Kıskanç Eş

Her türlü yoruma tamam katılıyorum ama bin tane aynı yoruma katılmıyorum. Konu açıldığından beri bin tane “2. Çocuğu neden yaptın veya sevişmeye devam et” yorumu. Bırakın yargılamayı artık zaten yargılayan tonla insan var burda. Kesinlikle bu kızın yardıma ihtiyacı var, akıla ihtiyacı veya dertleşmeye ihtiyacı var gerçekten bu hiç önemli değil mi ya?

bütün yorumları okumadım.
kaç kere yazıldı bilmiyorum ama sonuçta aynı fikre sahip insanların aynı minvalde yorum yapması da normal.
konu sahibesine bu yorumların ne faydaso var derseniz 3.çocuğu yapmaması gerektiğini öğrendi bence.

En azindan cocuklaeim okula gidene kadar sabrederim hem para biriktiririm ise girerim sonra eyvallah etmem baska yolum yok 3 4 sene katlanmaktan baska carem yok
en azindan doğru yolu bulmuşsunuz
aslında bunu 2016da da söylemişsiniz ama üstüne bir çocuk eklenmiş
Allah yardımcınız olsun
en büyük destekciniz önce Allah sonra kendinizsiniz, güçlü olmaktan başka çareniz yok

bütün yorumları okumadım.
kaç kere yazıldı bilmiyorum ama sonuçta aynı fikre sahip insanların aynı minvalde yorum yapması da normal.
konu sahibesine bu yorumların ne faydaso var derseniz 3.çocuğu yapmaması gerektiğini öğrendi bence.
Zaten yapmiycam 3.cocuk
en azindan doğru yolu bulmuşsunuz
aslında bunu 2016da da söylemişsiniz ama üstüne bir çocuk eklenmiş
Allah yardımcınız olsun
en büyük destekciniz önce Allah sonra kendinizsiniz, güçlü olmaktan başka çareniz yok
Haklisiniz o 3 4 yil icinde aciktan universitemi bitiririm bu sene sinavlari kacirmisim seneye insallah

Zaten yapmiycam 3.cocuk

Haklisiniz o 3 4 yil icinde aciktan universitemi bitiririm bu sene sinavlari kacirmisim seneye insallah
bir de biriktirdiginiz parayı bir daha eşinize vermeyin, yok deyin, ne araba ne başka birşey neye ihtiyacı olursa olsun. ona verdiğinizde sizin boşanma süreciniz gecikiyor.
çocuklarınız mutsuz siddet dolu bir ortamda büyümesin daha fazla, üstelik yarın obur gün onlara da şiddet uygulamayacağı meçhul
ise girmeye çalışın yarim gün en azından, market olur başka bir yer olur,kv bakmaz mi çocuklara okadar, güvenebileceğiniz biri mı tabi o da cok önemli

bir de biriktirdiginiz parayı bir daha eşinize vermeyin, yok deyin, ne araba ne başka birşey neye ihtiyacı olursa olsun. ona verdiğinizde sizin boşanma süreciniz gecikiyor.
çocuklarınız mutsuz siddet dolu bir ortamda büyümesin daha fazla, üstelik yarın obur gün onlara da şiddet uygulamayacağı meçhul
ise girmeye çalışın yarim gün en azından, market olur başka bir yer olur,kv bakmaz mi çocuklara okadar, güvenebileceğiniz biri mı tabi o da cok önemli
Kayinvalidem calisiyo zaten cocuk bakmasini bilmiyo o buyutmemis kendi cocuklarini annem bazen oglumu aliyo orda kaliyo ama kizim kimsede durmuyo 5 dk gormesin beni agliyo

X