Kıskanç Eş

Üzgünüm bu tip erkekler öz güveni eksik ve her fırsatı değerlendiren tipidir. Nerden biliyorsun diyeceksin benim kocamda çok kıskanç evin bütün ihtiyaçlarını o alır çok nadir Markete giderim giderken mesaj gelince mesaj bi tane konuştuğum bayan arkadaş yok en kötüsüde çocuğum yok.,Akşama kadar evde temizlik yapıyorum vakit geçsin diye. Bu tip erkekler yaptığı için her şeyi karılarının da yapacağını düşünür.

kuzum yaşadıkların çok kötü, buraya yazmışsın paylaşmışsın bizimle.

bizler de senden hem yaşça büyük ablaların olarak, hem de hayatını uzaktan görüp objektif bakabilen kişiler olarak sana çok üzüldük.

hatta kocana inanılmaz sinirlendik, senin yanında olmak sana yardım edebilmek istedik,

ancak sıkıntı şu ki sen hatalar yapmışsın hepimiz bunu net olarak görüp sana kızıyoruz ama sen hiç kabul etmiyorsun,

çocuklarını sevebilirsin anlıyoruz ama bu adamdan çocuk yapmam büyük hata haklısınız demek yerine hala iyi ki yaptım diyorsun

eğer çocukların olmasa çoktan bırakır giderdin bu psikopatı, iyi bir adamla evlenir yine yapardın çocuk anlıyor musun

bu adamdan çocuklar yapman büyük hata kabullen insanlar sana manyaklıklarından bu kadar tepki göstermiyor

Dogru diyosunuz gecen boyle bi muhabbet actim bosansanda karisirim demisti niye bosanma muhabetleri aciyosun bosanmiycaz hicbizaman deyip sinirlenmisti
Eşinizin muhtemelen psikolojik sorunları var. Ve ikinizin iletişim sorunları... Siz kendinizi iyi ifade edebildiğinize emin misiniz? Şiddet eğilimi de var dediğinize göre. Bence siz psikolog ya da aile terapisti olayını yeniden görüşün kimin sorunlu olduğuna o değil uzman karar versin.

Allah yardımcın olsun madem ailen yanında değil boşanırsan kadın sığınma evine git bari adam bildiğin piskopat ne zaman ne yapacağı belli olmaz

Allah korusun bosansan bile rahat vermez kendi yaptığı için değil de başkası var diye boşandın sanar. Daha 21 yaşındasın ve iki çocuğun var kendin daha çocuksun.

he he kendinizi böyle mi avutuyorsunuz. adam çok sinirlenince dövüyor ya lütfetmiş az sinirlenince dövmüyor yani.

allah akıl fikir bersin üstüne gitmiş bi de iki çocuk yapmışsın, yaşlar da yakın.

cehalet akıyor cehalet.

ay vallahi ben yazıcaktım.

Allah aşkına böyle mi altta kalmıyosunuz ezdirmiyorsunuz kendinizi? bu mudur yani.
o 2 çocuğa üzüldüm.

Evlatlarınız var geçmişi değiştiremezsiniz. Biraz daha büyütün annenizle tekrar konuşun bir işe girin o baksın çocuklarınıza müsaitse.

Biraz daha kendinize gelince ayrı düzen kurarsınız. Ya da ailenizle devam edersiniz. Lütfen bu şekilde hayatınızı iyice berbat etmeyin genceciksiniz. Bir yol bulunur. İnşallah bir an önce feraha kavuşursunuz.

kuzum yaşadıkların çok kötü, buraya yazmışsın paylaşmışsın bizimle.

bizler de senden hem yaşça büyük ablaların olarak, hem de hayatını uzaktan görüp objektif bakabilen kişiler olarak sana çok üzüldük.

hatta kocana inanılmaz sinirlendik, senin yanında olmak sana yardım edebilmek istedik,

ancak sıkıntı şu ki sen hatalar yapmışsın hepimiz bunu net olarak görüp sana kızıyoruz ama sen hiç kabul etmiyorsun,

çocuklarını sevebilirsin anlıyoruz ama bu adamdan çocuk yapmam büyük hata haklısınız demek yerine hala iyi ki yaptım diyorsun

eğer çocukların olmasa çoktan bırakır giderdin bu psikopatı, iyi bir adamla evlenir yine yapardın çocuk anlıyor musun

bu adamdan çocuklar yapman büyük hata kabullen insanlar sana manyaklıklarından bu kadar tepki göstermiyor
Cok haklisiniz gercekten boyle adamdan cocuk yaptigim icin hataliyim tek engelim cocuklar dogru diyosunuz bundan sonrasi icin ne yapabilirim bende mutlu degilim ama boyle ustume geldikce insanlar sinirleniyorum hatalarimi kabul etmiyorum herkes sizin gibi guzel konussa dogru diyosunuz

Evlatlarınız var geçmişi değiştiremezsiniz. Biraz daha büyütün annenizle tekrar konuşun bir işe girin o baksın çocuklarınıza müsaitse.

Biraz daha kendinize gelince ayrı düzen kurarsınız. Ya da ailenizle devam edersiniz. Lütfen bu şekilde hayatınızı iyice berbat etmeyin genceciksiniz. Bir yol bulunur. İnşallah bir an önce feraha kavuşursunuz.
Insallah cok sagolun

Cok haklisiniz gercekten boyle adamdan cocuk yaptigim icin hataliyim tek engelim cocuklar dogru diyosunuz bundan sonrasi icin ne yapabilirim bende mutlu degilim ama boyle ustume geldikce insanlar sinirleniyorum hatalarimi kabul etmiyorum herkes sizin gibi guzel konussa dogru diyosunuz

Ablacım kendini değil azcık çocuklarını düşünüyosan boşanacaksın. güçlü bir anne ol, ilerde onların yüzüne gururla bak. Tek başına neler neler başarabilirsin sen kendi gücünün farkında değilsin. Lütfen ayrıl bu gerizekalıdan.[/QUOTE]

Canım ben sana çok üzüldüm kardeşim yaşındasın nerdeyse evet hata yapmış kaçmışsın çocuklarında olmuş her seferinde düzelir diye şansta vermişsin ama böyle insanlar 7sinde neyse 70indede odur çok değişebileceğini sanmıyorum. Brn senin boşanmanı öneriyorum ailende bir şekilde sahip çıkacak nafakanıda alıcaksın işe girip hayatını yeniden kuracaksın güçlü ol ayrıca cocukların var adam kötü diye çocukların bir suçu yokki onlara güzel bi gelecek ver daha yolun başındasın çalışıp paranı kazanabilirsin inan. Burada gerçekten çok acımasız yorumlar var onlara aldırma kimsenin sana hakaret etmesine izin verme bu adamdan kurtul sakın ha başka bir çocuk yapma canım düzelmez çünkü sana yazık kendi kendine uğraştığınla kalıraın keşke elimizden birşey gelse dediklerimze kulak ver..

çünkü insanlar karşı tarafın tam olarak halini bilemiyor ve aynı düşünce düzeyinde olduklarını varsayarak konuşuyorlar.
ya da o kadar çok bu tür konu var ki artık kızlar uyansın istiyorlar.

durumun kolay değil, ama çok gençsin iyice düşün taşın yeni bir hayat kur.
kır kabuğunu, biliyorum söylemesi kolay ama maalesef hayat herkese adil ve eşit değil. kimisini ailesi çeker çıkarır, korur kollar kimisi senin gibi tırnaklarıyla kazımak zorunda kalır.

çok güzel öneriler var değerlendir ve kır artık kabuğunu, kur kendi hayatını, kurtar bebeklerini

Canım ben sana çok üzüldüm kardeşim yaşındasın nerdeyse evet hata yapmış kaçmışsın çocuklarında olmuş her seferinde düzelir diye şansta vermişsin ama böyle insanlar 7sinde neyse 70indede odur çok değişebileceğini sanmıyorum. Brn senin boşanmanı öneriyorum ailende bir şekilde sahip çıkacak nafakanıda alıcaksın işe girip hayatını yeniden kuracaksın güçlü ol ayrıca cocukların var adam kötü diye çocukların bir suçu yokki onlara güzel bi gelecek ver daha yolun başındasın çalışıp paranı kazanabilirsin inan. Burada gerçekten çok acımasız yorumlar var onlara aldırma kimsenin sana hakaret etmesine izin verme bu adamdan kurtul sakın ha başka bir çocuk yapma canım düzelmez çünkü sana yazık kendi kendine uğraştığınla kalıraın keşke elimizden birşey gelse dediklerimze kulak ver..
Cok haklisiniz cok tesekkur ederim onerileriniz icin cok guzel yazmissiniz insanin dili guzel olunca hep akil alasi geliyo

Haklısınız ama şöyle bir durum var hanımefendi aslında normale yakın hayatı olduğunu düşünüp ısrarla istersem 4-5 yaparım sizene diyor.

Hatasını kabul etmiyor ki. Evet bir hata ettim bana berbat şeyler yaşatan adama çocuk verdim hayatımı nasıl düzeltebilirim ne yapayım yol gösterin demiyor ki?

Sanane sizine istiyorsan sen yap vs vs bu tepkileri vermesi gereken kişi biz değiliz. Şahsi fikrim.

Haklısınız yaşça ufak, uyarılması elinden tutulması gerekli ama bu saldırganlığı ile kimse yardım edemez. Otur 3. Yü yap düzelecek der.

tek tek bütün sayfaları okudum. saldırıya geçince sinirlenip sanane dedi. normal şekilde yazanlara yardım edenlere, kötü yorumda bulunmadı ben konu sahibinin avukatı degilim ama karşınızda 2 çocuk dogurmuş birisi olabilir, ama o daha çocuk şansız bir çocuk ailem arkamda degil diyor. biraz daha ılımlı olmak iyidir. çogu insan konu açmaya çekinir oldu. hemen saldırıya geçicekler diye.

Ablacım kendini değil azcık çocuklarını düşünüyosan boşanacaksın. güçlü bir anne ol, ilerde onların yüzüne gururla bak. Tek başına neler neler başarabilirsin sen kendi gücünün farkında değilsin. Lütfen ayrıl bu gerizekalıdan.
[/QUOTE]
Evet gucluyum sizin sayenizde kendimi dahada guclu hissediyorum guzel fikirleriniz icin cok tesekkur ediyorum insallah en yakin zamanda bosanicam dediklerinize uyucam

tek tek bütün sayfaları okudum. saldırıya geçince sinirlenip sanane dedi. normal şekilde yazanlara yardım edenlere, kötü yorumda bulunmadı ben konu sahibinin avukatı degilim ama karşınızda 2 çocuk dogurmuş birisi olabilir, ama o daha çocuk şansız bir çocuk ailem arkamda degil diyor. biraz daha ılımlı olmak iyidir. çogu insan konu açmaya çekinir oldu. hemen saldırıya geçicekler diye.
Evet kac aydir dusunuyorum acsammi acmasammi diye her konuda saldirganlar var korkuyodumda acmaya ama actim herseyi goze alarak sinirlenmiycem dedim istemeden okudukca sinirleniyorum

21 yaş, 3 senelik evlilik, 2 çocuk... :oha:Sen aranmışsın arkadaşım. O adamın karakteri oturmamıştır ki kimbilir neler düşünüyor kafasında.. Benim kardeşim 21 yaşında ve net çocuk yani ne evliliği. :KK20:

Bu adsm tedavi olsa da duzelmez cunku huyu bu. Karakteri bu. Kiskanc cunku aslinda kendine guveni yok. Adsm bir de oyle gormus gecirmis bunlar normal geliyor.
Bir daha dovdugunde polisi ara ya da polise git ve darp raporu al ki bosanirken elinde delilin olsun. Haaaa bir de adliyelerin icinde savciluk var. Esine uzaklastirma cikarabilirsin seni dovdugunde.
Bu adamla evliligim duzelir mi dersen kesinlikle duzelmez. Omur tuketirsin sadece.

X