Kilo veriyorummm

Persembeye 3 gün kaldı 3 gün sıkalım dişi sporu bi 10 dakika daha arttıralım.bu perşembe artık bi oh diyelim.

Hibiskus aldım bende.onu içeceğim. Bide akşamları doğadan kayısılı çay aldım bagrsakları guzel calstryor gercekten.2 gündür içiyorum kabzlığım gectı cok şükür

Hibiskus aldım bende.onu içeceğim. Bide akşamları doğadan kayısılı çay aldım bagrsakları guzel calstryor gercekten.2 gündür içiyorum kabzlığım gectı cok şükür

Damak tadi farklidir tabii ama bence tadi en icilebilir olan kiraz sapli ya da maydanoz limonlu.kaysilinin tadini sevmedim hic.ama gercekten ise yarar.sevindim gectigine.bir de o tartida fazla cikartip moralimizi bozuyor.ben bugunluk sporumu bitirdim.basta yarim saat hafif hareketler yaptim.sonra zumbaya gectim.zumbayi 45 dak.yaptim.simdi turk kahvemi icecegim metabolizmam hizlansin diye.bir taraftan da odem cayimi icecegim gun boyu.odemler de gitsin tarti yuzumuzu guldursun.annem bugun lahana sarmasi yapiyor bana verme dedim.iradem tavan yapti yatili misafirden sonra:))

Aaa lahana sarmasını niye yemiyosun ki.ben yaprak sarması pişirdim bugun. Yerim valla o kadar kısamam. 4tane yeterli benm için. Senin bu hafta çok ağır gercekten. Cmtye kadar her aksam zencefl zerdecallı yogrt mu yıyeceksn sadece

Ya bu kadar bozmasaydim belki 3-4 tane yerdim ama yeme hakkimi fazlasiyla doldurdum.bu hafta 69 belki 68 in sonlari zorlamak istiyorum.bir de kaynanam 2 tane birden cikardin gobegin fazla gitmez ugrasma o kadar deyince bir inat geldi ustume gobek basen hepsi gidecek.ondan sonra da diyecegim ki ikiz de dogururum manken gibi de gezerim yeter ki isteyeyim.yazin gidince yanlarina gorsun nasil olurmus.diyetteki insana soylenir mi canim bu?tuba buyukustun de ikiz dogurdu bak dal gibi kiz.bugun aksam yogurt yulaf 1 poesiyon meyve tarcin diyor menu ama icine zencefil zerdacal da katsam mi ki?yoksa cmt.ye kadar zerdecal zencefil yiyemeyecegim.senin de masallahin varmis.tek basina ikizlerle bir de yaprak mi sardin?helal valla:)

Yok valla annem geldiğinde sarıyorz baya atıyorz dondurucuya :) yoksa nereyeeee. Sporms cockların yemegı uykusu camasrlar temzlik imkanı mı var hiç :) kaynanaya ne bakıyon bana da diyo omuzların braz geniş heryer erise orası erimez diyodu şimdi her hafta benı bıraz daha zayıflamş goruyorgıkı çıkmıyor :) sezeryan göbeği illa biraz kalcak ama az bişey. Gorsün bakalm hem ikiz anası hem güzellik abidesi nasıl olur :) :)

Benim annem de kiyma sogan maydanoz kavurup kucuk kucuk kaplarda buzluga atar.her yemegi kolaylastiriyor.biraz gobek hosuma gidiyor.ayva gobegi gibi.gorur insallah:))bu arada dun aksam menum 6 kasik yogurt 4 kasik yulaf tarcin meyveydi ya.yulaf gercekten mideyi bayaa dolduran birseymis.hic korktugum gibi olmadi.sebze yemegi salata yedigim zaman midem corba icmis gibi siserdi ama tokluk hissi gelmezdi.yulaf o tokluk hissini sebzeden daha iyi getiriyor.tabii normal yedigimiz gibi olmuyor ama zaten o normal yedigimizle boyle sistim.bence gayet olabilir bir menu.sabah midem iyice icine girmis gibiydi.cok hafiflemis hissediyorum.bu persembe cok onemli benim icin.hem agir diyetin sonucunu merak ediyorum hem de tam 2 ayim doluyor.2 ayda kac kilo vermis olacagim onu anlayacagim.

Yulaf şu paketlerde lifalifin yulafı mı?

Yulaf şu paketlerde lifalifin yulafı mı?

Benim su an kullandigim bir ara cocuklara migrostan organik yulaf almistim yememislerdi.onu kullaniyorum.ama haftasonu da metrodan aldim.lifalif degil ama.pakette herhangi bir yulaf olur sanirim.aralarda mesela haftasonu cmt.hep bozuyordum aksam dengeleyecek seyler yiyiyordum.artik yulaf yogurt yaparim.bugun ki sporumu da bitirdim.mistik chai diye bir cay varmis yedilcayla birlikte metabolizma hizlandiriyormus.onu bir deneyecegim.

Ben diyete ilk başladığımda almıstım sütün içine koydum bu lifalifindi. Ay semsert kus yemı gıbı cok tatsz yıyemedm sen nasıl yıyorsun ya.yulaf bagrsakları da calıstryorms.diyette iyi bir kurtarıcı

Yogurtla karistirdiktan sonra biraz bekliyorum.yogurt yumusatiyor.icine meyve ve tarcin da koyunca yenilmeyecek gibi degil.surekli az yagli sebze yemeginden sonra bana tadi fena gelmedi.bugun ikinci gunum.bakalim tartida ne farkettirecek.bugun bir deneyeyim dedim bitki cayi icmedim.su saat oldu tik yok.insallah yulaf da etkisini gosterir.

Yoğurtla bide ben deneyeyim bakayım.bu akşam bende sadece yoğurt yiyecegm.benim de bugün şekerim mi düştü nedir hc canm çıkolata istememişti kac aydr ilk defa canm istıyor normalde de fazla yıyen bı ınsan degılım ama. Bide bi halsizlik var sabahtır.bugun sporu zorla yaptm resmen.

Bahar yorgunlugu mudur nedir ben de cok usengeclik vardi bugun.oglum dustu kafasinin ustune aklim cikti.ara ara duserdi hafif carpardi.bu sefer biraz sert capti.agla agla yeni uyudu.canim sıkıldı.aksam ogunum kacti canim da yemek istemiyor zaten.butun gece kontrol edecegim kusma var mi diye.cocugun en kotu yani.basina birsey gelecek korkusundan biraz kendimi biraksam kafayi yiyecegim.Allah acilarini gostermesin.Dua eder misin oglum icin?

Oyy kıyamam ederim tabi inşallah birşey olmayacak. Rabbim onları koruyor.kafasının önünü vurdugunda değilde arka tarafını vurduğunda tehlikeli olurmuş.ama inşallah bişey olmayacak takıp et bakalm ben de okudum bağışladım ismini bilmiyorum ama Rabbim geri çevirmez. Çok Geçmiş olsun.

Agzina yuregine saglik.cok sukur hicbir sey olmadi.oyleymis neyseki on tarafi carpti.iste hep bizimkilerin uyku duzeninden boyle oluyor.uykusu gelmisti sersem sersem oynuyordu o yuzden dustu.bu arada oglumun ismini yazmayi unutmusum dun.Özgür Aren adi.

Cok şükür canm içim rahatladı.düşe kalka büyüyecekler ama analarını bitircek bu kuzucuklar:) annem,sen hasta olcagna ben olayım derdi.ınsan anne olunca anlıyor ne demek olduğunu. Dualarında iki cümlenin birinde evlat olduğunu...Rabbim yavrularımızı korusun. cok güzelmiş ismi öp benim yerime kuzucuğu.bu arada kadınlar günümüz kutlu olsun:)

Annenin dedigini o kadar cok soyluyorum ki.hep bana olsun onlarin cani hic yanmasin.tesekkurler canim.operim.zaten dunden beri gozunun icine bakiyorum cocuk bunaldi iyice icim kayniyor opup duruyorum.evet canim kutlu olsun kadinlar gunumuz.gecen sene kadinlar gununde anitkabirdeydim.ve 85 kilo olarak dolasiyordum.simdi insallah 69:)

İnsanın öptükçe öpesi geliyor ya sorma sıkıştırıyorum bende hıc ağlamıyor fındık kurdum.sevdirtiyor.gözümle yiyeceğim çocugu.doyamıyor ki insan sanki içimde bi ateş yanıyor içime soksam söncek.sende de oluyor mu? Rabbime hep şükür ediyorum iyiki 2 tane vermiş ne kadar şanslıyız.1 tane olsa hiç doyamayakmışım sanki. Ellerin kızlarına nasıl vercez biz bunları :))) bu arada tartıldın mı yoksa. Yarın sabah tartımız durr :) ben de 83 kiloydum gecen sene.ama 69lar gercekten zor gidiyor ya biz mi sabırsızlanıyoruz 69 mu inat ediyor bilmem. İnşallah yarın 68i gorurım bende

Aynen operken icime sokasim geliyor.severken aglatmisligim bile var:)ben de diyorum esime hep masallah iyi ki iki tane olmus.bizim ki tup bebek.2 embriyo transfer ettiklerinde esim de annem de hep keske ikiz olsa derlerdi.kizardim hep.dilek kapiniz acik olur soylemeyin oyle.dogduktan sonra Allahima hep sukrettim iyi ki ikiz vermis.cok cok zorlar ama herseye degerler.valla ben kaynanama hic rakip olmadim.hic mucadeleye girmedim.annedir yeri farklidir dedim.kimse anne gibi sevmez dedim.insallah benim gelinim de bu konuda bana benzer.kocami annesine verebilirim ama oglum baska.o kisimlari cok zor geliyor inan simdiden oglumu paylasmak istemiyorum.en degerli kucuk erkekim diyorum.esim de kizima oyle.bizim cocuklar yandi.yok yok tartilmadim.ac karnina olmayinca cok cikar moralim bozulur.benimkisi totem yapmak.69 olur herhalde evrene sinyal yolluyorum ayaklari:))insallah su 6 li kilolara gecmisimdir.artik biktim 7 lerden.ben niyeyse 67 sonlari bekliyorum senden.ben de 69 baslari olsam ohoooo super olur.pzt.70.4 ttum ya olmusumdur herhalde.3 gundur dogru duzgun birsey yemiyorum.deli gibi spor yaptim.ara ogunum bile yoktu bu hafta.dun yiyemeden yattim.olmusumdur insallah.2 gundur odem cayi da iciyorum ki tartida fazla cikip moral bozmasin.bazen oyle oluyor ki tarti gunleri sabaha karsi 4 ya da 5 de uyandim diyelim hemen aklima geliyor tartiya cikmak.sonra yat uyu durdukca daha az cikiyorum diyorum.vucutta ki su azaliyor ya.kafayi bozdum kiloyla.bu arada 15 gune bir mezurayla olcuyorum ya kendimi basen ve belden 1.5 cm gitmis.13 gunde.toplamda 5.5 cm belden 5.5 cm basenden gitmis.

Ooo süper valla. Maşallah yarın iyi haberlerini bekliyorum :) ben 67den pek umutlu değilim sanki 68 bile cıksam cok sevineceğim.bu hafta cok sıkmadım ben.bide boyle deneyeyim dedim.ama ödem var sanırım haff şişliğim var bakalım tartıya nasıl yansıyacak.senin bu hafta rekorun olcak sanırım :) cok merak ediyorum sabah uyanr uyanmaz bakacağım:) senin çift yumurta ikizleri ozaman. Benim doğal yolla oldu annemin kendisi de tek yumurta ikizi nasip banaymış benimkiler de tek yumurta ikizi. İkisi de erkek. Şaka maka ama onlar eşleriyle mutlu olsunlar da ben bir adım geride durayım.Allah hayırlı insanlarla karşılaştırmayı nasip etsin tek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…