Kaynanayla beraber yaşamak

Şuan kaldığın eve para harcıyor musun? Kira, fatura vs? Zaten yaşın genç. Git öğrenci yurdunda kal ya da eşyalı apartlarda.

Kadın sizin "kaynananız" değil.
Onun yaşadığı eve gitmişsiniz anladığım kadarıyla.
Ev tutup çıkın.
Sevgiliniz eve gelen erkeklerden rahatsız olmadığına göre, size yürümesini de sorun etmez.
Şu hayat aile evinden daha iyi demek ki çekiyorsunuz. Maşallah.

Son düzenleme:
Ailem zamanında beni teyzemlere bırakıp gittiği için ve onlar da ben 18e basınca beni kapı dışarı ettiği için aile evi gibi bir şansım yok

Ne yazık ki sevgilin annesine evimden çık demeyecek. Kadın da kendisi gitmek istemeyecek. Sen mecbur kaldığınla kalacaksın. İnan bana saçma sapan bir okul yazıp kyk ya başvursan burdan rahat olursun. Ucuz hem kendini toplayana kadar ya da iş bulana kadar bile gidebilirsin istersen o okulu okuma.

Ailem zamanında beni teyzemlere bırakıp gittiği için ve onlar da ben 18e basınca beni kapı dışarı ettiği için aile evi gibi bir şansım yok
Şuan yaşadığınız evde de güvende değilsiniz farkında mısınız?
Sevgiliniz ve ailesinin yaşam tarzı farkli.
Çalışıyor musunuz?
Tek zor olursa, kız arkadaş bulabilirsiniz belki ev tutmak için.

Şuan yaşadığınız evde de güvende değilsiniz farkında mısınız?
Sevgiliniz ve ailesinin yaşam tarzı farkli.
Çalışıyor musun?
Tek zor olursa, kız arkadaş bulabilirsin ev tutmak için.
Çalışıyorum aylık gelirim 28k sanırım en başta eve çıkarken zorlansam da sonradan bir şekil gecinirim

Çalışıyorum aylık gelirim 28k sanırım en başta eve çıkarken zorlansam da sonradan bir şekil gecinirim
28k yeter tek başına. Apart vs gibi 1+0 bi yer bak. Kadınlara öğrencilere özel olan yerler oluyor uygun fiyata. Şu an gerçekten büyük hata çünkü orda kalmaya devam etmen. Kimseye güvenme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…