Aldatıldım ve suçlu ben oldum

O ikisi aynı şehirde yaşıyorken de beraberdir, Allah aşkına evli, çocuklu kadın ilk kez mesajlaştığı birine hemen gecelikli fotoğraf atar mı? İletişimleri/ilişkileri aynı şehirde yaşıyorken de vardı, o zamandan beri aldatılıyorsunuz muhtemel.
Biz tanıştıktan sonra bir anda çok bağlandık birbirimiz olmadan uyuyamıyoduk, işe gidip yanıma geliyodu yolda bile görüntülü beni arıyordu bensiz tek saniyesi yok o yüzden o ara olamaz başkası. Bu kadınla aynı işte de 2 yıl önce çalışmış o zaman bir şeyler olmuştur bence haklı olabilirsiniz aklında kalmıştır

Kötü bir tecrübe olduğunu düşünüp bitirmelisiniz. Çünkü bunu tekrarlayacağını sizde biliyorsunuz. Aldatma eğiliminde olan birinin zaten kendisine bile saygısı yoktur bu yaptığını aldatma olarak bile görmez. Sevilmeye değer kişiler değildir. Ama siz kendinizi seviyor ve sayıyorsanız bunu hiç düşünmeden bitirmeniz gerekir. Kalp kırıklığı elbet olacak ama geçicekte.
Gerçekten aldatma olarak görmüyor bunu canlı canlı yaşamadığı için. Ona göre ben daha suçluyum ki kulübe gittim kızlarla. Böyle hasta düşünceli birisi. Kurtuldum

Evet çok erkek egemen. Bana evlendiğimizde getirden sipariş veremezsin erkek kurye getiriyor çünkü burda böyle demişti. Tek başıma avm ye de çıkamazmışım yanımda birisi olması lazımmış. Orda biri laf atsa namus olayıymış.O kadar çok şeyi aşkımdan salak gibi kabul edecektim şu an anlıyorum. Biz tanıstıgımızda çok medeni ve eğlenceli birisiydi bunlar son son ortaya çıkmıştı çok şaşırmıştım.
Bak canım, bak gözünün nuru, bak bebegim
Benim de 15 yaşında bir kızım/ göz bebeğim var.
Gözünün içine bakarak büyütüyorum.
Eski eşim doğulu. Ödüm patlıyor kızım da benim kaderimi yaşayacak diye.
Eski eşim çok eğitimli ( ki şu an bile çok üst düzey bir bürokrat). Ciddi, bana çok da karışmayan bir adamdı.
Ama işte o eğitimle bile kadına değer yoktu. Hamilesin canim birşey çekiyor mu,yoruldun mu yok? Canim bı kere bı şey istedi. Poposunu kaldırıp da almadı bile. Doğurmak siradandi çünkü annesi ve üvey annesi 7ser 8er doğurmuşlar. Yani dogurmakta ne var???
Kiz kardeslerine ve annesine asla değer vermezdi. Kardeşlerin ne yapıyor deyjnce sadece erkekleri sayardi.
Yani yavrucugum bak zaten aldatilmissin. Bak zaten yolun başındasin..1 senelik emek nedir ya,ömrün gitmesin.
Diyorlar ya sadece o kişiyle değil ailesiyle de evleniyorsun. Ve senin seçimin sadece seni değil, anneni, babanı çocuğunu etkileyecek.belki boşanmak isteyeceksin bosanamayacaksın. Çünkü onlarda boşanma yok, çok nadir. Olursa da çocuk babanın.
Bak o kadar kısıtlıyor vb. Lütfen kendini düşün.

Elinde bahanen var. Anasını danasinı, kardeşini vb hepsini çıkar listenden. Stalk yapma. Ne hali varsa görsün. İster eklesin, ister solsun ister ulaşsın.
Seni aptal yerine koymasına izin verme. Koymaya çalışmış zaten. Kaldı ki bu gördüğün. Görmediklerinin olduğunun garantisi var mı? Yarın olmayacağının garantisi var mı?
Sözümüzü dinle. İlerde çok ağlarsın.

Bak canım, bak gözünün nuru, bak bebegim
Benim de 15 yaşında bir kızım/ göz bebeğim var.
Gözünün içine bakarak büyütüyorum.
Eski eşim doğulu. Ödüm patlıyor kızım da benim kaderimi yaşayacak diye.
Eski eşim çok eğitimli ( ki şu an bile çok üst düzey bir bürokrat). Ciddi, bana çok da karışmayan bir adamdı.
Ama işte o eğitimle bile kadına değer yoktu. Hamilesin canim birşey çekiyor mu,yoruldun mu yok? Canim bı kere bı şey istedi. Poposunu kaldırıp da almadı bile. Doğurmak siradandi çünkü annesi ve üvey annesi 7ser 8er doğurmuşlar. Yani dogurmakta ne var???
Kiz kardeslerine ve annesine asla değer vermezdi. Kardeşlerin ne yapıyor deyjnce sadece erkekleri sayardi.
Yani yavrucugum bak zaten aldatilmissin. Bak zaten yolun başındasin..1 senelik emek nedir ya,ömrün gitmesin.
Diyorlar ya sadece o kişiyle değil ailesiyle de evleniyorsun. Ve senin seçimin sadece seni değil, anneni, babanı çocuğunu etkileyecek.belki boşanmak isteyeceksin bosanamayacaksın. Çünkü onlarda boşanma yok, çok nadir. Olursa da çocuk babanın.
Bak o kadar kısıtlıyor vb. Lütfen kendini düşün.

Elinde bahanen var. Anasını danasinı, kardeşini vb hepsini çıkar listenden. Stalk yapma. Ne hali varsa görsün. İster eklesin, ister solsun ister ulaşsın.
Seni aptal yerine koymasına izin verme. Koymaya çalışmış zaten. Kaldı ki bu gördüğün. Görmediklerinin olduğunun garantisi var mı? Yarın olmayacağının garantisi var mı?
Sözümüzü dinle. İlerde çok ağlarsın.
Çok teşekkür ederim abla tavsiyelerin için. Eminim dediklerini bir bir yaşayacaktım. Boşanma yok bizde diyordu zaten. Asla dönmicem köpek olsa da. Kendi kafasında birini bulsun benden uzak artık

Ayyy bunu nerden gördünüz?
Nolur affetmeyin nolur😞
Fotoğrafın altında mesajlar vardı. Karımm hadi kocanı rahatlat( daha kötüsünü yazmış ama söylemek istemiyorum o kelimeyi). Güvenmiyo musun yarın görcem o şeyini( fotoğraf istiyor açık açık alt kısmını) gibi bir sürü şey demiş. Gelir bilmem ne yaparım seni falan demiş yardırmış pislik

Fotoğrafın altında mesajlar vardı. Karımm hadi kocanı rahatlat( daha kötüsünü yazmış ama söylemek istemiyorum o kelimeyi). Güvenmiyo musun yarın görcem o şeyini( fotoğraf istiyor açık açık alt kısmını) gibi bir sürü şey demiş. Gelir bilmem ne yaparım seni falan demiş bana yardırmış pislik
Canim bunlar bir günlük konuşmalar değil. Kimse kimseye ilk konuşmada böyle yardirmaz.
Karım, kocam ne yaaa.
Pislik.

Kusura bakma net yazamadım. Kadın arkasından konuşmuş. Sevgilim de kadının özel fotoğrafını alıp arkadaşına atmış rezil etsin kadını diye
oha bir de bunu utanmadan bahane diye size mi söylüyor? sevgilim değil herhangi bir erkeğin ona güvenip da özel fotoğrafını atan bir kadını rezil etmek için fotoğrafını yaydığını duysam sokakta karşı karşıya gelince yolumu değiştiririm ki kendimi tutamayıp yüzüne tükürmeyeyim. böyle erkeklik mi olur. bahanesi buysa asıl sebebi ne? aldatmaya bahane olarak bunu düşünmüş, tamam ama gerçek neden bu olsa bunu duyunca da adamı terk ederim. yani aşırı rezil bir durum. güvenilmez, kendini bilmez biri olduğu ortada adamın. görür görmez terk etmenizi takdir ettim. insan kalbi acır ama geçer. asla umutlanmayın. asla geri dönmeyin. hiçbir irtibatınız kalmasın. bu adamın size değer vermesi ile değer kazanmazsınız aksine ileride rezil olursunuz. tatlı canınızı sıktığınıza değecek haysiyette biri olmadığı her yanından belli. senden ayrıldıktan sonra kızlarla çıkmama laf edeceksen önce kendi klavyene sahip çık da elin kadınıyla konuşma, seviyesiz adam ya sinirlendim.

oha bir de bunu utanmadan bahane diye size mi söylüyor? sevgilim değil herhangi bir erkeğin ona güvenip da özel fotoğrafını atan bir kadını rezil etmek için fotoğrafını yaydığını duysam sokakta karşı karşıya gelince yolumu değiştiririm ki kendimi tutamayıp yüzüne tükürmeyeyim. böyle erkeklik mi olur. bahanesi buysa asıl sebebi ne? aldatmaya bahane olarak bunu düşünmüş, tamam ama gerçek neden bu olsa bunu duyunca da adamı terk ederim. yani aşırı rezil bir durum. güvenilmez, kendini bilmez biri olduğu ortada adamın. görür görmez terk etmenizi takdir ettim. insan kalbi acır ama geçer. asla umutlanmayın. asla geri dönmeyin.
Evet bunu bahane etti. Dalgınlığına gelmiş. Sorunlarımı biliyosun stresliyim falan filan uydurdu bahaneler. Az yalvardı köpek oldu sonra affediyosan affet sonra bunun lafını yapacaksan affetme bitir şimdi bunla uğraşamayız gibi konuştu:KK70: en son beni suçladı kulübe gittim diye içini rahatlattı gitti. Asla dönmem işim olmaz o şerefsizle.

Evet bunu bahane etti. Dalgınlığına gelmiş. Sorunlarımı biliyosun stresliyim falan filan uydurdu bahaneler. Az yalvardı köpek oldu sonra affediyosan affet sonra bunun lafını yapacaksan affetme bitir şimdi bunla uğraşamayız gibi konuştu:KK70: en son beni suçladı kulübe gittim diye içini rahatlattı gitti. Asla dönmem işim olmaz o şerefsizle.
inanın o kadar acınası o kadar acınası ki, çok rezil bir adam yani. oh kendinizi kurtarmışsınız

Arkadaşlar merhaba benim 1 yıllık ilişkim yeni bitti. Erkek arkadaşımla uzak mesafe ciddi ilişki yürütüyoduk ve seneye evlenme düşüncesindeydik. 2 hafta önce yaşadığımız şehirlerden farklı bir şehirde gezelim diye ortada bir yerde buluştuk. Otele eşyalarımızı bıraktık ve sevgilim yol yorgunu olduğu için uyudu. Telefonlarımızı saklamıyoruz, bakacağımı biliyor. Uyurken telefonuna baktım ve gizli klasörde gecelikli bir kadın fotoğrafı altında seks içerikli mesajlar gördüm. Bana aldığı kolye bileklik her şeyi kopardım, telefonunda benimle ilgili olan mesaj, fotoğraf herşeyi sildim. Uyandı ve telefonu gösterdiğimde doğru düzgün bir açıklama yapamadı. Çıktım gittim. Ertesi günü fotoğrafları sildiğime, kolye bilekliği koparttığıma laf yapan seni aldatmadım diyen narsist bir mesaj attı kız kardeşinden. Cevap yazmadım. Ben her yerden engellemiştim onu. Bir gün sonra erkek bir arkadaşından yazdı pişmanım, ben yazdım ama bir olay oldu o yüzden yaptım, seni asla aldatmam, sen de gidersen kötü biri olarak bırakacaksın beni. İmkansız olmadan dön geri lütfen bitmesin. Arkadaşı buna demiş ki bu kadın arkandan konusuyo, benim sevgilim de kadına lafını yedirmiş dalgınlığına gelmiş kendince böyle söyledi. Kadın evli çocuklu. Ben de barışsak bile instagram kullanamazsın artık dedim ve sen de kapatacaksın o zaman dedi kabul etmedim suçum yok çünkü neden kapatayım. Yine engelledim böyle yapınca. Ertesi günü o da beni engellemiş. Birkaç gün sonra ben 2 kız arkadaşımla gece eğlenmeye çıktım kız kıza. Bunu haber vermişler( eskiden burda yaşıyordu). Annesinden mesaj atmış. Emeğimin yüzde biri değilsin, çok güzel izlettiler seni bana dün. Hakkım haram olsun, artık asla yolu yok diye saydırmış. Ben de yoksa yok güvenim kalmadı zaten dedim. Kendi vicdanını rahatlatmaya çalıştı, kardeşinden sürekli birini ekledim mi diye kontrol ediyomuş zaten açık arıyordu. Instagramı kapatmıştı beni engelledikten sonra ama kapattım hadi dön demedi. Kafa dinledi herhalde. Birkaç gün geçti hemen instagramı açıp bir sürü kız eklemeye başladı. O kadar zoruma gitti ki. Hayatımı geçirmeyi planladığım insan nasıl bunları yapar hiç mi tanıyamadım. Hiç mi üzülmüyor. Yemek bile yiyemiyorum ağlıyorum sürekli. Öyle bir ahımı aldı ki. Biliyorum geçecek ama kızları ekleyene kadar bir yanım pişman olup yalvarıp dönmesini istiyordu. Arkadaşlarım bir süre keyfine bakıp aradığını bulamayınca bana döneceğini söylüyorlar. Ne yapacağım bilmiyorum. Kulübe gittim diye ben suçlu oldum. Aşık yanım dönsün istiyor, mantıklı tarafım asla olmaz diyor. Sizce ne yapmalıyım?
Mantığınızı dinleyin bence.

Çok haklısın biliyorum ama emeğime üzülüyorum çok emindim doğru kişi olduğuna
Ne emeği, yaşadın bitti. Kötü bitti. Seni aldattı ve bu sadece bildiğin. Ve bu sadece fragman. Şükret yakaladığına ve bittiğine. Kendini aldatan bir adama mı layık görüyorsun.
Bir de hiç uğraşmadan üste çıkmış. Ayrıldıktan sonra senin kız kıza gezmene laf etmiş. Ona ne?!
Uzak mesafe de genelde yürümüyor.

Ne emeği, yaşadın bitti. Kötü bitti. Seni aldattı ve bu sadece bildiğin. Ve bu sadece fragman. Şükret yakaladığına ve bittiğine. Kendini aldatan bir adama mı layık görüyorsun.
Bir de hiç uğraşmadan üste çıkmış. Ayrıldıktan sonra senin kız kıza gezmene laf etmiş. Ona ne?!
Uzak mesafe de genelde yürümüyor.
Şükrediyorum kesinlikle tecrübe oldu

X