33 yaş ve yalnızlık

Doğru kişi diyen kişiler genelde hayalperest ve çok detaycı oluyorlar. Doğru kişiden ziyade doğru iletişim ve doğru ilişkilenme biçimi vardır. Bu da zamanla ve emekle olur. Yoksa iki tarafın da çok iyi çok kariyerli ve düzeyli olduğu ilişkiler de bitebiliyor. Arada sevgi olup, doğru kişi olsalar bile armut piş ağzıma düş zihniyeti yüzünden en ufak kusurda ya da engelde hmm bu doğru kişi değil deyip elemek kolaycılık biraz.
Yorumda da sordum zaten falso dediğiniz şeyler neler diye. Mesela yakın bir arkadaşım kendinden 4 yaş küçük bir erkekle evlendi çok da mutlular. Belki buraya konu açıp sorsaydı "olmaz erkekler geç olgunlaşır" derlerdi. Bir diğer arkadaşım senelerce uzak mesafe ilişkisi yürütüp evlendi. Yine çok ön yargıyla yaklaşılan bir durum. İlk zamanlar çok zorlandılar ama şimdi mutlular. Bazen doğru kişi doğru zaman diye diye hep olumsuzluklara odaklanabiliyoruz.
Doğru kişi dediğiniz tanım anlattığınız gibi oluyor zaten evet . Bi insan için kendisine en uyumlu kişidir doğru kişi. Hah budur dediğin. Zamanla elbette evrilir emekle daha doğru olursunuz birbiriniz için ama zaten bu da o kişi doğru kişi olduğu içindir karşılıklı emek verecek biridir çünkü senin için. Yoksa ay çok kariyerli işte çok düzgün demek değil doğru kişi demek. Senin için en doğrusu demek.

Çok iyi yakışıklı kariyerli eğitimli düzgün bir adamı kadınlar asla flört uygulmasına bırakmaz. Böyle bir adam buna gerek bile duymaz. Biz kadınlar için durum farklı. Oralardan düzgün adam bulmak çok zor. Gerçek hayata atılın. Koca bulma amacıyla değil keyif aldığınız her ne varsa o alansa sosyalleşerek yapın bunu.

Çok iyi yakışıklı kariyerli eğitimli düzgün bir adamı kadınlar asla flört uygulmasına bırakmaz. Böyle bir adam buna gerek bile duymaz. Biz kadınlar için durum farklı. Oralardan düzgün adam bulmak çok zor. Gerçek hayata atılın. Koca bulma amacıyla değil keyif aldığınız her ne varsa o alansa sosyalleşerek yapın bunu.
Düzgün kadınları bırakıyorlar ama.

Eskiden olsa nasip gelir bulur derdim ama son zamanlarda Twitter’da da tuhaf akımlar geziyor. Ben de okudukça şaşırıyorum erkeklerin fikirlerine. 25yaş üstüne geç demeler felan çoğunluk bu görüşün altında birleşmiş. Bilemiyorum. Tuhaf ve rahatsız edici fikirler erkeklerin kafalarına girmiş gibi. Umarım denk gelirsiniz sizin değerinizi bilecek birine.

Eskiden olsa nasip gelir bulur derdim ama son zamanlarda Twitter’da da tuhaf akımlar geziyor. Ben de okudukça şaşırıyorum erkeklerin fikirlerine. 25yaş üstüne geç demeler felan çoğunluk bu görüşün altında birleşmiş. Bilemiyorum. Tuhaf ve rahatsız edici fikirler erkeklerin kafalarına girmiş gibi. Umarım denk gelirsiniz sizin değerinizi bilecek birine.
25 yaşın ustundekileri kolay kolay kandiramayacaklari için geç diyorlar

Frekansınızı değiştir.
Ben hayatım boyunca hep beğenilen, istenilen bir kadın oldum ama hiç içime sinmezdi. Maddi ve manevi olarak gayet iyi tip vs yerinde insanlardı ama o huzursuz his bırakmazdı peşimi..

Ta ki eşim karşıma çıkana kadar içimdeki o huzursuzluk anlamlandıramadığım içimde tuhaf duygu olmadı.
O zamanlar enerji frekans vs ile ilgilenmez bilmezdim de… Sonra anladım.

İstedigim gibi olmuyor dedim. Arkadaşımla yurt dışına çıkıp bi kaç ülke gezecektik, hazırlıklara başladık. Aklımda asla bu konular vs yok.
Tak eşim çıktı karşıma ama ne severek evlendim eşimle. Severek, diliyerek, kabullenişle evlendim.

Sonradan anladım ki ben o alandaki enerjimi boşalttım. İsteklerimi evren biliyordu. Alandaki enerjim huzurlu olunca çektik birbirimizi.

İsteklerini imajine et hayal et ama devamlı alanda kalarak enerjini kesme. Bu konuyu geri plana attığında çıkacak karşına.

Ve hayalindeki eşi isterken kolaylıkla bana gelsin de. Sakın hayırlısını asla ama asla ama asla isteme…

Frekansınızı değiştir.
Ben hayatım boyunca hep beğenilen, istenilen bir kadın oldum ama hiç içime sinmezdi. Maddi ve manevi olarak gayet iyi tip vs yerinde insanlardı ama o huzursuz his bırakmazdı peşimi..

Ta ki eşim karşıma çıkana kadar içimdeki o huzursuzluk anlamlandıramadığım içimde tuhaf duygu olmadı.
O zamanlar enerji frekans vs ile ilgilenmez bilmezdim de… Sonra anladım.

İstedigim gibi olmuyor dedim. Arkadaşımla yurt dışına çıkıp bi kaç ülke gezecektik, hazırlıklara başladık. Aklımda asla bu konular vs yok.
Tak eşim çıktı karşıma ama ne severek evlendim eşimle. Severek, diliyerek, kabullenişle evlendim.

Sonradan anladım ki ben o alandaki enerjimi boşalttım. İsteklerimi evren biliyordu. Alandaki enerjim huzurlu olunca çektik birbirimizi.

İsteklerini imajine et hayal et ama devamlı alanda kalarak enerjini kesme. Bu konuyu geri plana attığında çıkacak karşına.

Ve hayalindeki eşi isterken kolaylıkla bana gelsin de. Sakın hayırlısını asla ama asla ama asla isteme…
yorumunuz icin teşekkür ederim ama kafam karıştı ben de evrene mesaj yollamış bununla ilgili birkaç sefer olumlu istek listesi falan yazdım ama karşıma biri çıkmadı. simdi de çok istiyorum ama bu bende gerginlik yaratıyor sanırım. yani evrenden isteyip o frekansta hem olup hem orada kalmamak olayını pek kavrayamadım:)

Yani bu konuyu hayatının merkezi yapmayı bırak demek istiyorsun halk diliyle doğru mu?

yorumunuz icin teşekkür ederim ama kafam karıştı ben de evrene mesaj yollamış bununla ilgili birkaç sefer olumlu istek listesi falan yazdım ama karşıma biri çıkmadı. simdi de çok istiyorum ama bu bende gerginlik yaratıyor sanırım. yani evrenden isteyip o frekansta hem olup hem orada kalmamak olayını pek kavrayamadım:)
Gün icinde devamli o alanda kalırsan gelmez ki.
Dua kapısının açık zamanlar diye bi kavram vardır. 24 saat açık değil dünya mantığı ile bakıp kavrayabilmek için.
Yani bu metnin altında yatanı anlayınca işler kolaylaşır.
İstediğin her zamanda seninle ama veren ilahı kudretten Yaradandan vereceği zamanı bilmek.

Ayrıca bu birliktelik işleri çok iyiyim keyifli bi insanım vs ilelerle olmuyor. Ne huysuz insanlar var amma çok seviliyor.
Dengeni = dengini bulmak çok önemli.

Birde şu var dünya kader planında ne varsa onu yaşarsın. Planında yoksa olmaz…

X