Aldatıldım ve suçlu ben oldum

Arkadaşlar merhaba benim 1 yıllık ilişkim yeni bitti. Erkek arkadaşım memleketine dönünce 6-7 aydır uzak mesafe ciddi ilişki yürütüyoduk ve seneye evlenme düşüncesindeydik. 2 hafta önce yaşadığımız şehirlerden farklı bir şehirde gezelim diye ortada bir yerde buluştuk. Otele eşyalarımızı bıraktık ve sevgilim yol yorgunu olduğu için uyudu. Telefonlarımızı saklamıyoruz, bakacağımı biliyor. Uyurken telefonuna baktım ve gizli klasörde gecelikli bir kadın fotoğrafı altında seks içerikli mesajlar gördüm. Bana aldığı kolye bileklik her şeyi kopardım, telefonunda benimle ilgili olan mesaj, fotoğraf herşeyi sildim. Uyandı ve telefonu gösterdiğimde doğru düzgün bir açıklama yapamadı. Çıktım gittim. Ertesi günü fotoğrafları sildiğime, kolye bilekliği koparttığıma laf yapan seni aldatmadım diyen narsist bir mesaj attı kız kardeşinden. Cevap yazmadım. Ben her yerden engellemiştim onu. Bir gün sonra erkek bir arkadaşından yazdı pişmanım, ben yazdım ama bir olay oldu o yüzden yaptım, seni asla aldatmam, sen de gidersen kötü biri olarak bırakacaksın beni. İmkansız olmadan dön geri lütfen bitmesin dedi. Arkadaşı buna demiş ki bu kadın arkandan konusuyo, benim sevgilim de kadına lafını yedirmiş kendince fotoğrafını alıp arkadaşına gönderip intikam almış böyle söyledi. Kadın evli çocuklu. O anki duygusal yoğunlukla ben de barışsak bile instagram kullanamazsın artık dedim ve sen de kapatacaksın o zaman dedi kabul etmedim suçum yok çünkü neden kapatayım. Yine engelledim böyle yapınca. Ertesi günü o da beni engellemiş. Birkaç gün sonra ben 2 kız arkadaşımla gece eğlenmeye çıktım kız kıza. Bunu haber vermişler( eskiden burda yaşıyordu). Annesinden mesaj atmış. Emeğimin yüzde biri değilsin, çok güzel izlettiler seni bana dün. Hakkım haram olsun, artık asla yolu yok diye saydırmış. Ben de yoksa yok güvenim kalmadı zaten dedim. Kendi vicdanını rahatlatmaya çalıştı, kardeşinden sürekli erkek birilerini ekledim mi diye kontrol ediyomuş zaten açık arıyordu. Instagramı kapatmıştı beni engelledikten sonra ama kapattım hadi dön demedi. Kafa dinledi herhalde. Birkaç gün geçti hemen instagramı açıp bir sürü kız eklemeye başladı. O kadar zoruma gitti ki. Hayatımı geçirmeyi planladığım insan nasıl bunları yapar hiç mi tanıyamadım. Hiç mi üzülmüyor. Yemek bile yiyemiyorum ağlıyorum sürekli. Öyle bir ahımı aldı ki. Biliyorum geçecek ama kızları ekleyene kadar bir yanım pişman olup yalvarıp dönmesini istiyordu. Arkadaşlarım bir süre keyfine bakıp aradığını bulamayınca bana döneceğini söylüyorlar. Kulübe gittim diye ben suçlu oldum. Aşık yanım dönsün istiyor, mantıklı tarafım asla olmaz diyor. Sizce ne yapmalıyım?
Barışsak bile Instagram kullanamazsın aldatmanın bedeli ne kadar da ucuzmuş. Maazallah ya ölürse adam Instagram olmadan feci bir ceza

Aldatan adama barışırsak şöyle de böyle de diye şartlar sunup uzun uzun mesajlaşırsanız günün sonunda zararlı çıkarsınız. Şansınız var ki evlenmeden görmüşsünüz. Bir daha muhatap olmayın.

Aldatan adama barışırsak şöyle de böyle de diye şartlar sunup uzun uzun mesajlaşırsanız günün sonunda zararlı çıkarsınız. Şansınız var ki evlenmeden görmüşsünüz. Bir daha muhatap olmayın.
Evet benim hatam o an öyle dedim barışmak istiyodum sevdiğim için. Sadece bir iki yalvarıp, sonu evlilik olcak bitirmeyelim, seni çok seviyorum ama bitirirsen toparlayacak gücüm yok falan demesi komik geliyor. Bir de artık ulaşmaya çalışmadığı için insan kötü hissediyor. Biliyorum ulaşmasın zaten hayırlı değil benim için. Ama bu kadar kolay kız ekleyip hayatına devam etmesi ve benim üzülüp düşünmem canımı sıkıyor. Sözde çok seviyordu yaa:KK70: sonradan pişmanlık vuracak herhalde

Barışsak bile Instagram kullanamazsın aldatmanın bedeli ne kadar da ucuzmuş. Maazallah ya ölürse adam Instagram olmadan feci bir ceza
Affetmeye yer arıyordum o gün sanki kolum koptu öyle bir acı içindeydim. Onsuz yapamam diyordum. Onu bile kapatmadı ben kapatmadım diye, bir bok değilmiş işte görmüş oldum diyelim:KK70:

X