Kayinvalidem ve Bosanmam

Zaten kiradaydik zaten bosanicam velayeti almasi soz
Konusu bile degil zaten polis raporlari her sey aleyhine ondan korkumda yok ondan evde onemli degil

Esim de benim calistigim sirkertin rakip firmasinda global buyume genel ulkeler muduru baksaniz tipine boyuna posuna adam sanarsiniz 1.92 boyunca yesil gozlu beyaz tenli yakisikli isi gucu yerinde bir adamdir ama annesi kendi cocukken yasatilanlar oyle mi

Sence ayni evde miyim evimiz ayri hatta gecen hafta oglumun ingiliz pasaportu elime geldi su an annemlerin yanindayim keyfim yerinde gelecek insallah yavas yavas
Turkiyeye gelmeden aramizda peace bond kurduk cumartesi gunleri 1 saat ogluyla disarida bulusuyordu cafede disarida parkta ne zaman siren duysa ya da ingilterede sokakta kontrollor
Polis gorse adam titriyordu

Turkiyeye gelmeden aramizda peace bond kurduk cumartesi gunleri 1 saat ogluyla disarida bulusuyordu cafede disarida parkta ne zaman siren duysa ya da ingilterede sokakta kontrollor
Polis gorse adam titriyordu
Yazim o kadar uzun ki butun detaylar yok mesela oglumun pasaportunu bekledik vatandasligini almadan donmedim turk konsoloslugunada basvueup kimlik bekledik bu donem yeni evimde annem ben kiz kardesimin destegiyle biraz toparladim simdide annemin banamin evimdeyim yazin sonuna kadar ingiltereye donmiyce
Donerken bu seferde babam gelicek allaha sukur ailem var yanimda

Kesinlikle size katiliyorum hatta sunu fark ettim sanirim benim esik psikopat ben doktor degilim haddimede degil teshis koymak ama hic bir duygu hissetmiyor merhamet empati acima
Gibi ve ben bunu gormemisim

Bazi insanlar toksik cevrede büyüse fiziksel ve ruhsal anlamda duvarlar örüyor, yasadiklarini kaldirmak icin. Disaridan baktiginizda normal görünüyor, ama ic dünyasi normal insanlar gibi degil. Yani esiniz psikopat olmasa bile normal duygusal iliskiler ve baglar kuramiyor büyük ihtimalle. Tüm bunlar size yaptiklarini ve yasattiklarini hakli kilmiyor kesinlikle, bunun altini cizeyim. Size kriz aninda annesinin yaninda/yüzünden saldirmasi hala onun ne katar etkisi altinda oldugunu gösterir.

Ölmek tek ona mi has? Yarin ben pat diye ölebilirim. Bu her yaptigimi her söyledigimi dogru mi kiliyor? Ama dedigim gibi her türlü manipulasyona basvururlar. Bazi anneler cocuklarin yaninda intihar ediyormus gibi yapip istedikleri gibi korkutup istedikleri kivamina getiriyorlar

Yaşadıklarınıza söyleyevek bişey bulamıyorıö kayınvalideniz iğrenç biri. Yalnız ben şeyi merak ettim lohusalıkta bebekte inglterede çok onemlidir. Tek düğme ile anında hemşireler odanıza gelir. Altını değiştirmenizden tutunda çocugu beslemenize dahi yardım edip başınızda beklerler (mecburlar) Susuz kalacak kadar neden beklediniz ? Anında onları çağırıp her türlü yardım talep edebilirdiniz banyoda her şeyde hemen destek olurlar. Bir de İngilterede sezeryanlı hasta 1 gece yatar. Sizi neden daha fazla yatırdılar başka sağlık sorunlarınız mı oldu ?

Sonuna kadar okuyamadım sinirlerim bozuldu.eşinizde de iş yok maalesef.adam yanlışı doğruyu ayırt edemiyor mu?

Ay bunu da yapmis annesine git diyince bunu oglumu gormeye geldiginde anlatti oha cok sasiedim kendimi oldururum falan diyormus senin bana kizgin olman beni uzuyor olduruc
Kendimi diyip sac bas yolup aglama krizleri sonra hurrremin kuzeni mi bu kadin?

Evet dikisklerim enfeksiyon tuttu birde riskli bir dogum yaptim oglani hastanede tuttular hemsireler geliyor ona su kiza su ver diyip gittiler bir iki kez doldurdulae
Surahiyi koridorda su vardi gidip getirmiyordu bile ! Ne diyim

Evet dikisklerim enfeksiyon tuttu birde riskli bir dogum yaptim oglani hastanede tuttular hemsireler geliyor ona su kiza su ver diyip gittiler bir iki kez doldurdulae
Surahiyi koridorda su vardi gidip getirmiyordu bile ! Ne diyim
Ebeler bir terslik oldugunu anladi benimle ayei konustukar
Kocan gelsin dediler ama o gelmedi zaten insan degil ki gelsin!

Şikayetini neden geri çektin ? Kendine saygın yok mu

Ben evlatlarım içinde ailem içinde her gece yatmadan önce Allah im vicdanlı insanlarla karşılaştırsın diye dua ederim vicdanı olmayan insandan herseyi beklerim esinizde annesi de çok vicdansız size merhamet etmeyen evladına da etmez terapilik bir durum yok bosanin gitsin

Ebeler bir terslik oldugunu anladi benimle ayei konustukar
Kocan gelsin dediler ama o gelmedi zaten insan degil ki gelsin!
Ya hiç mantıklı konuşmuyorsunuz. Bir sürü sorun yasadiysaniz hemşirelere söyleseydiniz o zaman. Eşiniz gelmiyor ne demek, normal mi bu? O zaman siz de o eve gitmeseydiniz? Hastaneye gelmeyen adam mı bakacakti evde size yoksa şu vermeyen kayinvalide mi? Hala daha haftada 1 görüşüyorduk diyorsunuz falan.
Şunu cahil biri yazsa derim vicdansız bir adammış, keşke cocuk yapmasaydınız. Ama yani eğitimli koskoca kadın şunları düşünür. Hiç inandırıcı gelmedi detaylar. Bir de arada aldattığını düşündüğünüzü yazmışsınız. E ne demeye çocuk yaptınız? Ya da ne demeye hastanede ondan ve annesinden medet umdunuz

Kocan asla annesinden vazgeçmez. Alışmıştır onun bu hallerine, onların normali budur.
Nerden mi biliyorum çünkü senin kadar korkunç olmasa da doğum yaptığım gün tepemi attıran ağlatan kv bende de var.
Ben görüşmüyorum kafam rahat.

Yeni dogum yaptim nereye gideyim yuruyemiyorum bazen yaptiginiz yorumlarin yasam deneyimi eksik buluyorum sezeryandan sonra 3 gun hastanede yattim zaten ama bebegimle arrik eve gitmrm gerekiyor sizide
Sonsuza kadar hastanede mi tutacaklar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…