Kayinvalidem ve Bosanmam

Çok sevindim bebeğiniz ve sizin için çok daha güzeL bir hayat diliyorum.

Ay hala konusuyorlar ben davami actim

Hala kv evde mi bu arada. Bosan gec niye şikayetini cektinki beter olsun pislik adi

Yok canim o biz evi terkeder terketmez Londradannistanbula paket gibi gonderdi kocam ama
Ne fayda ben yasadigimla
Kaldim
Yine de tebrik ediyorum sizi. Beveginizle çok.mutlu hayatınız olur umarım. Bebeginiz biraz toparlayinca da tekrar donun londraya size ulasamasın pislik insanlar

Yine de tebrik ediyorum sizi. Beveginizle çok.mutlu hayatınız olur umarım. Bebeginiz biraz toparlayinca da tekrar donun londraya size ulasamasın pislik insanlar
Ay cok tesekkur ederim guzel yorumunuz icin istanbulda annemin evindeyim o ruhhastasi annesi bir demeye kalkti biz oglumla annemin evine gelince iste torunu gorucem babam annem bu eve giremez gelemezsin disarida yarim saat bizde gelirsen olur diyince hic gelemedi yok yaklasamaz ama guzel dilekleriniz iyi yireginiz icin tesekkurler yaz sonu donucem londraya

Tabi şimdi elaleme kötü göründü ya, iyi demiyor ya kimse, yuva yıktı diyorlar ya, bi hırslandı o, sizi kötü göstermek için yakınınızda olmaya çalışıyor, derdi torun falan değil. Torununu düşünen o vahşeti yapmazdı.

Cok ama
Cok dogru! Ayni fikirdeyim sizinle acaba bunu kendi kayinvalidesine kocasinin akrabalarima nasil anlatiyor sonic olarak cocuk kayinvalidenin esini de (onun anneside hayatta ) hic birini gormeyecek gormuyorsa soruyorlardir bu gelin niye torunu hic getirmedi diye !

İstediğini anlatsın, âlem bilir malını.

Şöyle düşün. Şikayet etmesen eşin aynen öyle devam edecekti. Affedilmeye layık değil ki. Pişmanlık dediğin şey kendiliğinden gelmiyorsa o pişmanlık değildir.
İngiltere pasaportunu kaybetme üzerine geliyorsa hiiiç pişmanlık değildir o.

O kadar üzüldüm ki.. Her satırda daha da içim acıdı şok oldum.. Şikayeti geri cekmezdim ben olsam. Terapiyi de beklemezdim bence bitir ailen de destek olur Allahın izniyle güzel Bi gelecek ve hayat kurarsın çocuğuna. Barışıp böyle Bi ailede çocuğun büyüsün ister misin?.. O çocuk büyüyüp konuşacak algilayacak yasa gelince çocuğuna da eziyet eder o manyak kadın, belki esin çocuğa da şiddet uygular..sana Yapmış gene yapar bence çocuğum babasız büyümesin diye düşünüp barışma travma yaşayıp mutsuz Bi birey olmasındansa annesiyle sağlam Bi hayatı olsun

Ay ne bileyim gocmendie Turktur dedik sevdik hata yaptik
Onlar tam Türk değil maalesef. Uzaktan yakından asla bizimle alakaları yok. Ne dinleri ne kulturleri asla ayni degil .Bildiğin çingeneler hemde çoğu acayip edepsiz kavgaci . Oturduğum yerde onlarcasini tanıyorum. Hepsi aynı. Kadınlara asla saygıları yok kendilerine de yok. Genelde kendi aralarında evlenirler sabah birbirlerinin boğazlarıni sıkıp akşam göbek atarlar. Paraya taparlar . Cogunun eli uzun olur. Bildiğin çingeneler. Nasıl sizinle evlenmiş hayret ettim belki kv n oyuzden seni istememiştir. Son durumunuz ne bilmiyorum. Eşiniz korkudan değişmiş gibi gözüküyor. İnanmayın. Yol verim gitsin. Gecmis olsun. Çocuğunuzu onlarla büyütmeyin. Çekirdekten yetiştiriyorlar buradaki Bulgar cocuklar seni beni suya götürür susuz getirir acayipler. ( lütfen duyar kasmayın genel konuşuyorum inaninki yüzde 90a yakını böyle. Yüzlercesini tanidim kaç yıldır neredeyse hepsi aynı)

Bu konu ruhumu daralttı.
Kayınvalide saf kötülük
İnsanlıktan çıkmış yanında kedi doğursa insan daha çok ilgilenir.
Bir bardak su vermemek nedir onu geçtim oğlunu doldurup keyifle gelinin dayak yemesini izlemek nedir?
Allahın cezaları
Hiç bakma arkana bu anadan doğan adamdan ne olur?
En eğitimlisi en yurt dışı görmüş olanı senin kocan kadar olmuş işte
.... Herif
İnşallah bundan sonra çok mutlu olursun konu sahibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…