Kayinvalidem ve Bosanmam

Annesini bana yaklasyirirsa annesini cimere
Veririm dedim

Tek anlamadığım şey madem kv böle bi tip , neden geldi? Neden reddetmediniz? Size travma olmuş kadın resmen. Eşin de gelgit akıllı gibi anneden fazla etkileniyo yada genetik yatkınlıktan o da ruhhastası. Nolursa olsun yaptığı şey yenilir yutulur değil. Boşan gitsin

Bilmiyordum ki biz birbirimizi uc senede bes kez gordik gormedik biraz degisik bir kadindi ama bu kadar hasta oldugunu bilsem sizce de izin verir miydim gelmesine ?!

Bilmiyordum ki biz birbirimizi uc senede bes kez gordik gormedik biraz degisik bir kadindi ama bu kadar hasta oldugunu bilsem sizce de izin verir miydim gelmesine ?!
Aslinda hasta diye tanimliyorum ama hasta mi bilmiyorum normal davranmadigi icin belkide olayi ben masuastiriyorum bir anda icinden seytan cikti neden oldugunu cozmedik ilaclari varmis
Almamis ilaclarida anti depresan bu arada ama ne alak bunlari ben cok sonra ogrendim ama
Is istem gecmisti

Siz olayı anlattıkça iyice tuhaf gelmeye başladı konu. Eşim aldatıyor olabilir demişsiniz, doğum iznine çıkmayacağı önceden konusulmustur zaten, bu bir zihniyetin yansıması yani hiç mi aklınızda soru işareti olmadı? Kayınvalide dediğiniz giya diplomasiz çalışan tuhaf bir kadın, ne demeye doğuma yanınıza kabul ettiniz? Bunu düşünmek için çok iyi tanıyıp alim olmaya gerek yok. Tuhaf tuhaf kararlar alıp mantıklı sonuçlara varmak istiyorsunuz. Ben eşinizin sorunlu olduğunu anlamadiginiza da inanmıyorum şimdiye kadar. İnsan çocuk yapacağı adamı 10 kere degerlendirir, okumuş eğitimli insansınız sonuçta cahil değilsiniz. Gerçekten çok tuhaf bir post yani.

Ne okudum ben ya

Annesini hayatından çıkarabileceğine inanıyorsan bir şans ver demek isterdim ama diyemiyorum. Yaşadıkların korkunç, bunları silmek imkansız gibi bir şey. Boşan, ne kadar yedavi görse kurtulamaz kocan bu kadından.

Öncelikle bebeğiniz hayırlı olsun, mutlu ve huzurlu büyütmenizi dilerim. Size en zayıf anınızda saldıran adam mutlu gününüzde olmayıversin. Basit bir tartışma olsa farklı bir yorum yapardım. Ama iki kere sezaryen oldum. Çaresizliğini, acısını iyi bilirim. Yedi kat yabancı olsa insan elini tutar yardım eder. Bu canavarlar sizi sırtınızdan bıçaklamış resmen. 50 yıl da geçse eşinizin size en savunmasız halinizde saldırdığını unutmayacaksınız, unutulmaz. Terapi görse de ben düzeleceğine inanmıyorum. Sonradan vicdan, merhamet yükleyemez psikiyatristler. Ağız dalaşı değil bu.

Benim annemin vizesi cikacati sozde vizecisinin azisliginede ugradik yani planliydi birde 38 de dogum yaptim annem yetisir ha geldi diyorken yasananlar keske hayat bu kadar kontrolumizde gelisse bir de bana yapmaz herhalde diyorsun bana ne kini olacak ki kadinin diyordum ben ne bileyim sadece biraz tuhag diyordum

Ben kararlarimin yanlisligiyla cok korkunc sonuclar yasadim zaten bence bu kadar sert olmaya gerek yok ben bunlari baskasi yasasa oturur aglarim zaten yapilda oyle ama
Sedigini gibi ne cok saf salak bir kadin degilim hesapli hareket ederim ama bunu hesap edemedim cok uzgunum benim psikolojim okadat bozuk ki her hece ruyalarimdan dusup tek basima aglayarak kalkiyorum

Çok am çok üzüldüm Kayınvalideniz hasta tamam da eşinizin hiç yanınızda olmaması korkunç. Eşinizin yanınızda olmaması ve size şiddet uygulaması bence affedilemez ve böyke hassas bir döneminizde. Size gerçekten değer veren insanları hallediyorsunuz. Çocuğunuz da mutlu bir anne ister. Boşanıp boşanmamak size kalmış ama huylu huyundan zor vazgeçer gibi. İşin içinde şiddet olmasaydı psikologla belki halledilirdi de şiddeti unutabilecek misiniz?Hem de lohusayken ve doğum gününüzde

Okudugum en guzel cumle sanieim psikiyatrisyler vicdan merhamet yukleyemez
Evet bunu gorememisim

Cok medeni bir insanim ama o kayinvalideniz olacak deyyusun sacini basini yolmak istedim su an
Icimden o kadar geliyor ki bir ekip arkadasimla sikistirmak ruyalarimdai
yakında doğum yapacaksınız. sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah ama insan yeni doğum yapınca öyle panter kesilemiyor maalesef. onlar da bunu kullanmış
aynen oyle ben oyke saf salak bir kizda degilim cenimde
Param cok unlu ozel sirkette finans muduruyim o is oyle horundugu hini degil sen yerinden kalkip kaciyorsun ki polisi ariycaam elimden telin alimoyor napicam

Ah canım sen kendine bunları niye yaptırdın ya ☹ Allah’ın belası bi mahluktan nasıl bi çocuk bekliyosunuz ki düzelmez herşeyi göre göre size şiddet uygulayan adam yine yapar en güzeli bu kendini bilmezlerden kurtulup bebeğinle huzurlu bir yuva kur kendine.

Babam ya babam bosan ama
Adami bilmedigi ulkede hapse attirma goz altini uzattilar bilerek tek basina hucre vermisler cok mutluyum anasi aglamis ama
Sonra babamin istegiyle
Polisyen geri cektim ama ingiltere cidden kadinin adi var coktautluyum buz gibi hucrede uc gece dusunmustur karisina vurmayi tek birakmayi ortak arkadasimiz aldi beni aradi selin koskoca adam
Cocuk gibi aglayip titriyordy dedi mutlu olmadim desem
Yalan simdi

Aklı başına gelmedi, eline tekrar düştüğünüz an sizi dövmeyecek ama dövmüş kadar edecek.

Icimden o kadar geliyor ki bir ekip arkadasimla sikistirmak ruyalarimda bazen bunu da hayal ediyorum diyorum ben de cok saglikli degilim artik
Esınız ne iş yapıyor, böyle manyak bir kadının oğlu da manyaktır söylemiş olayım . Siz bence boşanın ve velayeti de alın. Londra pahalıdır , evinize geçip onu uzaklaştırılamaz mısınız ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…