Kayinvalidem ve Bosanmam

Konu sahibi nasılsınız? Umarım iyisinizdir. Bir güncelleme geçerseniz çok iyi olur, merak ettim sizi

Ingiltere de olman buyuk bir sans. HAklarin var ve bu haklarini kullanabiliyorsun. finansal ozgurlugunun olmasi da cok cok iyi kimseye minnetin yok. Yazdiklarindan esinin sana vurup vurmadigini anlayamadim. Eger boyle birsey varsa ve sen de afedemiyorsan ki ben suna inanirim bir kere yapan bir daha da yapar cooook nadirdir hatasini anlayip yapmayan. Ben belki bir seyi daha yapardim kaynanamdan da sikayetci olurdum sadece esimden degil. :) Davani actigina gore kararini vermissin. InsaAllah senin ve cocugunun hakkinda hayirlisi olsun. Guclu biri oldugun belli kimseye de ihtiyacin yok cok sukur. Alirsin nafakani, cocugunun da nafakasini alirsin hayatina devam edersin. Hayat mutsuz olmak icin cok kisa. Turkiye de kalabildigin kadar kal kendine gel kafani dinle. Cok guzel yapmissin tebrikler. Keske burda ki butun kizlarimiz senin gibi guclu olabilseler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…