Kayinvalidem ve Bosanmam

Kurban olmaktan ziyade adamin ruh bozuklugunun kaynagin ciddiyetinin anlasilmasi icin yazdim. Tabi ki keske annesi böyle olmasaydi ve düzgün bir cocukluk gecirseydi..ama dedigin gibi belli bir yastan sonra herkes kendi travmalarindan sorumlu. Bizim de yasadiklarimiz var ama dönüp esimize en zayif aninda saldirmiyoruz. Esi orda dik durup karisini korusaydi yorumum belki farkli olurdu, ama esine saldirmayi sectigi icin ruh bozuklugun ne kadar derin oturdugunu görmüs olduk. Bu bir iki seansla cözülecek bir mesele de degil.

Bu kadar drama gerek var mıydı Allah aşkına, çocuk musunuz , eşiniz ne halt yiyor hastahanede bunlar olurken , size eşiniz bakmak zorunda annesi değil, ben olsam kv 'yi çoktan kovup annemi çağırmistim, eşime de her işi yaptırırdım , yani bu kadar çaresizliğe falan gerek yokmuş, ayrıca bu salak kocayı da boşa bacım ...

Kesinlikle size katiliyorum hatta sunu fark ettim sanirim benim esik psikopat ben doktor degilim haddimede degil teshis koymak ama hic bir duygu hissetmiyor merhamet empati acima
Gibi ve ben bunu gormemisim

Annem geldi zaten de bir kac gun sonra gelebildi Londraya ama sorun esim beni dinlemiyor ki adam evden bile uzaklasmadi soeun bu zaten adam hipnozlu gibi davraniyordu baska nasil ifade edeeom bilemiyorum annesi vur oldur dese
Oldururdu o an beni hic dinlemiyor dusman gibi davraniyordu bir garip hipnoz ani gibiydi soeun benim ayaklananilecrl durumda olmamadi cocugu alip esyasiyle nereye gidicem hemen ben daha toplananamamisim annem istanbulda ben londrada baskada akrab yok ki orada

Besinci gun cikrik annemle evden sezaryabdan sonra bence iyiydi o bile

Aslinda annesi bence hasta bile degil sadece hayatimda boyle biri gormedigim icin nasil anlatabilecegimi bilemiyorum zaten kocam olacak o vasifsizda benim annem hastanin arkasina siginiyor ama
Hastaysa yatir hastaneye hala hasnatede neden esim yanimda degil o manyaklaydim bunu bile anlamoyorum?! Esim ben calisiyorum diyie sunyada calisan tek es o karisi dogum yaparken gelemiyor?!

Bu cok dogru vebyerinde bir yorum benim esim beni birakri ben ise gidicem diyip ! Dusunun buda isin baska boyuty

Annesi surekli dedikleeini yapmasi icin ben olucem diyip agliyor dueup dueup agliyor ben ne yaptim sdiyip kocam olucak o basiretsiz hepsap sormaya kalktiginda agliyoe ben olucem benim ne alakam var diyor olayi manipule edip kapi duvar yikiyir sonra oglum ben olursem aglarsin diyip yine basiyoe cigligi

Babalık izni olması lazım yaşadığınız ülkede, mümkün değil yani. Sizi anasına bırakıp Allah bilir nerelerde sürttü.

Bu cok dogru vebyerinde bir yorum benim esim beni birakri ben ise gidicem diyip ! Dusunun buda isin baska boyuty
Okudukca baska detaylar cikiyor. Sizi gectim cocugunuza bu adamla evli kalarak hayatinin kotulugunu yapmayin. Allah bilir nelerle buyur o cocuk oyle baba oyle babaanne hayatinda oldugu surece...

benim babaannem de bulgardı. annemi genç yaşında hasta etti, babaannem öleli çok oldu ama annem 30 yıldır antidepresan kullanıyor. Allah iyi insanlarla karşılaştırsın gerçekten.
Ya bu anlatigin beni mahvetti sana satilmak istiyorum

Bu cok yerinde bir yorum oglunun tutukmanilecegini biliyordu ustume salarken yarim aklilli oglunu umrumda olmadi ingilterede adami sallandirirlar ya bir anne oglunu hapse gonderir mi ?!

Cok medeni bir insanim ama o kayinvalideniz olacak deyyusun sacini basini yolmak istedim su an

Biz zahmet anası ölürse ağlasın eşiniz zaten. Ağlar ağlar susar, anası ile mezara girecek hali yok. Seni ağlatmasın artık da kendi ister ağlasın ister kendini yerden yere vursun paşa gönlü bilir. Seni ve çocuğunuzu benimseyememiş bu adamı asalak olarak hayatında tutma. Önce sen iyi olacaksın ki çocuğuna iyi gelesin. Hiçkimseye şans vermek, iyileştirmek zorunda değilsin. Önce kendini düşün.

Adini verirdim ama korkuyorum ama bu kadin neyseli emekli oldu bu kadinin anladigim kadariyla bulgaristandan bir onun soyledigine gore diplomasi var ama turkiye saymamis ama heryerde hemsireyim diye calismia devlet almamis belediyede saglik calisani yaslilara bakmis onlara ne iskenceler yapti hani su yaslilari doven insanlar cikiyor ya bence bu kadinda oyle biriymis biz bilememisz

Bu cok yerinde bir yorum oglunun tutukmanilecegini biliyordu ustume salarken yarim aklilli oglunu umrumda olmadi ingilterede adami sallandirirlar ya bir anne oglunu hapse gonderir mi ?!
Umrunda olmadığı için gönderir. Göndermek için saçını başını bile yolar ben öleceğğğm gittt hapseğğ diye.

Sayfaları okumadım.
Eşiniz sizin sayenizde Londra'da kalıyorsa yalvarıp yakarmaları yalan olabilir, bu aklınızda olsun.

Terapiden asla zarar gelmez, yıllar sonra gitsek nasıl olurdu acaba diye düşünmek yerine gidebilirsiniz.

Diyelim ki evliliğinize devam ettiniz, sanırım eşiniz annesinin size gelemeyeceğini biliyordur.

Çok geçmiş olsun.

yakında doğum yapacaksınız. sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah ama insan yeni doğum yapınca öyle panter kesilemiyor maalesef. onlar da bunu kullanmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…