KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Dr mu önerdi yoksa kann tahlili verip o şekilde mi.almaliyim

Dr mu önerdi yoksa kann tahlili verip o şekilde mi.almaliyim
Ben ilk geneliğimde kendim gidip almıştım hamile kalınca da doktor devam et demişti. Ama bence öncesinde doktora sormak daha mantıklı çünkü herhangi bir vitamin eksiğiniz varsa ona göre verecektir folik asiti. Mesela benim kullandığımın düz olanı da var ama plus olanında ekstra iyot,b6 ve b12 de var.

Merhaba benim adetim de 30 günde bir normalde ovulasyon takibi yapmıyordum, bebek düşününce iki aydır yorumları vs okuyorum 14. Günde yumurtlama oluyor genelde diyorlar, ben de bir app indirdim yumurtlama takvimi, onda yumurtlamam 26 Ekim gösteriyordu ama benim bu ay adet bittikten hemen 2 3 gün sonra akıntım olmaya başladı yumurta akı gibi. Adet 6 gun sürdü. Adetten sonra en erken 8.gün başlayabiliyormuş yumurtlama.

Ne güzel haber çok sevindim adınıza, umarım sağlıkla kucağınıza almak nasip olur. Benim bat 9 Kasım dün dayanamdim test yaptım ama silik çizgi felan hiçbişey yoktu. Umarım bizde sizin gibi güzel bir sabaha uyanırız Belirti vs biseyler varmıydı?

Adetin ilk gününden sonra bende 14 .gün die biliyorum cnm

Ne güzel dua inşallah canım herkes pozitifi görsün bu ay ama test yapmak için çok erken daha bence bir kaç gün daha bekle Valla belirti var da diyemem yok da. İlk gebeliğimde çok netti belirtiler. Bunda onları bekledim olmadı. Tek ortak noktası erkendne başlayan felaket bel ve sırt ağrısı bir de arada bacağıma vuran kasık ağrısı ama çok belirgin değil sanki sezeryan yerim ağrıyor gibiydi. Mide bulantım oldu ama benim yumurtlama ve adette de olurdu. Bir de göğüs uçlarım çok hassaslaştı emzirirken inanılmaz zorlandım ama ilki gibi ağrılı değil. Akıntı yok. Koku hassasiyeti yok. Ateş basması vardı. En son idrarda ilk gebeliğimde olan kokuyu alınca test yapmaya karar verdim çünkü beta hcg idrara geçti varsa diye düşündüm.

Ewt bende gidip kan vermeliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…