KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Canım benim adetim normalde 27 28 günde bir adet olurum.
14 güne yumurtladığımı düşünüyorum.
Ovulasyon testi kullanmıyorum.
Bu yüzden akıntı dan ve kasık ağrısından biliyorum.
Ama bu ay adetimin 6 7 inci günü yumurta akı gibi akıntım geldi ve sağ kasık ağrım oldu.
Adetten hemen 2 gün sonra yani 6 7 inci günler yumurtlama mumkun mu.
Hiç adetten hemen sonra yumurtlayan oldu mu.
Ovulasyon kullananlar bilir.
Bazen oluyor canım hatta adet bittiği gün ve başlamaya bir hafta kala muhakkak beraberlik olsun diyorlar

Hayirli olsun canım rabbim kucağına almayı nasip etsin 🥰
Amin inşallahh canımm
Eki Görüntüle 2943043
Kızlar gebelik testimmmm😀😀 heyecandan ölücem hamileyim değilmi😀😀😀
Ay evet sende de vaaar kaç gün kaldı bata🤭 inşallah temmuz 2022 annelerinde beraber takip ederiz süreci de 🥳 temmuz 2020 annesiyim ben aynı zamanda 🤭
Tebrik ederim canımmm sağlıkla kucağına al🧿
Ayağını sürttün canımm hepimiz inşallah. Daha tam sevinemiyorum adet günüm bi gelsin de 🥰

Ben dayanamayip bugun test yaptim ama negatif boyle elimde cok evirip cevirince sanki hayalet bisey goruyorum gibi geliyo ama forografta cikmiyo yada oyle istedigim icin bana oyle geliyo 😂 bide bu saatte yaptim sabah idrari olmup olmamasi cok farkeder mi acaba
Ben umutsuz oldum için artık test yapmıyorum üstelik ultrasonda çatlatma gördüm halde yarın test günüm ama içimden hiç yapmak geçmiyor kasıklarım ağrıyo ama gebeliğe de yormak istemiyorum artık rüyamda hamile olduğumu gördüm ilk umutlandım sonra caz geçtim olmaz ya dedim rüyam gerçek olmaz dedim

Tebrik ederim canım ilk gebelik mi☺🐣 Kasım ayı bereketiyle geliyor maşallah hamile haberleri almaya başladık
Evet ilk gebeliğim olucak heyecandan ölücem😍😍
Gözün aydın canım dua et bizlere
Hayırlı olsun canımmmmm evet hamilesin 🥰🥰🥰🥰 allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin
Allah isteyen herkese nasip etsin burası cidden aile gibi oldu herkes sanki en yakım arkadaşım gibi🙏🏻🙏🏻🙏🏻😍😍 herkesden önce bile sizinle pylaştım teşekkür ederim güzel yüreğinize sağlık,

Ben umutsuz oldum için artık test yapmıyorum üstelik ultrasonda çatlatma gördüm halde yarın test günüm ama içimden hiç yapmak geçmiyor kasıklarım ağrıyo ama gebeliğe de yormak istemiyorum artık rüyamda hamile olduğumu gördüm ilk umutlandım sonra caz geçtim olmaz ya dedim rüyam gerçek olmaz dedim
Bende bu ay soz vermistim kendime duzensiz oldugu icin ayin 15inde yapcam diyodum ama dayanamayip yaptim uzuldum biraz ama yapicak bisey yok Rabbim geciktiriyosa guzellestiriyordur H.z Omer 'in bi sözü var ruhumu ferahlatan " kendini fazla yorma hersey Allah'in takdiri ile olur Allah'in istemedigi sey sana isabet etmeyecek , emri ise seni ıskalamayacaktır ❤

X