KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Valla canim benim cok duzensiz mesela bi onceki ay 51. Gun adet oldum gecen ay 28. Gun onceki ay doktora gittim polikistik over var dedi ama bilmiyorum

Valla canim benim cok duzensiz mesela bi onceki ay 51. Gun adet oldum gecen ay 28. Gun onceki ay doktora gittim polikistik over var dedi ama bilmiyorum

Kızlar ya bişey sorcam. Bu ay çarşamba yumurtlama günümdü. O gün canım o kadar çok turşu istedi ki yarım kilo turşu yedim. Normalde tatlı sever, çikolata manyağı bir insanımdır. 1 haftadır hiçbir tatlı, çikolata, kurabiye keyif vermiyor. Çay sevmem bugün 3.demlik çayı demledim. Gebelik için şuan çok çok erken ama böyle farklı şeyler yaşayan başka kimse var mı merak ettim.
Geçen turşu jelibon ve çok saçma sapan şeyleri yedim 🤣🤣🤣 hamilelikte yok 🤣

Kızlar yumurtlamadan bir hafta sonra kahverengimsi bir leke var çamasırımda yerleşme olabilir mi erken değil mi

İnşallah bu Ay gebelik oluşur canım bende de az az kaşık batması var ama tabi psikolojikte olabilir 😕
İnşallah canım hepimizin mutlu sonuçlar alacağı bir ay olur 15 kasım eşimin doğum günü 2 senedir istiyoruz biz de ona güzel bir hediye vermek istiyorum. Eşimde bir sıkıntı yok bende polikistik over dedi Dr ama gebeliğe engel değil dedi hsg de çekildim birşey yok. Bir vakti var herhalde🐣

İnşallah canım hepimizin mutlu sonuçlar alacağı bir ay olur 15 kasım eşimin doğum günü 2 senedir istiyoruz biz de ona güzel bir hediye vermek istiyorum. Eşimde bir sıkıntı yok bende polikistik over dedi Dr ama gebeliğe engel değil dedi hsg de çekildim birşey yok. Bir vakti var herhalde🐣
Oyyy kuzum bende aynı polikistik over dedi doktor, hsg de çekildim sorun yok ama 9 ay oldu olmuyor.. İnşallah bu ay güzel haberi alırız 🤲🏻🤲🏻 Kendime istediğim gibi sana istedim 🙏🏼🙏🏼

İlaç vermiştir muhakkak polikistik için geçmiş olsun canım
Yok sadece adet sokturucu verdi ama 2 tane falan kullanip biraktim masaj falan yaptim geldi adetim tedavisi yok dedi kilo aldikca kotulesir verdikce iyilesir bu kadar polikistik over kadi kizinda da olur gayet cocugunda olur dedi hatta 😂

Ama zaten benim lise donmelerimden beri boyle cok duzensiz 3 ay olmadigim olurdu ama evdendigimden beri daha duzenli cogunlukla 28 gunde oldum arada bikac ay uzadi bakalim hayirlisi

Canım tabiki 1 yıldır bebek istiyoruz ama şöyle söyliyim en böyle rahat davrandığım yumurtlama haftamda pik gördüm. Arkadaşlarla eğlenmeye gittik hatta dedim sonra çatlama günümde grip oldum aha dedim bu ay da gitti... En olmaz dediğin zamanda seni buluyormuş meğer 🥰😇🧿 Vakti zamanı belliymiş gerisi bizim kuruntumuz diye düşünüyorum. Hala stresli kaygılıyım ama bu bizim elimizde olan bişey değil sanki stres yapınca 9 ay sorunsuz mu geçecek hayır işte bir rahat olabilsek.. Allahın dediği olur inşallah hepimize nasip olur canım böyle oldu işte benim😇
Hani diyorlar ya aklından çıkarınca oluyormuş ama nasıl cikarabilirki insan bir kez çocuk girişimlerine başlayınca mümkün değil ki aklından çıkarmak sadece biraz alışıyorsun olmayacağına Yıllar sonra ondan belki rahat davranıyorsundur ama her ay o adeti bekliyorsun bir umut

Kızlar salıya kadar kan veremeyeceğim için bu akşamdan tekrar hcg testi yapıp içimizi rahatlatayım dedim sırasıyla değerlerim
🧿 9,30
🧿33,44
🧿108,8
Böyle çıktı testler arası tam 48 saatte değil 36 falan.. takvime göre 3+5 haftalık.
İlk gebelik olduğundan tecrübesizim ne diyosunuz artış normal mi?🙏
Maşallah canim

X