KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Sorularıni bulmaya çalıstimda çok mu geride kaldı göremedim bidaha sorar mısın canım,profilin silinmiş gözüküyor
Canım benim adetim normalde 27 28 günde bir adet olurum.
14 güne yumurtladığımı düşünüyorum.
Ovulasyon testi kullanmıyorum.
Bu yüzden akıntı dan ve kasık ağrısından biliyorum.
Ama bu ay adetimin 6 7 inci günü yumurta akı gibi akıntım geldi ve sağ kasık ağrım oldu.
Adetten hemen 2 gün sonra yani 6 7 inci günler yumurtlama mumkun mu.
Hiç adetten hemen sonra yumurtlayan oldu mu.
Ovulasyon kullananlar bilir.

Evet olabiliyormuş canım okudum bazı kişilerden. Oyuzden ovuluyasyon testide kullanmıyorsan. En güzeli 2 günde 1 ilişkiyi tavsiye ediyolar en azından kaçırmamış olursun günleri

Ben yumurtlama takibi yapmiyorum canm ama arkadaşım adet bittikten 1 gun sonra yumrutlama görmüştü hatta ben inanmadım kesim bozuktur dedim şuan hamile yani diyeceğim hiç belli olmuyor yumrutlama olabilir

Yok sadece adet sokturucu verdi ama 2 tane falan kullanip biraktim masaj falan yaptim geldi adetim tedavisi yok dedi kilo aldikca kotulesir verdikce iyilesir bu kadar polikistik over kadi kizinda da olur gayet cocugunda olur dedi hatta
Bana da öyle dedi canım bu ay olmazsa 6 ay olur birinizde sperm var birinizde yumurta bir şekilde buluşacaklar dedi

Ayy canim cok guzel var gibi gozukuyor bende az once tekrar yaptim ama malesef negatif

Bana da öyle dedi canım bu ay olmazsa 6 ay olur birinizde sperm var birinizde yumurta bir şekilde buluşacaklar dedi
Insallah ya biz yeni evli oldugumuz icin doktor cok biseye gerek duymadi o zaman 3 aydir deniyorduk biraz daha deneyin dedi ama gercekten 55 in altina dustugum aylar daha duzenli adet goruyorum

Evet canım inşallah sağlıkla ilerlersin Sen de üzme kendini kaç gün var bata?
Benim duzensiz ama 1 kasimda bekliyorum bu ay bakalim hayirlisi yolun basindayiz daha ilk bikac gun moralim bozuluyo ama sonra tekrar umitle devam ediyorum

Ne güzel haber bu tebrik ederim, sağlıkla ilerlesin inşallah.. yumurtlamadan kaç gün sonrası yani?

Ne güzel haber bu tebrik ederim, sağlıkla ilerlesin inşallah.. yumurtlamadan kaç gün sonrası yani?
Teşekkür ederimm canım ben ovu test kullanmıyorum ama 13. ya da 14. gün yumurtluyorum sanırsam. Yani 9 veya 10 gün sonrası yapmış oldum testi

Teşekkür ederimm canım ben ovu test kullanmıyorum ama 13. ya da 14. gün yumurtluyorum sanırsam. Yani 9 veya 10 gün sonrası yapmış oldum testi
Canim ne zamandir deniyordun ozel bisey yaptin mi bu ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…