KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Valla canim benim cok duzensiz mesela bi onceki ay 51. Gun adet oldum gecen ay 28. Gun onceki ay doktora gittim polikistik over var dedi ama bilmiyorum

Valla canim benim cok duzensiz mesela bi onceki ay 51. Gun adet oldum gecen ay 28. Gun onceki ay doktora gittim polikistik over var dedi ama bilmiyorum

Geçen turşu jelibon ve çok saçma sapan şeyleri yedim hamilelikte yok

Kızlar yumurtlamadan bir hafta sonra kahverengimsi bir leke var çamasırımda yerleşme olabilir mi erken değil mi

İnşallah bu Ay gebelik oluşur canım bende de az az kaşık batması var ama tabi psikolojikte olabilir
İnşallah canım hepimizin mutlu sonuçlar alacağı bir ay olur 15 kasım eşimin doğum günü 2 senedir istiyoruz biz de ona güzel bir hediye vermek istiyorum. Eşimde bir sıkıntı yok bende polikistik over dedi Dr ama gebeliğe engel değil dedi hsg de çekildim birşey yok. Bir vakti var herhalde

İlaç vermiştir muhakkak polikistik için geçmiş olsun canım

Oyyy kuzum bende aynı polikistik over dedi doktor, hsg de çekildim sorun yok ama 9 ay oldu olmuyor.. İnşallah bu ay güzel haberi alırız Kendime istediğim gibi sana istedim

İlaç vermiştir muhakkak polikistik için geçmiş olsun canım
Yok sadece adet sokturucu verdi ama 2 tane falan kullanip biraktim masaj falan yaptim geldi adetim tedavisi yok dedi kilo aldikca kotulesir verdikce iyilesir bu kadar polikistik over kadi kizinda da olur gayet cocugunda olur dedi hatta

Ama zaten benim lise donmelerimden beri boyle cok duzensiz 3 ay olmadigim olurdu ama evdendigimden beri daha duzenli cogunlukla 28 gunde oldum arada bikac ay uzadi bakalim hayirlisi

Hani diyorlar ya aklından çıkarınca oluyormuş ama nasıl cikarabilirki insan bir kez çocuk girişimlerine başlayınca mümkün değil ki aklından çıkarmak sadece biraz alışıyorsun olmayacağına Yıllar sonra ondan belki rahat davranıyorsundur ama her ay o adeti bekliyorsun bir umut

Maşallah canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…