KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kızlar salıya kadar kan veremeyeceğim için bu akşamdan tekrar hcg testi yapıp içimizi rahatlatayım dedim sırasıyla değerlerim
🧿 9,30
🧿33,44
🧿108,8
Böyle çıktı testler arası tam 48 saatte değil 36 falan.. takvime göre 3+5 haftalık.
İlk gebelik olduğundan tecrübesizim ne diyosunuz artış normal mi?🙏
Gayet güzel 🥳 3000 lere gelince karından rahat görünür☺️ Hesaplayıp randevunu al 🎈

Bende anlamadım ilaç sadece folik asit kullanıyorum başka bişey kullanmıyorum.Adaçayı da yok evde maalesef neyse bekleyim bakalım belki sökülür
Bende geçen ay öyle olduda, oks kullanıyordum ondan dedi doktor. Bir şey olmaz endişelenme. Tekrar ederse bir doktora gözükürsün

Ekim'e veda edip buraya geldim.
Bebek çalışmasında 11.aydayız, henüz hiç pozitifi görmedim. 😔 Son 2 aydır femara kullanıyordum, bu ayda çatlatma iğnesi oldum. Umutluydum ama tutmadı. Bugün regl oldum, şuan ağlayarak yazıyorum. Bir yanım bırak artık diyor, bir yanım ise umutla yeniden başla...
Canım üzerime vazife değil ama acaba biraz buralardan uzak mı dursan ağlama üzülme insallah birdahaki ay pozitif haber alırsın bende geçen ay kırmızıları görünce bir an boşluğa düştüm ama ümidim hep var birde düşün doktor bana % 15 hamile kalabilirsin demiş bir umut bekliyorum Rabbim dilerse olur 😘

Kızlar ya bişey sorcam. Bu ay çarşamba yumurtlama günümdü. O gün canım o kadar çok turşu istedi ki yarım kilo turşu yedim. Normalde tatlı sever, çikolata manyağı bir insanımdır. 1 haftadır hiçbir tatlı, çikolata, kurabiye keyif vermiyor. Çay sevmem bugün 3.demlik çayı demledim. Gebelik için şuan çok çok erken ama böyle farklı şeyler yaşayan başka kimse var mı merak ettim.

Kızlar ya bişey sorcam. Bu ay çarşamba yumurtlama günümdü. O gün canım o kadar çok turşu istedi ki yarım kilo turşu yedim. Normalde tatlı sever, çikolata manyağı bir insanımdır. 1 haftadır hiçbir tatlı, çikolata, kurabiye keyif vermiyor. Çay sevmem bugün 3.demlik çayı demledim. Gebelik için şuan çok çok erken ama böyle farklı şeyler yaşayan başka kimse var mı merak ettim.
Canım olabilir bende yumurtlamadan 4 gün sonra hassasiyet başladı iştah artışı söz konusu bir de.. Ama stres kaynaklı da olabilir vücudun başka belirtileri olursa ona göre birşey söylenebilir bence❤😇

Herkese dua ediyorum canım içinde ben allahım nasip etsin herkese sağlıklı bebişler benim bebeğimde sağlıklı bir şekilde tutunur inşallah önümüzde uzun bir yol var sürekli dua ediyorum herkese rabbim kucağımızı doldursun:KK36:
Amin inşallah size bişey soracaktım aklınızda varmiydi tutunacak mi varmı yokmu diye stres yapiyormuydunuz onu merak ettim

Amin inşallah size bişey soracaktım aklınızda varmiydi tutunacak mi varmı yokmu diye stres yapiyormuydunuz onu merak ettim
Canım tabiki 1 yıldır bebek istiyoruz ama şöyle söyliyim en böyle rahat davrandığım yumurtlama haftamda pik gördüm. Arkadaşlarla eğlenmeye gittik hatta dedim sonra çatlama günümde grip oldum aha dedim bu ay da gitti... En olmaz dediğin zamanda seni buluyormuş meğer 🥰😇🧿 Vakti zamanı belliymiş gerisi bizim kuruntumuz diye düşünüyorum. Hala stresli kaygılıyım ama bu bizim elimizde olan bişey değil sanki stres yapınca 9 ay sorunsuz mu geçecek hayır işte bir rahat olabilsek.. Allahın dediği olur inşallah hepimize nasip olur canım böyle oldu işte benim😇

Canım tabiki 1 yıldır bebek istiyoruz ama şöyle söyliyim en böyle rahat davrandığım yumurtlama haftamda pik gördüm. Arkadaşlarla eğlenmeye gittik hatta dedim sonra çatlama günümde grip oldum aha dedim bu ay da gitti... En olmaz dediğin zamanda seni buluyormuş meğer 🥰😇🧿 Vakti zamanı belliymiş gerisi bizim kuruntumuz diye düşünüyorum. Hala stresli kaygılıyım ama bu bizim elimizde olan bişey değil sanki stres yapınca 9 ay sorunsuz mu geçecek hayır işte bir rahat olabilsek.. Allahın dediği olur inşallah hepimize nasip olur canım böyle oldu işte benim😇
Ay hatta diğer gruptan ekim grubundan yani bilenler bilir benim kocamda grip olmuştu o hafta çok güldük nasıl değerlendircez adam ölüyo diye 😂😂😂 Sonra bana bulaştırdı bende 2 gün yatak döşek yattım yaa 😂😂 Z Zennep

Gölge gibi bisey mi var bana mi oyle geliyo ya cildiricam sasi oldum bakmaktan 😂

Eklentiler

• Screenshot_20211030-222135.png
    Screenshot_20211030-222135.png
    416,2 KB · Görüntüleme: 83
Var gibi sanki ama çok yanıltıcı bu kuzum yaa bence yarın ilk idrarla falan tekrarla testi😅
Ay gozlerim bozulcak bakarken ne stresliymis bu isler ya😂 insallah hayirli sonuclar aliriz hepimiz seninde insallah guzel ilerler hayirlisiyla kucagina alirsin ❤

X