KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Antibiyotik ne için kullandın doktor mu verdi umarım hayırlısı olur canım inşallah pozitif görürsün benimde yumurtam çatladı 18 de pazartesi test vercem ama çok korkuyorum yine negatif görcem diye 1 yıl artı kasımda 5.ayım olcak ilk defa çatladı umutluyum aslında ama bi yandan korkuyorum

Hsg cektirdim bu ay, demek benimde gecikebilir. Teşekkürler bilgi için.
benim 1 gün gecikti ama dün çok ciddi adet belirtisi olmasına rağmen olamadım bugün oldum amabu benim için anormal hiç gecikmem olmaz normalde o yüzden dikkat çekiciydi belki sizin hiç olmaz :)

Canım umutlandırmak istemem ama benimde böyle olmuştu tekrar hafif koyulaşma gördüm ve 3,4 gün öyle devam etti yumurtlama tarihinden 10 gün sonra pozitif gördüm
Ya bi şey sorucan benim ayın 18 de yumurtam çatladı pazartesi test yapıcam ama korkuyorum ben yine negatif görmekten 1 yıl +4 ay sonra ilk defa çatladı ve test günü yaklaşınca korkmaya başladım sizce tutar mı ya

Gecikme yaşarsanız test yapın isterseniz. O zaman korkmanıza çok gerek kalmaz

Çoook belli oluyor valla aşık olduğunuz böyle sorup sorup bilgi almak istiyorm çok mantıklı cümleler anlattınız malesef bazımızın vücudu gereğinden fazla akıllı ,dediginiz gibi her konuda. Bakalım inat birgün nerede son bulur çok teşekkür ediyorum helal edin hakkınızı uzunca anlattınız satır satır

İnşallah canım inşallah hamile halimle dua edersem tutarmış inşallah rabbim beni güldürdüğü gibi seni de güldürsün.. Bende tam 1 yıl sonra pozitifi gördüm sağlıkla büyür inşallah bebelerimiz .. Tutadabilir tutmazsa da lütfen ümidini kesme ovulasyon takibine devam et folik asit kullan.. Ben 2 aydır her gün düzenli folik asit içtim canım ve beslenmeme son 1 ayda çok dikkat ettim. Kahve içiyorsan azalt, sigara kullanıyorsan bırakamazsanda azalt..Allahım hayırlı zamanda nasip etsin

Sigara kullanmıyorum çatladığını öğrendim andan itibaren sağlıklı besleniyorum çalışıyorum o yüzden evde sandviç yapıyorum peynir salata domatesle kahveyi Türk kahvesi yerine Osmanlı kahvesi hafif hemde sütlü onu içiyorum arada her gün alışkanlığım yok bu ay tutmazsa hayıt macunu almayı düşünüyorum çok övüyorlar

Onu bilmiyorum canım işe yarıyor diyorlarsa dene bakalım

Canım sen zaten beta ile netleştirmedin mi şu anda keseyi göremezsiniz erken olarak eşine söyle ama ailelere istersen kalp atışlarını görünce söylersin ben öyle yapicam eğer gebelik olursa

Hanımlar bugun adetimin 7 inci günü ve yumurtladığımı hissediyorum akıntım var çünki yumurta akı gibi olan.
27 günde bir adet oluyorum. Sizede adetten hemen sonra hiç yumurtlama oldu mu

Tup için 3 yıl evlilik şartı arıyolar 2 aşılama arıyolar bildiğim kadarıyla amh düşük veya es kaynaklı sorun varsa hiçbirini aramiyolar bunlar tüp bebek icin ama aşılama icin ilgilenirler senin kaç yıl oldu canim yaşında genç zaten vakit kaybı olmaz kadın doğuma randevu al onlar infertilite kliniğine gonderiyo belli testleri yapip

Kızlar gerçekten beklemek sabır etmek zor ben hiç takilmazdim umursamazdim da ama tedaviye başladığımdan beri her ay acabalar alıp başını gidiyor büyüdümü etti mi yok tuttumu düşünmek istemesem bile de yine de kendimi düşünmeden alıkoyamiyorum gerçekten mucize gebe kalmak bu zamanda hemen hamile kalanlara şaşıyorum

27 yaşındayım, 26 aylık evliyim. Bebişte 11 ay olucak, bakalım hayırlısı nasılsa öyle olsun

Çatlama iğnesinin 16.günüydü bugün, hala regl olmadım. Sizler iğneden sonra kaçıncı günde regl oldunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…