KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Pikten 8 gün geçtiğinde bu koyuluğu görmüşsün. Bugün benim de pikten sonra 8.gündü ama lh çizgisi o kadar hayali çıktı ki.. demek ki benim bu ay da tırt 😁

Antibiyotik ne için kullandın doktor mu verdi umarım hayırlısı olur canım inşallah pozitif görürsün benimde yumurtam çatladı 18 de pazartesi test vercem ama çok korkuyorum yine negatif görcem diye 😢1 yıl artı kasımda 5.ayım olcak ilk defa çatladı umutluyum aslında ama bi yandan korkuyorum
Midede enfeksiyon olduğu için antibiyotik verdi iki gün içtim antibiyotiği şu anda benim gibi olan var mı bilmiyorum ama vajinamda beyaz beyaz peynirimsi şeyler var internetten baktım zaman vajina mantarı deniliyor ama ne bir yanma ne bu kaşındı hiçbir şey yok böyle olup da hamile olanlar var mı acaba

Antibiyotik ne için kullandın doktor mu verdi umarım hayırlısı olur canım inşallah pozitif görürsün benimde yumurtam çatladı 18 de pazartesi test vercem ama çok korkuyorum yine negatif görcem diye 😢1 yıl artı kasımda 5.ayım olcak ilk defa çatladı umutluyum aslında ama bi yandan korkuyorum
İnşallah Rabbim en yakın zamanda bizlere nasip edecek bu güzel mutluluğu umudumuz hiçbir zaman yitirmeyelim bana da 7 ay oldu ama umudum var 🤲🤲

Midede enfeksiyon olduğu için antibiyotik verdi iki gün içtim antibiyotiği şu anda benim gibi olan var mı bilmiyorum ama vajinamda beyaz beyaz peynirimsi şeyler var internetten baktım zaman vajina mantarı deniliyor ama ne bir yanma ne bu kaşındı hiçbir şey yok böyle olup da hamile olanlar var mı acaba
Vajina mantarı engel değil ama ilişki olmasa daha iyi eşinde enfeksiyon kapabilir fitil veriyorlar 3 günlük genelde hafif düzeyde büyük ihtimal senin kaşıntı yanma ve akıntı çok gelmiyorsa

17de yumurtlama oldu 18 inde çatladı ilk şüphelenmeme sebep olan koyulaşmayı 25 inde görmeye başladım canım ama böyle her gün test yapıyorum ve aynı çıkıyodu allah allah dedim sonra 2 gün sonra kan verdim değerim 9 çıktı :halay::halay:
Akıntınız oldu mu acaba ?

Benimde şuan öyle bembeyaz akıntı. Kaşıntı vs yok dün kaşık ağrım vardı. Bel ağrım birde hafif bulantı enfeksiyon mu diye düşündüm. idrar kan verdim hiç enfeksiyon çıkmadı. Bugünde dediğiniz gibi akıntım oluyor inş hamileyizdşr.

Arkadaşlar merhaba bat tarihim 7 Kasım.26 günde bir döngüm oluyor.14 eylülde kürtaj oldum.Doktor korunmanıza gerek yok dedi fakat 1 adet bekledim.kürtaj olduğum gebeliğimde klomen ve duphoston kullandım.Bu ay hiçbirşey kullanmadım kürler dışında.2.günden itibaren bal çörek otu,10 günden itibaren de havuç incir denedim.şuan bazen kasıklarımda batma ve ağrı oluyor ve göğüs ağrılarım oluyor.Yumurtlamam tahmini geçen pazardı ve değerlendirdik.gebelik belli olmaz bu kısa zamanda diye düşünüyorum.Ama az önce kürlerin kist yapabileceğini okudum.Ve çok tedirgin oldum.Böyle birşey yaşayan var mı.Ya da kist batma ve göğüs ağrısı yapar mı yardımcı olursanız sevinirim.

17de yumurtlama oldu 18 inde çatladı ilk şüphelenmeme sebep olan koyulaşmayı 25 inde görmeye başladım canım ama böyle her gün test yapıyorum ve aynı çıkıyodu allah allah dedim sonra 2 gün sonra kan verdim değerim 9 çıktı :halay::halay:
Yaa resmen yok göstermiş lh önemli demekki 🥰 sağol canım sağlıkla gelsin bebişin 😇👼🏻

Canım bende senin gibi 17 sinde yumurtlama gördüm. O zaman adete 8 gün falan kalmıştı. Henüz adet olmadım 4 gün geçti. Geç yumurtlama gördüğüm için de olmamış olabilirim diyorum. Belirti olarak hiç bişey yok ne adetle ilgili ne hamilelik le ilgili. Bugün ovulasyon testi yaptım koyu diyr bakmak in ama sıvı alımını kesmeden baktım 2. Çizgi pek yok gibi bişey Di. Sen çok erken öğrenmiş sin.. Normalde yumurtlama dan 17 gün sonra yapın diyorlar. Bugün akıntım başladı beyaz şeffaf. Adet öncesi akıntı oluyor muydu hatırlamıyorum 🤣

Kızlar bu ay regl başından beri kasıklarımın iki tarafında da batma oluyor. Sizde de benzer bir durum var mı?

Kızlar ben dün kendi kendimle dalga geçtim hiç belirtim yok diye ama dün akşamdan beri sezeryan dikişinin hemen alt kısmında batma gibi bir ağırlık, ağrı var, akıntım var dün su gibiydi ama bugün koyu sümüksü gibi daha çok. Son adetim 10 eylüldü 6 gün sürüyor adeti takip eden 10.günden itibaren bir hafta korunmasız ilişki oldu. Daha önce de söyledim bir yumurtlama app programı indirdim onda yumurtlama 26si gösteriyordu ama bence yumurtlama daha erken oldu çünkü öncesinde bayağı yumurta akı gibi akıntım oldu. Cumartesiden beri kendimi çok yorgun hissediyorum ve gün içinde çok uykum geliyor. Yorgunluk ve uyku hali normalde de vardı ama ara ara dinç olurdum ctesiden beri hergun halim bu. Akşamdan beri ağrı çok belirgin. Hamilelik olabilir mi sizce. Enfeksiyon, kist vs olacağını düşünmüyorum. Psikolojik olabilir mi yoksa hamilelik mi acaba?

X