KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

24 kasımdı normalde batım ama adet olamıyorum bu arada aklınızda bulunsun hsg çektirdiğiniz zaman gecikme yapıyor sanırım hayatımda ilk defa regl gecikmesi yaşıyorum :)

Sonunda adet oldum zil takıp oyanayabilirim şuan o kadar mutluyum 🤣🤣 Allahım kasım ayında oldu mu olacak mi diye hiiiiiçccc düsünmicemm acabalarla kendi mi yedim bitirdim önümüzdeki ay kafam rahat olucam stres adami deli eder yahu 😁😁

Sonunda adet oldum zil takıp oyanayabilirim şuan o kadar mutluyum 🤣🤣 Allahım kasım ayında oldu mu olacak mi diye hiiiiiçccc düsünmicemm acabalarla kendi mi yedim bitirdim önümüzdeki ay kafam rahat olucam stres adami deli eder yahu 😁😁

Sevindim oyna canım oyna da hareketle sökülür hem 😁 çok şükür birdaha olmaması temennisiyle 🙈

Bir de eşime ne zaman söylemeliyim sizce 8 inde doktor randevusu aldım önceden hamile olduğumu söyleyip beraber mi gidelim doktora yoksa ben tek gidip sağlıklı olduğundan emin olup ultrason fotoğrafını göstererek mi söyleyeyim.. Ya adet olursam onu da sevindirip sonra hayal kırıklığına uğratmak istemiyorum siz olsanız ne yapardınız ??
Kız niye söylemiyosun böyle birsey saklanır mı? bahsettigin şeylerde 5 6 haftalik olucak Allah korusun bişey olsa adamın haberi olmayacak ne kadar kötü..Hem ilk kontrolunüz olucak beraber gidin oda olmak ister..

Kız niye söylemiyosun böyle birsey saklanır mı? bahsettigin şeylerde 5 6 haftalik olucak Allah korusun bişey olsa adamın haberi olmayacak ne kadar kötü..Hem ilk kontrolunüz olucak beraber gidin oda olmak ister..
Canım bir önceki kimyasal gebeliğimde de erken öğrendim o stresi beraber yaşadık sonra kimyasalla sonuçlandı ve benden çok üzüldü o yüzden :KK43: Yoksa tabiki söyleyip mutluluğumu paylaşmak isterim öyle zor tutuyorum ki kendimi :işsiz:

24 kasımdı normalde batım ama adet olamıyorum bu arada aklınızda bulunsun hsg çektirdiğiniz zaman gecikme yapıyor sanırım hayatımda ilk defa regl gecikmesi yaşıyorum :)
Test yaptın mı ? Benim adet sökülüyor sanırım lekelenme basladi

Kasım ayı gebelik planlayanlar piste alalım hepinizi 🤗 Bat Tarihi yeterli 😊

İSİMBAT SONUÇ
@HAbibte1 KASIM
@yoncakolyembenim1 KASIM
@Feyzaakncc1 KASIM
@lazkdn1 KASIM
@Mavera20481 KASIM
@gulayseT1 KASIM
@Ebruszrr1 KASIM
@burcuu111 KASIM
@Bulut3471 KASIM
@hummy1 KASIM
@vaveylaaaaaa2 KASIM
@Hcrkn2 KASIM
@SevimliKedii2 KASIM
mavibeyazzz mavibeyazzz 2 KASIM👼😊👼
@maviesme2 KASIM
@esergry3 KASIM
@Annesiyim1233 KASIM
@Pimpiriklianneee3 KASIM
@Hayalimvarr4 KASIM
@Random334 KASIM
@Duygu_064 KASIM
Yusra-61 Yusra-61 5 KASIM
@dofh5 KASIM
@Senbilirsiniz5 KASIM
@umayklc6 KASIM
@yyaprak6 KASIM
@Gzos6 KASIM
@Bahar_Darcan486 KASIM
@nergisgemi6 KASIM
@Mavissss17 KASIM
@Emek017 KASIM
@tgceeee8 KASIM
@misscheekbone8 KASIM
@Sedose8 KASIM
@Hemsiree2e8 KASIM
@Manoly349 KASIM
@Ruogasci9 KASIM
@anneadayim9 KASIM
@sz969 KASIM
@dk-ck10 KASIM
@Esen636310 KASIM
@HaticeK0610 KASIM
@Lalalala110 KASIM
@Linalya10 KASIM
@elba0010 KASIM
@greengirl110 KASIM
@Seyma9410 KASIM
@defne4586610 KASIM
@Zennep11 KASIM
@Cansinn1011 KASIM
@Fatma mehdi12 KASIM
@zeynepmuratselo12 KASIM
@yeshll13 KASIM
@cerenay00013 KASIM
@Gizemsu0713 KASIM
@Hedossss13 KASIM
@Hadibakalimdemetakalin13 KASIM
@Papatya386613 KASIM
@bynsym13 KASIM
@Dijlej13 KASIM
@ladymiracle14 KASIM
@ayisigi-2814 KASIM
@Gazel211014 KASIM
@maviss_3414 KASIM
@Kaderr2714 KASIM
@Drybgtr14 KASIM
@Queenkbr15 KASIM
@L u n a15 KASIM
@mtmr15 KASIM
@ejce16 KASIM
@newmoon1016 KASIM
@Sadglozgrr17 KASIM
@Gokce679217 KASIM
@ESMA198717 KASIM
@mucizeanne2017 KASIM
@ASD190517 KASIM
@sibak17 KASIM
@YarenSultan9218 KASIM
@Asi kedi18 KASIM
@Hcl18 KASIM
@RabiaIslam19 KASIM
@Hazbent19 KASIM
@Selin n20 KASIM
@Arianaa20 KASIM
@Ceviz hanim20 KASIM
@Asya29221 KASIM
@Sadglozgrr21 KASIM
@HiS21 KASIM
@HTCNM22 KASIM
@Sazaks22 KASIM
@Motiksa23 KASIM
@shtc23 KASIM
@maibu23 KASIM
@cileklipapatya24 KASIM
@papatyamveben24 KASIM
@- Janna -24 KASIM
@LorenaEce24 KASIM
@kivircikkuala25 KASIM
@Betulx25 KASIM
@Mikasaa25 KASIM
@Beklemekyordu26 KASIM
@myteacher26 KASIM
Mavigrill Mavigrill 26 KASIM
@Sina763626 KASIM
@Miniminimoy27 KASIM
@Selin154827 KASIM
Kizlar beni de ekler misiniz 28 Kasım

Test yaptın mı ? Benim adet sökülüyor sanırım lekelenme basladi
evet canım yaptım negatif bende dün akşam şişkinlikten ölüyordum yani adet ben buradayım dedi ama asla bir damla kan yok bence hsgden sonra gecikme oluyormuş ya ben öyle düşünüyorum bugün civanperçemi içeyim diyorum...

A R Y A A R Y A Canım sıkı dur ne dicek simdi dün burda bi bayan doktoru aradim muayene 350 hormon 250 rahîm filmi 2bin dedi 🤣🤣🤣 ay ben şok başka yerleri aradim onlarda dediğin gibi fiyat vermiyo ama bu kadar yüksek olmaz diye düşünüyorum 😏 çalışan yada calismayan beli geliri olan insanlar için yüksek meblağ değil mi ay ben hala regl olmadım kafay i yicem masaj da korkudan yapmıyorum tatil ya yarın başlarım masaja 😭😭 olmazsa haftaiçi özel bi doktora gidicem
Canım gerçekten bebek sahibi olmak isteyip, tedaviye ihtiyaç duyan insanlar için bu rakamlar çok yüksek. Hele bir de iş aşılama ve tüp bebek olayına geçince daha da zor. Ben dün doktorumla konuştum, adet görünce 2 yada 3. gün gel, bundan sonraki tedavi sürecini konuşalım dedi. Fakat aşılama falan derse bütçemiz şuan için özelde yaptırmaya müsait değil. Zaten büyük ihtimalle spermiogram ve hsg isteyecek önce. Zaten girişi 150, spermiogram 250-300, hsg 1500 civarı direk buna bile 2 bin TL gidecek... Şehir hastanesi veya üniversite hastanesi de benimle ilgilenir mi bilmiyorum.

Ben ekimde 10 tane falan test harcadım + kan testi.. Psikolojimi yedim bitirdim.
Kasımda hiç düşünmicem. Dün reglim bitti. Ovulasyon testi de yapmicam bundan sonra 😂 Bu ay hiç bakmayalım canım.

Canım bir önceki kimyasal gebeliğimde de erken öğrendim o stresi beraber yaşadık sonra kimyasalla sonuçlandı ve benden çok üzüldü o yüzden :KK43: Yoksa tabiki söyleyip mutluluğumu paylaşmak isterim öyle zor tutuyorum ki kendimi :işsiz:
Olsun sevinçte uzüntu de birlikte paylaşılıp, yaşanır..Söylemezsen ileride öğrendiğinde çok kızar, sorunlar çıkar gebeliğinin önemli döneminde bu sefer sen üzülürsün bebegıne zarar..Ne yaşayacaksanız birlikte yaşayın birlikte paylaşın..Boşuna iyi günde kötü günde demedik..İlk kontrolunuze beraber gidin o sevinci beraber yaşayın, beraber kutlayin 😊

Ben ekimde 10 tane falan test harcadım + kan testi.. Psikolojimi yedim bitirdim.
Kasımda hiç düşünmicem. Dün reglim bitti. Ovulasyon testi de yapmicam bundan sonra 😂 Bu ay hiç bakmayalım canım.
Bizim yine doktor kontrolunde olur yumurtalik takibide ama bende dusunmicem olursa olur olmazsa araliga kaliriz en kotu ihtimal aşılama olur stres berbat bişey amannn evlerden ırak 😁😁

Olsun sevinçte uzüntu de birlikte paylaşılıp, yaşanır..Söylemezsen ileride öğrendiğinde çok kızar, sorunlar çıkar gebeliğinin önemli döneminde bu sefer sen üzülürsün bebegıne zarar..Ne yaşayacaksanız birlikte yaşayın birlikte paylaşın..Boşuna iyi günde kötü günde demedik..İlk kontrolunuze beraber gidin o sevinci beraber yaşayın, beraber kutlayin 😊
Doğru söylüyosun canım benim psikolojik olarak korkularım sorunlarım var sanırım başkası sorsa senin dediğini derdim mutlaka.. Teşekkür ederim:KK200:

X