KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Ayni şey bende dr var şuan yumurtlama dönemini atlattım bugun sağ kasıgim batıyor resmen
Benim de 2 gün önceydi yumurtlama, bugün lh yeniden yükselmeye başlamış ve sol kasığım batmaya başladı. Anlamadım ben de ikinci yumurtlama mı kist mi? Aklıma bişey gelmedi başka

Canım bende senin gibi 17 sinde yumurtlama gördüm. O zaman adete 8 gün falan kalmıştı. Henüz adet olmadım 4 gün geçti. Geç yumurtlama gördüğüm için de olmamış olabilirim diyorum. Belirti olarak hiç bişey yok ne adetle ilgili ne hamilelik le ilgili. Bugün ovulasyon testi yaptım koyu diyr bakmak in ama sıvı alımını kesmeden baktım 2. Çizgi pek yok gibi bişey Di. Sen çok erken öğrenmiş sin.. Normalde yumurtlama dan 17 gün sonra yapın diyorlar. Bugün akıntım başladı beyaz şeffaf. Adet öncesi akıntı oluyor muydu hatırlamıyorum 🤣
Doğrudur canım benim vücudum çok hassas her zamankinden farklı olduğunu hissettim ve dayanamayıp test yaptım rabbim ol derse olur biraz sabır gerekiyor eğer geç yumurtlama gördüysen geç döllenmede olabilir benim tam 14. Gün yumurtlama oldu adetime de 5 gün kala öğrendim. Akıntı biraz oluyo şeffaf canım

Benim de 2 gün önceydi yumurtlama, bugün lh yeniden yükselmeye başlamış ve sol kasığım batmaya başladı. Anlamadım ben de ikinci yumurtlama mı kist mi? Aklıma bişey gelmedi başka
Yumurta takibi yapmadım sadece belirtiler den amladim canim ama kistte mi olabilir ya ben hiç doktora gitmedim uzun zamandır 3 aydır kendim deniyorum

Yumurta takibi yapmadım sadece belirtiler den amladim canim ama kistte mi olabilir ya ben hiç doktora gitmedim uzun zamandır 3 aydır kendim deniyorum
İnşallah tez vakitte olur canım. Mayısta daha fena bi batma olmuştu o zaman kist vardı. Ama topallatmıştı beni yürürken öyle bir ağrıydı. Şimdiki öyle değil.

İnşallah tez vakitte olur canım. Mayısta daha fena bi batma olmuştu o zaman kist vardı. Ama topallatmıştı beni yürürken öyle bir ağrıydı. Şimdiki öyle değil.
Insallag canim umarım ikimizin de kist değildir catlamayla alakalı bir durum dur 🥰

701D6345-BC73-4ECE-B59C-4CA71C5B8E32.jpeg
Kızlar sondaki pik mi sizce

Vajina mantarı engel değil ama ilişki olmasa daha iyi eşinde enfeksiyon kapabilir fitil veriyorlar 3 günlük genelde hafif düzeyde büyük ihtimal senin kaşıntı yanma ve akıntı çok gelmiyorsa
Bunun için eczaneden ilaç alamaz mıyım araştırdıkları ma göre antibiyotik kullandığım için de olabiliyormuş

Benimde şuan öyle bembeyaz akıntı. Kaşıntı vs yok dün kaşık ağrım vardı. Bel ağrım birde hafif bulantı enfeksiyon mu diye düşündüm. idrar kan verdim hiç enfeksiyon çıkmadı. Bugünde dediğiniz gibi akıntım oluyor inş hamileyizdşr.
Kan testi verdiğin zaman keşke HCG değerine de baktırsaydin süt kesiği gibi mi akıntının oluyor

Kan testi verdiğin zaman keşke HCG değerine de baktırsaydin süt kesiği gibi mi akıntının oluyor
idrar da verdim enfeksiyon yok. Kanda crp yüksek değil enfeksiyon yok. Süt kesiği gibi. Ovulasyon 22 pik 23 çatlama olunca çıkmaz diye istemedim onu

X