KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Hayırlı olsun, gözünüz aydın umarım sağlıkla kucağınıza alırsınız 🙏 Darısı tüm isteyenlere 💛
Benim bat tarihi 9 Kasım yumurtlama iindirdiğim bir ovulasyon programına göre 26 Ekim'di bir hafta öncesi ve 26 ekim değerlendirdik ama bakalım.
Ben yurt dışında yasıyorum ve önümüzdeki hafta burda tatil. Kızımla eczaneye gidemem belki diye bugünden test aldım 😁😁
Çok çok erken olduğunu bildiğim halde test yapasım geliyor ki hiç bir belirti yok 😏
Seninle aynı bat günü aynı şekilde yumurtlama günümüzde aynı 26 si hayırlısı inşallah hayırlı haberler alırız

Seninle aynı bat günü aynı şekilde yumurtlama günümüzde aynı 26 si hayırlısı inşallah hayırlı haberler alırız
Hadi hayırlısı herkes için ve ikimiz için 😏 Yumurtlama gününü nasıl takip ettin? Bence benim yumurtlama 26'sından önce oldu. Adetim 10'unda başladı 6 gün sürdü ve adeti takip eden 11.gün felan akıntım olmaya başladı. Ve 5 gün kadar sürdü. Herhangi bir belirtin var mı? Ben belirtiye yormak istemiyorum ama haftasonundan beri çok yorgunum, iki gündür de göğüslerim sanki bir yıl daha dolgun ve ara ara sızı giriyor çok hafif. Bu akşam da karnımın alt bölgesinde hafif bir ağrı başladı. Yani hareketlerimden, yediğim içtiğimden olabilir belirtiye yormak istemiyorum ama bakalım. Geçen ay birliktelik çok az olmasına rağmen nerdeyse tüm belirtileri yaşadım psikolojik olarak. Bu ay da aynısı olmasın diye çok düşünmek istemiyorum ama allahtan düşünmeyen halim bu 😁

Hadi hayırlısı herkes için ve ikimiz için 😏 Yumurtlama gününü nasıl takip ettin? Bence benim yumurtlama 26'sından önce oldu. Adetim 10'unda başladı 6 gün sürdü ve adeti takip eden 11.gün felan akıntım olmaya başladı. Ve 5 gün kadar sürdü. Herhangi bir belirtin var mı? Ben belirtiye yormak istemiyorum ama haftasonundan beri çok yorgunum, iki gündür de göğüslerim sanki bir yıl daha dolgun ve ara ara sızı giriyor çok hafif. Bu akşam da karnımın alt bölgesinde hafif bir ağrı başladı. Yani hareketlerimden, yediğim içtiğimden olabilir belirtiye yormak istemiyorum ama bakalım. Geçen ay birliktelik çok az olmasına rağmen nerdeyse tüm belirtileri yaşadım psikolojik olarak. Bu ay da aynısı olmasın diye çok düşünmek istemiyorum ama allahtan düşünmeyen halim bu 😁
Benim adet 6 sında başladı 10 unda bitti yumurtlama sanırım 24 ünde başladı o gün aşırı kasık ağrısı çektim ve akıntım oldu şuan az az devam ediyor son 3 gündür kasıklarım ağrıyor ayaklarim buz gibi sabırla 9 kasımı bekliyorum hakkımızda hayırlısı olsun inşallah birbirimize müjdeli haberler veririz ,he bu arada 2 gündür felaket bacaklarim agriyor

Nerede yaşıyorsun ben Almanya

Benim adet 6 sında başladı 10 unda bitti yumurtlama sanırım 24 ünde başladı o gün aşırı kasık ağrısı çektim ve akıntım oldu şuan az az devam ediyor son 3 gündür kasıklarım ağrıyor ayaklarim buz gibi sabırla 9 kasımı bekliyorum hakkımızda hayırlısı olsun inşallah birbirimize müjdeli haberler veririz ,he bu arada 2 gündür felaket bacaklarim agriyor
Yok bende öncesinde ağrı olmadı kasıklarda, bu akşam başladı ağrı. Ve akıntım var yine su gibi. Dün kupkuruydu. Bacak ağrım benim de 3 gündür çok var ama bende bacak ağrısı oluyor zaten. Dün gece de çok terlemişim uyurken. Ama dediğim gibi hiçbirini belirtiye yormak istemiyorum sözde 😏 Hayırlısı umarım güzel haberler alırız 🙏

Kizlar bir sey sorucam.Bugun seffaf akinti geldi aksam ustu.Yumurtlama yeni mi oluyir yani gun asiri degerlendiriyorum .bugun de degerlendirdim.ama.aksam akinti geldi .iki gun sonra gec olur mu yarin mi degerlendirmeliyim. Bilemedim

İnşallah sağ Salim alırsın kucağına tebrik ederim benimde adetim 2 kasımda olucak karnın şiş gibimiydi birde kaşıkta batmalar bi sola geçiyor bi sağa sende de öyle mi oldu birde beyaz akıntın çogaldımı yani var mı 🥰❤️K.bakma çok soru sordum bu belirtiler var bende belirtimi artık onuda anlayamıyorum

O ne ola ki? :KK57:
Bu tüpler kolaylıkla tıkanan yapışan bir şey mi acaba ya?
Ben doktora gidip direk rahim hsg mi istesem hiç oyalama beni diye? :KK48:
Bu tüpler yapışmaz da daralır hava vererek genişletiliyor döllenmeyi kolaylaştırıyormuş doktorlar hsg yi de hemen istemez

Kızlar bugun adetimin 9 uncu günü. Akıntı az az artmaya başladı. Yumurtluyor olabilir miyim. Şeffaf akıntım olmaya başladı. 2 aydır 2 gun erken adet olmaya başladım.
Siz ovilasyon kullanıyorsunuz adetin 9 uncu günü yumurtlama olur mu 26 27 28 gunde adet oluyorum

X