KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Sağlık olsun canım hayırlısı olsun hakkinizda sanırım bu ay genelde herkes gecikiyor ama bi düzensizlik var hayır ola açıkçası bende kan vermeye korktum şimdi ya
Aynen, çoğu kadında bu ay gecikme var. Ama ben karar verdim yarın kan verip kurtulacam bu durumdan sende belirti varmı?

Kaç gün geçtiki adetten? Ovulasyonda olmuş kist olma ihtimali çok yokta acaba niye geciktiki adetin
Ya soyleki mfk yi konuşmak yasak.
Ben aktardan lokman hekimin ona benzer ürününü kullandık dvit vs ama gün olarak esim askeri personel değerlendiremedim. Elimde ovulasyon vardı onu yapmak istedim ayın 15i pik 16sini degerlendirebildim normalde 27si bat gunum

Günün ne zamandi canım senin kaset test yapmışmıydın
Bugün 40ci günüm menstruel döngünün. 30-32gün sayarsak bir hafta geçmiş hiç bir şey yapmadlm canım ben. Ağrılarım vardı adeti bekledim, sonra gögüs başladı ağrımaya dedim olurum bugün yarın ama yok

Anladım canım. Benimde eşim asistan doktor nöbetleri çok oluyor o günleri değerlendiremem bende

Ama çok geçmiş neden test yada kan vermediniz genelde böle mi olur sizin ilk mi

Normalde şaşmazdıda, evlendikten sonra kilo aldım böyle başladı kist falan oluşmaya iki ay tedavi gördüm. Bu ay beklemiyordum gecikme açıkcası. Çünki diyete başladım spor yaptım kilo verdim, düşündüm zamanında gelir. Birde sinovak yaptırdım onunmu etkisi acaba düşünmüyo değilim. Evet ilk canım. Bu adetimin düzensizliöi çok moralimi bozuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…