KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Benimde İlk defa gecikti hiç umudum yoktu bu ay gecikince insan Umut bağlıyor.ogrenmemek daha çok yıpratıyor insanı varmı yokmu diye sürekli düşünüyorsun test yaptır Kurtul
IMG_20211201_105157.jpg

Kizlar günaydın ben az önce gene test yaptım negatif cikiyor 2 gün geciktim kan vermeye gitmedim olsa çıkardı ama bı kaç gün evvel çıktı şimdi çıkmıyor ne olabilir bu kimyasal dediğiniz olabilir mi aceba nasıl oluyor o adet mi olacağım kendimden ne yapayım bana akıl lütfen Mavigrill Mavigrill E Emine1990 Z Zennep usengecpirenses usengecpirenses @mavibeyazzz ve diğer arkadaşlar 🤦🏼‍♀️🙋🙆
canım seninki bir kaç defadır çizgin var bence hemen gidip kan ver 2 gün sonra yeniden verirsen kimyasal olup olmadığını anlarsın. İnşallah vardır da arada saklanıyordur sıpa

canım seninki bir kaç defadır çizgin var bence hemen gidip kan ver 2 gün sonra yeniden verirsen kimyasal olup olmadığını anlarsın. İnşallah vardır da arada saklanıyordur sıpa
Evet canım ama sonradan çıktı 2 gün gecikmem bubarada yumurtlamanın 11. Günü benmi acele ediyorum acep diyorum kız saklaniyor mu sıpaş bilmiyorum ama beni üzüyor vala he ya böle olup olmamak insanı yıpratıyor

Canım ya üzülme sende😔😔 kız vala zaten aglamakliyim yapma nasip vakit saat bunu ne zaman yaptın ki sonradan çıkmadı yani dime çizgi falan insAllah gönlünce olur senin de tez zamanda haberini alıriz ❤️
Sabah yaptım halen adet olmadım ayın 30 da olmam gerekiyordu.ilk defa gecikince belki vardır dedim

Canım.. bariz belli cizgin var ya işte.cokk sevimdimmmm hemen kan ver yada bekle bı iki gün sonra ver
Eminecim ya insAllah vardır beni çok mutlu ettin rabbim sanada tez zamanda versin insAllah canım benim olmadı belkim yarın falan vereyim bu gün kwrdesimin yanına geldim transfer olacak onada dua edin kizlar Allah razı olsun bekliyoruz şu anda ❤️

X