KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kizlar ya ben bu testleri anlamadim dun catlamis gibiydi simdi koyu sanki yine pco oldugu icin mi boyle acaba ya

Eklentiler

• 20211129_172103.jpg
    76,5 KB · Görüntüleme: 62
Gebelik var çok net görünüyor sadece idrar miktarı fazla. Kan verin bence direk..
4 damla damlattim ama iki gün öncede böle çıkmıştı canım ya yarın bat günüm geçerse kan verim diyorum çünkü geçen ay da boşuna vermiştim bu defa geçerse vereyim dedim bu testi zaten öğleden sonra yaptım bu gün geldi aceba diyorum bu test mi böle çıkarıyor ama olmasa hiç çıkarmaz dime

Haber verdiğin için teşekkür ederim canım. Hemen bende vereyim sipariş. Kan mı versen acaba yada biraz daha mı beklesen yumurtlama üzerinden nek adar geçti takip ettin mi. Bende şimdi koca karı yöntemi çamaşır suyu testi yaptım daha önceki aylarda da yapmıştım köpürüo hemen dönerdi şimdi köpük iste beklyor köpürdü yüzeyi kapladı

4 damla çok fazla 2-3 damla yeterli.. bir de idrarın çok biriktiği için böyle bir renk oluşumu var. Testte sıkıntı yok

Canım benide prolaktin 20 altı genelde.. bende sadece 1 hafts yiyim diye düşündüm belki kadın doğuma gidip bu ay klomene de başlarım çünkü 1 yıldır sebepsiz yere olmuyor

Bende bunlardan yaptim 2 damla yetiyor idrar fazla olmuş ama gebelik gozukuyor

Saol canim kan için adet geçsin olmazsam verim boşuna ödeme yapmak istemiyorum geçen ay yaptım çünkü adete 1 gün kala negatif hiç moral bozmucam bu defa kız çamaşır suyu duydum bende ama denemedim hadi insAllah canım vardir da güzel haberini alalım çok aminnnn bu arada dermoexpres firmasından aldım

Bunda daha cok belli oluyo baya koyuydu sonra leke gibi bisey olmus testte
Buda tam pik sayilmiyo cnm istersen Instagram'da ebru Ceylan bir gebenin gunlugune sorabilirsin testleri. Bende yumurtlama saniyodum önceden bu koyulugu ama değilmiş tam ilki gibi kırmızı veya ilk çizgiden daha kırmızı olması gerekiyo

Bende bunlardan yaptim 2 damla yetiyor idrar fazla olmuş ama gebelik gozukuyor
Canım insAllah seninde benim içinde hayırlısı neyse o olsun sen bu gün aynı markayı mi yaptın sonradan falan çizgi çıktı mı hiç yani kan aslında en doğru olanı ama benim bat yarin ya geçmeden yapmak istemiyorum geçen ayda direk kan verdim 1 gün kala negatif boşuna para verdim şimdi bekleyim de diyorum bakım nasip hakkımızda güzel olan neyse o olsun Balkız

Canim testin idrar damlatılan bölümüne 3 damla su damlat kuruduktan sonra çek at birde. Bence hamilesin ama bekle bakalım yarın ilk idrarla dene bide. Test beklemiş gene sanki demi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…