KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Canım insAllah❤️ seninde benim içinde hayırlısı neyse o olsun sen bu gün aynı markayı mi yaptın sonradan falan çizgi çıktı mı hiç yani kan aslında en doğru olanı ama benim bat yarin ya geçmeden yapmak istemiyorum geçen ayda direk kan verdim 1 gün kala negatif boşuna para verdim şimdi bekleyim de diyorum bakım nasip hakkımızda güzel olan neyse o olsun Balkız
Evet buydu canım..Benim adet sökülmek üzere sanırim azonce tırnak ucu kadar 3 tane parça geldi kırmızı.. kan yoktu ama o şekilde parca geldi, adet sokulecek diye düşündüm hastaneye gitmekten vazgeçtim bekliyorum gelmesini

Evet dikkat ettim aslinda ama
Ebru bende de pcos var bende femara kullanıyorum hatta çatlatma iğnesi kullanıyor dum ama yumurta bu ay erken davranıp çatladı ben bugün akıntı ve ağrı ile anladım bakalım

Eklentiler

• IMG_20211129_203359.jpg
    IMG_20211129_203359.jpg
    89,5 KB · Görüntüleme: 33
Canım benide prolaktin 20 altı genelde.. bende sadece 1 hafts yiyim diye düşündüm 😐😐 belki kadın doğuma gidip bu ay klomene de başlarım çünkü 1 yıldır sebepsiz yere olmuyor 😒😒
Kuzum bu prolaktin gebe kalmayı zorlaştırabiliyormus ben de gebe kalamıyorum eşimde sorun yok muayenede her şey tertemiz bu yüzden önce hsg çekti doktor tuplerde mi bi şey var diye bakti onda da sorun yok prolaktin için ilaç verdi bana dostinex iki tane kullandım su an ne durumda bilmiyorum ama sürekli göğsümde dolgunluk vardı o geçti haftaya baktıracağım bende

Kuzum bu prolaktin gebe kalmayı zorlaştırabiliyormus ben de gebe kalamıyorum eşimde sorun yok muayenede her şey tertemiz bu yüzden önce hsg çekti doktor tuplerde mi bi şey var diye bakti onda da sorun yok prolaktin için ilaç verdi bana dostinex iki tane kullandım su an ne durumda bilmiyorum ama sürekli göğsümde dolgunluk vardı o geçti haftaya baktıracağım bende
Bende dostinex kullandım önceden ise yaradi ama yinede hamile kalmadım 😐 benim tüpler de açık ama yinede olmuyor 😅😅 herhalde artık gerisi nasıp diyorum 😒😒😒

Saol canim kan için adet geçsin olmazsam verim boşuna ödeme yapmak istemiyorum geçen ay yaptım çünkü adete 1 gün kala negatif hiç moral bozmucam bu defa kız çamaşır suyu duydum bende ama denemedim 🤭☺️ hadi insAllah canım vardir da güzel haberini alalım çok aminnnn❤️❤️❤️❤️ bu arada dermoexpres firmasından aldım 👌🏻
Az önce sen yazınca hemen sipariş verdim ama satıcı farklıymış 😂 baktım şimdi Bir avuç. Com satıcı adı neyse artık aralarında 7 TL fiyst fark da varmış. Sende denesene Bi çamaşır suyunu 😂

Buda tam pik sayilmiyo cnm istersen Instagram'da ebru Ceylan bir gebenin gunlugune sorabilirsin testleri. Bende yumurtlama saniyodum önceden bu koyulugu ama değilmiş tam ilki gibi kırmızı veya ilk çizgiden daha kırmızı olması gerekiyo
Konustum onunla pazar pazartesi sali degerlendir dedi

Ebru bende de pcos var bende femara kullanıyorum hatta çatlatma iğnesi kullanıyor dum ama yumurta bu ay erken davranıp çatladı ben bugün akıntı ve ağrı ile anladım bakalım
Ben bu ay ilk defa ovulasyon kullaniyorum inofolic combi ve hayit tohumu kullandim simdi senin hangisi pik oluyo canim

Slm benim hcg testi 319.71 hamilelik varmı

Evet buydu canım..Benim adet sökülmek üzere sanırim azonce tırnak ucu kadar 3 tane parça geldi kırmızı.. kan yoktu ama o şekilde parca geldi, adet sokulecek diye düşündüm hastaneye gitmekten vazgeçtim bekliyorum gelmesini
Analdim canım csnini sıkma tamam mı sakin ben inanıyorum sende çok güzel haber vereceksin bakalım en azından olunca insan bı rahatliyor bari arada kalmıyor subanda bende aradayim mesela bak buda beklemiş halı testin
Az önce sen yazınca hemen sipariş verdim ama satıcı farklıymış 😂 baktım şimdi Bir avuç. Com satıcı adı neyse artık aralarında 7 TL fiyst fark da varmış. Sende denesene Bi çamaşır suyunu 😂
Olsun gene iyi fiyat canım eczaneden 10 tanesi 50 TL eder ☺️ya ben duydum çamaşır suyu ama inanmayın dioalr öle şeylere ama yaparım kız dur bakım ne olacak 🤭

Eklentiler

• IMG_20211129_204909.jpg
    IMG_20211129_204909.jpg
    29,2 KB · Görüntüleme: 37
Analdim canım csnini sıkma tamam mı sakin ben inanıyorum sende çok güzel haber vereceksin bakalım en azından olunca insan bı rahatliyor bari arada kalmıyor subanda bende aradayim mesela bak buda beklemiş halı testin

Olsun gene iyi fiyat canım eczaneden 10 tanesi 50 TL eder ☺️ya ben duydum çamaşır suyu ama inanmayın dioalr öle şeylere ama yaparım kız dur bakım ne olacak 🤭
Benimki dalga geçiyor ya kan gelmiyor 3 tane damla tarzı parcamiydi neydi oyle bisey geldi hatta ped taktim bekliyorum sonra lavaboya ciktim yine hiçbişey yok..Kafayi yedirticek artik gebeliginde degilim adet olsamda rahatlasam diye bekliyorum geliyor mu gelmiyor mu anlamıyorum dün 1 damla kahve leke geldi bugun 3 damla kan mi pihti mi parçamı anlamadigim o tarz gibi bişey çıldirticak

Benim aldıgım ucuz muş ama marka aynı. Yap bakalım nasıl olacak

Benimki dalga geçiyor ya kan gelmiyor 3 tane damla tarzı parcamiydi neydi oyle bisey geldi hatta ped taktim bekliyorum sonra lavaboya ciktim yine hiçbişey yok..Kafayi yedirticek artik gebeliginde degilim adet olsamda rahatlasam diye bekliyorum geliyor mu gelmiyor mu anlamıyorum dün 1 damla kahve leke geldi bugun 3 damla kan mi pihti mi parçamı anlamadigim o tarz gibi bişey çıldirticak
İşte onu diyorum ya en azından gelince insan bı rahatliyor yani stres bı yandan e olamıyorsun rahatlayamiyorsun o bi yandan en azından olunca insan önüne bakıyor yani hayırlısı bakalım canım ya vallahi inan buradaki herkese hep ediyorum rabbim kucagimizi boş birakmasin ❤️❤️

X