KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kizlar normalde de için havuç suyunu muhakkak her gün olmasa bile 2 günde bir için hamile kalmayı düşünenler içinde iyi diolar avokado ve havuç suyu arkadaşlar
Yedim canımda diyorum ya sıkıldım artikk yemekten 😀 bu ay yemicem gelen ay yerim bı ay ara vereyim

Saol canim kan için adet geçsin olmazsam verim boşuna ödeme yapmak istemiyorum geçen ay yaptım çünkü adete 1 gün kala negatif hiç moral bozmucam bu defa kız çamaşır suyu duydum bende ama denemedim 🤭☺️ hadi insAllah canım vardir da güzel haberini alalım çok aminnnn❤️❤️❤️❤️ bu arada dermoexpres firmasından aldım 👌🏻
Hiç inanmayın bence onlara yanlış çıkıyor köpürüpte hamile olmayan çokmuş

Canım insAllah❤️ seninde benim içinde hayırlısı neyse o olsun sen bu gün aynı markayı mi yaptın sonradan falan çizgi çıktı mı hiç yani kan aslında en doğru olanı ama benim bat yarin ya geçmeden yapmak istemiyorum geçen ayda direk kan verdim 1 gün kala negatif boşuna para verdim şimdi bekleyim de diyorum bakım nasip hakkımızda güzel olan neyse o olsun Balkız
Benimki de yarın ama ben hiç degerlendiremedim bu ay

Arkadaşlar hamile olup bacakları ağrıyan var mı ben daha regl olmadım ama sağ bacagim ağrıyor

X