KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

İnşallah vardır canım inşallah güzel haberini alırız

İnsAllah aminnnn seninde benimde herkesin alalım senin geçmiş günün ya ben umutluyum senden banada haber et ölümü bazen mesajlar kacabikiyor güzel haberini bekliyorum
İnşallah canım geçmesi geç yumurtlamadan kaynaklı işte o yüzden geçti de diyemiyorum ki

Yoğun beyaz akıntı normalde adet öncesi göğüslerimde şişkinlik olurdu bu sefer olmadı. Bir de kuyruk sokumunda batma bel ağrısı vardı.
Hayirki olsun hamileliğiniz Allah tamamını erdirsin insAllah bata kaç gün kala öğrendiniz aceba bide ovulosyon falan kulkandiniz mı

Hayirki olsun hamileliğiniz Allah tamamını erdirsin insAllah bata kaç gün kala öğrendiniz aceba bide ovulosyon falan kulkandiniz mı
Teşekkür ederim benim adet düzensizliğim var. Son adet tarihim 21 eylüldü. 15 kasımda öğrendim hamile olduğumu. Adet olduktan sonra ovulasyon testine başlamayı düşünüyordum sipariş bile vermiştim ama gerek kalmadı.

Şimdi yine test yaptım yine negatif artık işim kan tahliline kaldı ne pozitif göruyorum ne adet oluyorum doktorda salıya kadar olmazsan test yap dedi akşama olmazsa gidip kan vereyim
Canım yumurtlaman geç olmuş olabilir mi bi ay benim de başıma geldi testte pik gördüm değerlendirdim sonra çok ağrılarım oldu degerlendiremedim yumurtlama ve çatlamayın ağrı yaptığından habersizdim adetim 3 gün gecikti muhtemelen yumurtlamam da pikten 3 gün sonra olmuştu ovu testi kullanıyor musun inşallah likten sonra bırakmamışsındır geç döllenme dedikleri olmuştur yanılabiliyor çünkü ovu testleri

Doktor takibindeydi canım test kullanmadım doktor söyledi hangi gün olacağını, çatlama anını bile değerlendirdik çatlayip catlamadigini anlamak için ertesi günü test yaptım çatlamıştı..5 günlük adet gecikmem var doktor salı gününe kadar adet olmazsan test yaptır dedi. Ben meraktan yaptim ama çıkmadı mecbur kan tahlili vericem orda çıkar ne olduğu

İnşallah güzel pozitif sonuçlar alırsın canım idrara hcg geç geçebiliyor inşallah öyle bir şeydir dua ediyorum senin için de bekleyen herkes için

İnşallah güzel pozitif sonuçlar alırsın canım idrara hcg geç geçebiliyor inşallah öyle bir şeydir dua ediyorum senin için de bekleyen herkes için
Saol kuzum amin insallah hayırlısı neyse onu nasip etsin hepimize

İnsallh canım.ben sadece folik asit alıyorum ceviz yiyorum.bide keçiboynuzu özünden sabh aksam bı kaşık yemeye basladim
Bende bu ay da hamile kalamazsam hergun 1 tane İNCİR ve arı sütü bal polen karışımı yemeyi düşünüyorum birde yumurtlamaya yakin havuç yiyen çok duydum onu yapabilirim. Birde MFK YÖNTEMİ uygulamayı düşünüyorum

Canım prolaktin yükseliyor incirle sana tavsiyem hormonlarına baktirip başlaman benim 12 lerde olan değerim incirle 26 ya çıkmıştı ki 10 gün falan anca yemiştim zeytinyağlı incir günde bir tane bile değildi bölüp koymuştum çünkü, iki ay tüketmedim düşsün diye düşmesi 28e çıkınca ilaç kullanmak zorunda kaldım bu ay stres de illaki etkiliyordur ama incir de büyük bi faktör prolaktinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…