KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Direk satıcıyla iletişime geçtim 10 adet mi diye sordum cvp evet efenim dedi ben de tereddüt ettim gelsin sana yazarım olur mu
tamam canım. bide gizli mi diye sormuş birini evet yazmış satıcı ama faturayı kutu üstüne yapıştırmışlar yazıyormuş ürün. benden önce biri alırsa kargomu diye istemem şahsen

kizlar ben tarihi yanlış söylemişim 27 Kasımmıs

Daha adet olmadim ben ayın 15i pik gördüm 16 si değerlendirdim suan beklemedeyim eğer gelmezse Çarşamba günü kan vereceğim

tamam canım. bide gizli mi diye sormuş birini evet yazmış satıcı ama faturayı kutu üstüne yapıştırmışlar yazıyormuş ürün. benden önce biri alırsa kargomu diye istemem şahsen
Yani gizli olması lazım Nasıl yani senden önce biri alırsa derken anlamadım canım yani gebelik testi olduğunu anlarlarsami kargonu almazsın

Yani gizli olması lazım Nasıl yani senden önce biri alırsa derken anlamadım canım yani gebelik testi olduğunu anlarlarsami kargonu almazsın
yok canım iş yerine gelecek yaa kargo . kurye gelince biz iletiriz diyerek alıyoruz biz bi kargo gelince . tutki müsait değildim patron yada başka arkadaş aldı üstünde gebelik testi faturasını okurlar gören olmasını istemem yani. yada kargocular da beni tanıyor falan ne kadar evli olsakta

Olsun canım hayırlısı neyse o olsun insAllah vardır gönlünü ferah tut 2 gün geçmiş normalde gecermi beklenen adet gününüz yoksa ilk mi
İlk defa gecikme yaşıyorum 2 buçuk senedir . Ve ben 27 bat Ken 26 lekelenme başlardı

Amannn canım ya kim dikkatli bakacak ki şahsen ben bakmam aceba ne diye ama senin işyerini vs bilemem tabi ama bence önemli değil ama sanmıyorum bakılmaz ki yani ama ya ne bilim

Amin inşallah sizde taze gebesiniz duanizda yer verin bana
Kizzz ben gebe olduguma emin değilim canım Allah mı soyletti muhteşem hissediyor ben test yaptım ama sonra çıkan sonuç geçerli değil dediler ama insAllah vardır yarın bat gunüm test sipariş vermiştim gelirse yapacağım tekrar dan bende merak ediyorum ama olmasa çıkmazdı öle de dime yani bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…