KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Çok sevindim inşallah morfoloji de aşılır.
İyi ki beklemiyorsun Haydi şimdi güzel yolculuk için umutlanma zamanı
Ne takviye kullanmıştınız?
Biz keçiboynuzu suyu, çakşır suyu sabah akşam. Böyle durumlarda oksidatif hasar çok oluyormuş. E vit
Proxeed plus ile impryl de günde 1 tane kullandık.. Tam etkisini gelecek ay görebilirdik. 3 ay daha dolmadı..

Bir de böyle sperm sayısı az olunca klomen de kullanılıyormuş. Ama ben hormonlara müdahale etmek istemedim. Doktor kontrolünde başlarız dedim. Ama eşim istemedi..

Kizlar geç yumurtlama olunca geç mi adet olunur ?
Merak ettiğim soru
Normal de Bugün olmam lazım ana gelen giden yok hamilelikten mi yumurtlama 4 gün geç oldu ondan mı bilmiyorum takvime göre ve hep takvimin dediği gün olurdum düzenliydi hep düzenli olan şey hamilelik düşündüğüm ay karıştı 16 sında yumurtlama oldu 14 gün sonra adet olacaksam 30 u regl günüm oldu sanırım

Herkes yumurtlamadan 14 gün sonra mı adet olur buradaki herkes öyle mi bu kesin midir arkadaşlar?

Benimde bu şekilde normalde bugün lekelenme başlar yarın adetim sokulur hicte gecikmez ben ovulasyon yaptım 16si yumurtlama oldu sonraki günleri de çok fazla degerlendirmedim

Normalde adetime 9 gün kala göğüs hassasiyeti başlıyor bu ay hiç hassasiyet yok akintim yok ilk defa değişik adet geçirecem sanırım ayrıca öyle çok ağrılarım oldu ki bu ay ayakta duramadim kivrandim resmen geç adet mi olacam kafam karıştı

Seninle aynı durumdayız tarihler bile aynı bakalım bu ay öğrenmiş olacağız bat benim Bugün ama olmadı daha demek ki 30 da olacak yanda hamilelik var

16 Kasım'da yumurtlama gorduyseniz 30 Kasım yada 1 aralikda regl olursunuz.yani şu an günümüze var geç yumurtladiginiz için.

Aslında doktorlar bunu tam düzensizlik saymiyorlar 35 güne kadar normal sayılıyor.her ay yumurtanız aynı şekilde gelişmiyor hicli yada yavaş.bazi aylar bir kaç gün erken yada geç olması normalmiş yani.
Önceleri erken yumurtlama gördüm ama adetim takvime göre geldi şimdi takvim değişince ister istemez ümit edecktim bunu bilmem iyi oldu teşekkürler

Önceleri erken yumurtlama gördüm ama adetim takvime göre geldi şimdi takvim değişince ister istemez ümit edecktim bunu bilmem iyi oldu teşekkürler
Ümidimiz yine olsun ilişki olmuş sonucta belli olmaz orası hiç ama daha gününüze var onu bilerek bekleyin ki stres yapmasın size.

Ümidimiz yine olsun ilişki olmuş sonucta belli olmaz orası hiç ama daha gününüze var onu bilerek bekleyin ki stres yapmasın size.
Şahsen gecikirsem pazartesi test yaparım diye düşünmüştüm gecikme olursa normal yani onu ogrendim teşekkür ederim

Klomen morfolojiye etkili ama sayı da düşme oluyor canım

Ben de kasık ve bel ağrısından uyuyamaz hale geldim dün 12de yatağa girdim 3e kadar kıvrandım yani hamile değilsem de niye bu ağrı var çözemedim adetim sancılı oluyor da bu kadar önceden olmaz. Gebelik yoksa da bu ağrılar için doktora gidicem

Vala bilmem ki uyutmaz şekilde agritiyorsa ya her şey olabilri gebelik varsa da olabilir yoksada eğer çok rahatsız edecek durumda doktora gidersin bence sağlık bu önemli ama insAllah sadece gebelik belirtisidir

Yumurtlamadan 14gun geçecek canım
Ya bu 14 gün olayını anlamdım bende yani ilk defa takip yaptım hadi günümüzü biliyoruz diyoruz evvelinde takip yapmiyorum belki aynı yumurtlamaya sahibim ama günüm şaşmaz yani aceba 14 gün mü diye sormuyorum çünkü bilmiyorum ne zaman oluyor yumurtlama vs ama takvimin dediği gün hatta 1 gün öncesi bazen regl oluyorum yani 14 günü beklemeden oluyorum bence 14 gün olayi yanlış sadece takip yaptigimiz zaman 14 gün olayını yaşıyoruz bana göre yapmadığımiz zamanda aynı gün adet olunuyor

Klomen morfolojiye etkili ama sayı da düşme oluyor canım
Azosperm olanlarda üretimi arttırmak için kullanılıyor. Ama sonuçta 14 gün ve hormon almış oluyor.. Hemde 3 ay devam ediyor.. Ben tüp bebeğe gideceğim için hiç riske atmak istemedim..
İlk sonuçları aldıgımda çok kişi ile mesajlaştım hepsi tüp bebek ile gebelik elde etmişti. Morali bozmayıp sonuca baktım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…