KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Bugün bir çılgınlık edip sağlık ocağına kan verdim bat 4 gün var bu ayın 16'sında berli beyaz kremsi akıntım var Bu Sabah da yoğun olunca kan verdim inşallah gebelik vardır inşallah evde test yapmadan verdim
İyi etmişsin canım icinde kalacağına ver gitsin🤗😄🤭 hadi insAllah güzel haberini alıriz sonuç ne zaman cikiyor sağlık ocağına verildiğinde

Selamlar
Nasılsınız? Dişiniz nasıl oldu?
Regl geldi sanırım, bu ay iğneyle mi devam edeceksiniz?
Merhaba dişi regliyle beraber yaptırdık evet regli oldum bugün sekizinci günüm femara kullandım son ayım bu ay Şubat'ta aşılama yapılacak şubata kadar takılicam öyle ilaç filan kullanmicam Ocak ayında eşim sperm testi yaptıracak ona göre aşılama olacak bakalım

Merhaba dişi regliyle beraber yaptırdık evet regli oldum bugün sekizinci günüm femara kullandım son ayım bu ay Şubat'ta aşılama yapılacak şubata kadar takılicam öyle ilaç filan kullanmicam Ocak ayında eşim sperm testi yaptıracak ona göre aşılama olacak bakalım
Hayırlısı olsun 🙏🏻

Sabahtan verdi 😊 sonucu daha çıkmadı inş güzel çıkar..
Kromozom testi çıkmadı ben asıl onu bekliyorum embryo genetik yapmak gerekir diye korkuyorum. Çok pahallı.. İyi düşünüyoruz iyi olur inş 🙂
Öyle zihnin rahatladı..
Bende dün arkadaşa gittim. 1.5 sene beklemiş.. Anlayabiliyorum seni ama Şuan çılgın gibi hemen test almalarıma kızıyorum dedi. Boşanma aşamasındalar.. O zaman ona odaklandıgım için sorunların üstünü kapatmışım şimdi başka bir merhale ve kabul edemiyorum dedi..
İçimden dedim çocuk isteyen derdi başka olanın başka.. Nolacak sonum böyle..
Merhaba ben de takip ediyorum sizi forumda, her şey gönlünüzce olsun tüm testleriniz tertemiz beklediğiniz gibi çıksın inşallah😇
Hayatta herkesin bir sınavı var, o an İçin başka hiçbir şey düşünemediği sorunları var. Bundan 2 sene öncesinde aklımda bebek fikri hiç ama hiç yoktu, şuan düşünmediğim tek bir an yok diyebilirim. O zamanlar ne düşünüyormuş neyi dert ediyormuşum kendime diye baktığımda yine bir kaç sorun problem olduğunu anımsıyorum.

Hamile kalacağız doğum yapacağız bu sefer de büyütme telaşı başlayacak, ben artık 5 sene sonra kafaya takmayacağım ve özellikle benim elimde olmadığını bildiğim şeyler için kendimi derde sokmamam konusunu hatırlatıyorum kendime. Tabiki çok üzülüyorum aklımda sürekli bebek fikri var ama en azından bundan bir kaç ay öncesine kadar olduğu gibi eşime ve kendime zindan etmiyorum hayatı🥲 kime anlatsak bu dersi evet ben de yaşamıştım ya da şu yakınım yaşamıştı diyor, sadece mahrem konular orda burda anlatılmıyor işte.

Bir yola girmek de çok güzel. Sorunu bulmak onun üzerine gitmek bence bu işin yarısı. Doktorlar bir sene bekleyin gelin diyorlar ya artık bu fikri asla doğru bulmuyorum, en azından biz üzerimize düşeni yapıp öyle bekleyelim.
Ben kürtajdan sonra kendimi öyle bir kapattım ki yeni bir şey öğrenip bir şey araştırmaya akışına bırakacağım diye, şimdi yanlış olduğunu görüyorum.
Bizim de bebeklerimiz vaktinde sağlıkla gelsin😍

Onun bir buçuk sene sonunda mı olmuş?
Aslında en önemli şey doğru evlilik tabi örneğin geriye dönüp bakınca ( allah kimseye aratmasın, gönlüne göre versin ) 4 yıl bekledim korunduk evet ama ben hazır değildim evliliğim oturdu maddi manevi yol aldık eşimle ve istedik yoksa çocuk yapmak gerçekten çok çok büyük bir karar bu aldığımız testlerle eğleniyoruz falan da aslında çok da eğlenmedik değil. Başka şeylere odaklanmıyoruz..

Hadi güzel haberler ver inşallah. Bence şöyle genetik, eğer ailede bir sorun yoksa yakınlar hemen çocuk sahibi oldugsa sanmıyorum sorunlu olmaz. Senin temiz gelir eşine yaptırmak en mantıklısı ama ne yazık ki sonuç hızlı çıkmıyor bizim 6 haftayı buldu tatlım…

Şu an bebek istediğimize emimin hatta bu şekilde beklemenin de bana öğrettikleri var 🎈🎈

Bebişleri büyütmek kısmet olsun 🎈
Bizimde öyle ben beklediğime korunduğuma hiç pişman değilim. Kendimiz büyüdük gibi geliyor.. Eşimi tanıdım kendimi tanıdım.. Şimdi beraber meyvemiz olsun diye ikimizde istemesi gerekiyordu..
Beklemek sadece başkaların kolay olması senin bu kadar zorlanarak elde ediyor olman bakımından zor geliyor.. Daha pozitif görmedim ama elimden geleni yaptığıma emin olduğum sürece sorun yok.. Allah verecektir ama bugün ama yarın.. İnş yormadan yıpranmadan verir diyebilirim sadece..
Bu süreç bize eğitim gibi geliyor.. Bazen eşim ilaç kombinasyonları yapıyor çok gülüyoruz🙂 Daha çok birbirimize bağlandık daha çok anın kıymetini biliyoruz sanki her ay gebe kalacak gibi bi daha yapamayız deyip daha çok şey yapmaya çalışıyoruz 😌
Seviyorum ben sebebini bulmak tabiki yoruyor ama benim gene kısa sürdü buna da şükür diyorum 😄

İyi etmişsin canım icinde kalacağına ver gitsin🤗😄🤭 hadi insAllah güzel haberini alıriz sonuç ne zaman cikiyor sağlık ocağına verildiğinde
Amin inşallah canım cuma günü verdiğim için pazartesi günü dediler ben yinede e nabız dan devamlı bakacağım

Bizimde öyle ben beklediğime korunduğuma hiç pişman değilim. Kendimiz büyüdük gibi geliyor.. Eşimi tanıdım kendimi tanıdım.. Şimdi beraber meyvemiz olsun diye ikimizde istemesi gerekiyordu..
Beklemek sadece başkaların kolay olması senin bu kadar zorlanarak elde ediyor olman bakımından zor geliyor.. Daha pozitif görmedim ama elimden geleni yaptığıma emin olduğum sürece sorun yok.. Allah verecektir ama bugün ama yarın.. İnş yormadan yıpranmadan verir diyebilirim sadece..
Bu süreç bize eğitim gibi geliyor.. Bazen eşim ilaç kombinasyonları yapıyor çok gülüyoruz🙂 Daha çok birbirimize bağlandık daha çok anın kıymetini biliyoruz sanki her ay gebe kalacak gibi bi daha yapamayız deyip daha çok şey yapmaya çalışıyoruz 😌
Seviyorum ben sebebini bulmak tabiki yoruyor ama benim gene kısa sürdü buna da şükür diyorum 😄
‘Birbirimize daha çok bağlandık’

Kesinlikle ben de böyle hissediyorum, aile olduğumuzu ortak bir derdimiz olunca daha çok hissetttim🌟

Ben iyiyim, bu ay 2. Femara ve çatlama süreci var nasip 🙏🏻
Tüm tetkikleri yaptık olması gereken nasibimi bekliyorum🎈
Önceden vermiş miydiniz sperm testi?
Evet çok önceden eşimde idrar yolu enfeksiyonu oluyordu sürekli evlendikten 3 yıl sonra vermiştik o zaman üroloji doktorumuz istemişti biz çok ertelemek zorunda kaldık ben hazır değildim eşimin babası vefat etti bir sürü borcu vardi maddi olarak çok zor bir 3 yılda öyle geçti şimdi 10 yılımız dolarken tamam dedik bakalım geç olsunda güç olmasın inşallah şimdi tekrar vericez Ocak ayında bakalım ama ben eşime 4 aydır takviye veriyorum sürekli inşallah rabbim hepimizin kucaklarini tez vakitte doldursun inşallah canım

Amin inşallah canım cuma günü verdiğim için pazartesi günü dediler ben yinede e nabız dan devamlı bakacağım
İnsAllah güzel sonucunu alırız canim ondan sordum cuma ya e nabizdan bak aynen ama sağlık ocağının test orada cikiyormu bilmiyorum hayırlısı olsun hakkında ❤️

Evet çok önceden eşimde idrar yolu enfeksiyonu oluyordu sürekli evlendikten 3 yıl sonra vermiştik o zaman üroloji doktorumuz istemişti biz çok ertelemek zorunda kaldık ben hazır değildim eşimin babası vefat etti bir sürü borcu vardi maddi olarak çok zor bir 3 yılda öyle geçti şimdi 10 yılımız dolarken tamam dedik bakalım geç olsunda güç olmasın inşallah şimdi tekrar vericez Ocak ayında bakalım ama ben eşime 4 aydır takviye veriyorum sürekli inşallah rabbim hepimizin kucaklarini tez vakitte doldursun inşallah canım
Anlıyorum..,🙏🏻 Gönlünüzce olsun inşallah güzel haber vermek kısmet olsun 🥳

Şimdi özele mi gidiyorsun.. Kaçta çıkar ki sonuc
Ben her cuma annemi alıp mezarlığa gidiyorum canım. Hastanede annemin evinin karşısında. Gelmişken bi kan vereyim dedim doktor beni çok sinir etti ya, ben şuan ağrın için ilaç veremem betada bakamam. Eczaneden test alıp bak hamile misin, değilsen ağrı kesici falan yaparız dedi bana 😳😳 ben de sinirlendim çıktım. Mezarlıktan şimdi döndüm, akşama burada yemeğe davetliyiz. Özel hastane buraya bayağı uzak, kendi evime yakın. Gece eve dönerken veya sabah gidip özelde vereyim.
Sabah sabah moralimi bozdular ya
Kendi paramızla test veremiyoruz ya saçmalığa bakar mısın ay şu anda bende sinir oldum işte öle yapmicaksin bunlara abartacaksin aşırı mide bulantım var sabahtan beri kusuyorum vs vs abartacaksin ki belki o zaman alınan kanın icinde onada bakardı 🙆neyse sıkma canını insAllah vardır güzel haberlrini aliriz canım ❤️
Kana bakmadı ki hiç, ben şuan birşey yapamam dedi resmen

Ben her cuma annemi alıp mezarlığa gidiyorum canım. Hastanede annemin evinin karşısında. Gelmişken bi kan vereyim dedim doktor beni çok sinir etti ya, ben şuan ağrın için ilaç veremem betada bakamam. Eczaneden test alıp bak hamile misin, değilsen ağrı kesici falan yaparız dedi bana 😳😳 ben de sinirlendim çıktım. Mezarlıktan şimdi döndüm, akşama burada yemeğe davetliyiz. Özel hastane buraya bayağı uzak, kendi evime yakın. Gece eve dönerken veya sabah gidip özelde vereyim.
Sabah sabah moralimi bozdular ya

Kana bakmadı ki hiç, ben şuan birşey yapamam dedi resmen
Sıkma sen canına boşver bundada o zaman vardır bir hayır diyelim gönlünce olsun canım ❤️

Kendi paramızla test veremiyoruz ya saçmalığa bakar mısın ay şu anda bende sinir oldum işte öle yapmicaksin bunlara abartacaksin aşırı mide bulantım var sabahtan beri kusuyorum vs vs abartacaksin ki belki o zaman alınan kanın icinde onada bakardı 🙆neyse sıkma canını insAllah vardır güzel haberlrini aliriz canım ❤️
Desin bakmayan bakmaz gebelikte de kullanılan etkili bulantı kusma ilaçları var. Ki bende acil olmadığı için polikliniklerde bakılması taraftarıyım gerçekten acil olan hastalar oluyor onların önüne geçiliyor tabi şahsi fikrim

Ayni canım bekliyorum olacağımıza düşünmüyorum hamile olduğumu da dusunmuyorum. 😀
SEn bı tesst yap artık canım..benim ayın 23unde yapmıştık.negatif çıktı o yüzden umudum yok. Stresten olmuyorum ben
Akskdld bende de ne akıntı ne başka bisey hafif kasiklarda batma var o..adet belirtisi yok gebelik belirtisi yok garip bişey olduk biz 🤣🤣 Ben sabah 7 de kalkip Kpss çalışıyorum zaten cocuk fikrini ertelemistim yani stresi yok burayada günde 1 saat giriyorum..Stresten değildir benim gecikme normal adet dilimim 28 ydi bide onu bekleyeyim ama yumurtlama çok erken oldu sacma olur o tarihte belki yarın gelir kim bilir 😁😁😁

X