KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Ben her cuma annemi alıp mezarlığa gidiyorum canım. Hastanede annemin evinin karşısında. Gelmişken bi kan vereyim dedim doktor beni çok sinir etti ya, ben şuan ağrın için ilaç veremem betada bakamam. Eczaneden test alıp bak hamile misin, değilsen ağrı kesici falan yaparız dedi bana 😳😳 ben de sinirlendim çıktım. Mezarlıktan şimdi döndüm, akşama burada yemeğe davetliyiz. Özel hastane buraya bayağı uzak, kendi evime yakın. Gece eve dönerken veya sabah gidip özelde vereyim.
Sabah sabah moralimi bozdular ya

Kana bakmadı ki hiç, ben şuan birşey yapamam dedi resmen
Strese sokmayın kendinizi bence vardır bir hayır

O pozisyona çok girdim be anacım 😂 kürtaj anestezili oldu ama kürtajdan sonra defalarca çatala oturdum, spekulum bile taktılar 🤣 tramvalarım büyük
Ah canım benim Allah öyle güzellikler versin ki hic hatırlama o günleri 🙏 ben de kurtaj olmuştum ne pozisyonlar ne travmalar anestezi olunca bir nebze daha iyi bana kalsa muayenelerde de anestezi alicam 😂

Akskdld bende de ne akıntı ne başka bisey hafif kasiklarda batma var o..adet belirtisi yok gebelik belirtisi yok garip bişey olduk biz 🤣🤣 Ben sabah 7 de kalkip Kpss çalışıyorum zaten cocuk fikrini ertelemistim yani stresi yok burayada günde 1 saat giriyorum..Stresten değildir benim gecikme normal adet dilimim 28 ydi bide onu bekleyeyim ama yumurtlama çok erken oldu sacma olur o tarihte belki yarın gelir kim bilir 😁😁😁
Aynnniiiii benimde bu ay erken yumurtlamam oldu bende 28.gunumun dolmasını bekliyorum canimm.bu kadar tesadüf olur 😀😀

Akskdld bende de ne akıntı ne başka bisey hafif kasiklarda batma var o..adet belirtisi yok gebelik belirtisi yok garip bişey olduk biz 🤣🤣 Ben sabah 7 de kalkip Kpss çalışıyorum zaten cocuk fikrini ertelemistim yani stresi yok burayada günde 1 saat giriyorum..Stresten değildir benim gecikme normal adet dilimim 28 ydi bide onu bekleyeyim ama yumurtlama çok erken oldu sacma olur o tarihte belki yarın gelir kim bilir 😁😁😁
Benim sarı akıntım var adet olacağım kesinde nezamn onu bilmiyorum

İns olur kpps. Hangi branş okudun.

Aynnniiiii benimde bu ay erken yumurtlamam oldu bende 28.gunumun dolmasını bekliyorum canimm.bu kadar tesadüf olur 😀😀
Benim sarı akıntım var adet olacağım kesinde nezamn onu bilmiyorum
İns olur kpps. Hangi branş okudun.
Bende hiç akıntı felan yok hafif bi sağda batma var o bide üşüyorum sürekli ayakları üşüttüm sanırım.. 4 tane bitirdim canım ben, şuan hukuk okuyorum,siyaset bilimi ve kamu yönetiminden giricem sınava

Desin bakmayan bakmaz gebelikte de kullanılan etkili bulantı kusma ilaçları var. Ki bende acil olmadığı için polikliniklerde bakılması taraftarıyım gerçekten acil olan hastalar oluyor onların önüne geçiliyor tabi şahsi fikrim
Amannn saçı dökülen bile acile gidiyor tamam o kadar boş kullanan var evet ama imkanı olan var olmayan var özelde bı test 100 lira insan bibyandan da merak ediyor acil değil evet ama ülkemizde o kadar hem çok hem boş yere yararlanan var ki ben kendi ülkemde neden yararlanmayim gidin acillere hep yabancılar dolu tabikide devletçe açığız herkese ama bende kendi ülkemde biraksinlarda bı çocuk doguracagim yararlanayim yani dime🤔

Amannn saçı dökülen bile acile gidiyor tamam o kadar boş kullanan var evet ama imkanı olan var olmayan var özelde bı test 100 lira insan bibyandan da merak ediyor acil değil evet ama ülkemizde o kadar hem çok hem boş yere yararlanan var ki ben kendi ülkemde neden yararlanmayim gidin acillere hep yabancılar dolu tabikide devletçe açığız herkese ama bende kendi ülkemde biraksinlarda bı çocuk doguracagim yararlanayim yani dime🤔
Genelde sağlık ocaklarına yönlendiriyorlar. Ülkemizde genel olarak acili yanlış olarak kullananlar var. Yabancılar konusunda haklısınız elini atsan her yerde her poliklinikte acilde onlar var birde öncelik hakları . Bizde heyecanlıyız umarım hepimiz biran önce gebelik haberlerini alırız

Genelde sağlık ocaklarına yönlendiriyorlar. Ülkemizde genel olarak acili yanlış olarak kullananlar var. Yabancılar konusunda haklısınız elini atsan her yerde her poliklinikte acilde onlar var birde öncelik hakları . Bizde heyecanlıyız umarım hepimiz biran önce gebelik haberlerini alırız
Amin canım amin hepimizin insAllah gönlünce olur Allah sonumuzu hayır etsin ❤️

Merhaba ben de takip ediyorum sizi forumda, her şey gönlünüzce olsun tüm testleriniz tertemiz beklediğiniz gibi çıksın inşallah😇
Hayatta herkesin bir sınavı var, o an İçin başka hiçbir şey düşünemediği sorunları var. Bundan 2 sene öncesinde aklımda bebek fikri hiç ama hiç yoktu, şuan düşünmediğim tek bir an yok diyebilirim. O zamanlar ne düşünüyormuş neyi dert ediyormuşum kendime diye baktığımda yine bir kaç sorun problem olduğunu anımsıyorum.

Hamile kalacağız doğum yapacağız bu sefer de büyütme telaşı başlayacak, ben artık 5 sene sonra kafaya takmayacağım ve özellikle benim elimde olmadığını bildiğim şeyler için kendimi derde sokmamam konusunu hatırlatıyorum kendime. Tabiki çok üzülüyorum aklımda sürekli bebek fikri var ama en azından bundan bir kaç ay öncesine kadar olduğu gibi eşime ve kendime zindan etmiyorum hayatı🥲 kime anlatsak bu dersi evet ben de yaşamıştım ya da şu yakınım yaşamıştı diyor, sadece mahrem konular orda burda anlatılmıyor işte.

Bir yola girmek de çok güzel. Sorunu bulmak onun üzerine gitmek bence bu işin yarısı. Doktorlar bir sene bekleyin gelin diyorlar ya artık bu fikri asla doğru bulmuyorum, en azından biz üzerimize düşeni yapıp öyle bekleyelim.
Ben kürtajdan sonra kendimi öyle bir kapattım ki yeni bir şey öğrenip bir şey araştırmaya akışına bırakacağım diye, şimdi yanlış olduğunu görüyorum.
Bizim de bebeklerimiz vaktinde sağlıkla gelsin😍
Amin inş..
Teşekkür ederim.. Allah bekletmeden bizi çocuk sahibi yapsın inş..
ben buraya gelmenin bana kazandırdığı en büyük şans ne yapacağımı öğretti ve zamanımı kısalttı..
Ben direk tüp bebeğe geçmeyi buraya gelmesem akıl dahi edemezdim..
İnş faydasını da görürüz..
‘Birbirimize daha çok bağlandık’

Kesinlikle ben de böyle hissediyorum, aile olduğumuzu ortak bir derdimiz olunca daha çok hissetttim🌟
Aynen eşimle en çok onu sevdik..

Ben her cuma annemi alıp mezarlığa gidiyorum canım. Hastanede annemin evinin karşısında. Gelmişken bi kan vereyim dedim doktor beni çok sinir etti ya, ben şuan ağrın için ilaç veremem betada bakamam. Eczaneden test alıp bak hamile misin, değilsen ağrı kesici falan yaparız dedi bana 😳😳 ben de sinirlendim çıktım. Mezarlıktan şimdi döndüm, akşama burada yemeğe davetliyiz. Özel hastane buraya bayağı uzak, kendi evime yakın. Gece eve dönerken veya sabah gidip özelde vereyim.
Sabah sabah moralimi bozdular ya

Kana bakmadı ki hiç, ben şuan birşey yapamam dedi resmen
Olsun kuzu yarın 15.gün olacak ve belki daha belirgin ve daha yüksek bi değer çıkar..
Yarın sabahı heycanla bekliyoruz..

Onun bir buçuk sene sonunda mı olmuş?
Aslında en önemli şey doğru evlilik tabi örneğin geriye dönüp bakınca ( allah kimseye aratmasın, gönlüne göre versin ) 4 yıl bekledim korunduk evet ama ben hazır değildim evliliğim oturdu maddi manevi yol aldık eşimle ve istedik yoksa çocuk yapmak gerçekten çok çok büyük bir karar bu aldığımız testlerle eğleniyoruz falan da aslında çok da eğlenmedik değil. Başka şeylere odaklanmıyoruz..

Hadi güzel haberler ver inşallah. Bence şöyle genetik, eğer ailede bir sorun yoksa yakınlar hemen çocuk sahibi oldugsa sanmıyorum sorunlu olmaz. Senin temiz gelir eşine yaptırmak en mantıklısı ama ne yazık ki sonuç hızlı çıkmıyor bizim 6 haftayı buldu tatlım…

Şu an bebek istediğimize emimin hatta bu şekilde beklemenin de bana öğrettikleri var 🎈🎈

Bebişleri büyütmek kısmet olsun 🎈
Kuzu sonuçları çıkmadan embryolog aramış. Hemen bakmış zaten..

Sayı 18 milyondan..... 24 milyona çıkmış
Morfoloji değişmemiş zaten beklemiyorduk :)
İleri hız 0 dan.... 4-5 e çıkmış
Yavaş doğrusal.. 70.... 90 çıkmış
Baş anamolisi %70 den ... %6o olmuş.
Yıkanmış sperm sayısı baya artmış

Baya iyi geldi sonuçlar.. Tabiki doğal için yetersiz ama tüp bebek için çok iyi...
O yüzden doğru yolda ilerlemişiz ve takviyeler işe yaramış
Mavigrill Mavigrill

Baya iyi geldi sonuçlar.. Tabiki doğal için yetersiz ama tüp bebek için çok iyi...
Mavigrill Mavigrill
Çok sevindim inşallah morfoloji de aşılır.
İyi ki beklemiyorsun 🙏🏻 Haydi şimdi güzel yolculuk için umutlanma zamanı 🥰
Ne takviye kullanmıştınız?

Mavigrill Mavigrill
Ne güzel inşallah güzel sonuçlar elde edersiniz hangi takviyeyi veya takviyeleri kullanmıştınız acaba

Mavigrill Mavigrill
Güzel şeyler de oluyor🌸
Ben de onu soracaktım ilaçla mı desteklediniz yoksa doğal yöntemlerle mi?

Kizlar geç yumurtlama olunca geç mi adet olunur ?

X