KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Strese sokmayın kendinizi bence vardır bir hayır

O pozisyona çok girdim be anacım kürtaj anestezili oldu ama kürtajdan sonra defalarca çatala oturdum, spekulum bile taktılar tramvalarım büyük
Ah canım benim Allah öyle güzellikler versin ki hic hatırlama o günleri ben de kurtaj olmuştum ne pozisyonlar ne travmalar anestezi olunca bir nebze daha iyi bana kalsa muayenelerde de anestezi alicam

Aynnniiiii benimde bu ay erken yumurtlamam oldu bende 28.gunumun dolmasını bekliyorum canimm.bu kadar tesadüf olur

Benim sarı akıntım var adet olacağım kesinde nezamn onu bilmiyorum

İns olur kpps. Hangi branş okudun.

Aynnniiiii benimde bu ay erken yumurtlamam oldu bende 28.gunumun dolmasını bekliyorum canimm.bu kadar tesadüf olur
Benim sarı akıntım var adet olacağım kesinde nezamn onu bilmiyorum
İns olur kpps. Hangi branş okudun.
Bende hiç akıntı felan yok hafif bi sağda batma var o bide üşüyorum sürekli ayakları üşüttüm sanırım.. 4 tane bitirdim canım ben, şuan hukuk okuyorum,siyaset bilimi ve kamu yönetiminden giricem sınava

Amannn saçı dökülen bile acile gidiyor tamam o kadar boş kullanan var evet ama imkanı olan var olmayan var özelde bı test 100 lira insan bibyandan da merak ediyor acil değil evet ama ülkemizde o kadar hem çok hem boş yere yararlanan var ki ben kendi ülkemde neden yararlanmayim gidin acillere hep yabancılar dolu tabikide devletçe açığız herkese ama bende kendi ülkemde biraksinlarda bı çocuk doguracagim yararlanayim yani dime

Genelde sağlık ocaklarına yönlendiriyorlar. Ülkemizde genel olarak acili yanlış olarak kullananlar var. Yabancılar konusunda haklısınız elini atsan her yerde her poliklinikte acilde onlar var birde öncelik hakları . Bizde heyecanlıyız umarım hepimiz biran önce gebelik haberlerini alırız

Amin canım amin hepimizin insAllah gönlünce olur Allah sonumuzu hayır etsin

Amin inş..
Teşekkür ederim.. Allah bekletmeden bizi çocuk sahibi yapsın inş..
ben buraya gelmenin bana kazandırdığı en büyük şans ne yapacağımı öğretti ve zamanımı kısalttı..
Ben direk tüp bebeğe geçmeyi buraya gelmesem akıl dahi edemezdim..
İnş faydasını da görürüz..
‘Birbirimize daha çok bağlandık’

Kesinlikle ben de böyle hissediyorum, aile olduğumuzu ortak bir derdimiz olunca daha çok hissetttim
Aynen eşimle en çok onu sevdik..

Olsun kuzu yarın 15.gün olacak ve belki daha belirgin ve daha yüksek bi değer çıkar..
Yarın sabahı heycanla bekliyoruz..

Kuzu sonuçları çıkmadan embryolog aramış. Hemen bakmış zaten..

Sayı 18 milyondan..... 24 milyona çıkmış
Morfoloji değişmemiş zaten beklemiyorduk :)
İleri hız 0 dan.... 4-5 e çıkmış
Yavaş doğrusal.. 70.... 90 çıkmış
Baş anamolisi %70 den ... %6o olmuş.
Yıkanmış sperm sayısı baya artmış

Baya iyi geldi sonuçlar.. Tabiki doğal için yetersiz ama tüp bebek için çok iyi...
O yüzden doğru yolda ilerlemişiz ve takviyeler işe yaramış
Mavigrill

Çok sevindim inşallah morfoloji de aşılır.
İyi ki beklemiyorsun Haydi şimdi güzel yolculuk için umutlanma zamanı
Ne takviye kullanmıştınız?

Ne güzel inşallah güzel sonuçlar elde edersiniz hangi takviyeyi veya takviyeleri kullanmıştınız acaba

Güzel şeyler de oluyor
Ben de onu soracaktım ilaçla mı desteklediniz yoksa doğal yöntemlerle mi?

Kizlar geç yumurtlama olunca geç mi adet olunur ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…