KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kızlar aranızda prowomen kullanan var mi beni mahvetti bu toz tadı agzimdan gitmiyor nefesime işliyor resmen düğüm gibi kalıyor bağrımda faydasını gören oldu mu bunun

Canim tup bebek ortalama fiyatı ne kadar tutar özelden bilgi verebilir misin sikinti olmuyorsa çok.merak ediyorum

Canim b

Açıkçası kişisel değil benim sitemim o an o hanim arkadasin takvimi ve mesajı denk geldi kırmak içinde değil ben diğer aylardan atlaya atlaya bu gruba geldim nedense aşağı yukarı hepimizi öyle düşündüm belkide sorun başlıkta olabilir dediğiniz örnekler gibi belkide içsellestirmisimdir olayı bilemiyorum hakkımızda hayırlısı Rabbim herkese nasip etsin istediği kadar ve bizlerede selametle hayırlı evlatlar yetiştirmeyi nasip eder inşallah <3

Insallah canim bol bol dinleniyorun suan pazartesiye randevubalabildim o zamana kadar bekleyecegim. Hayırlı sonuc alirim insallah

Canim tup bebek ortalama fiyatı ne kadar tutar özelden bilgi verebilir misin sikinti olmuyorsa çok.merak ediyorum
Kuzu değişiyor tamamen.. Bahçeci 30-35 bin tutuyor.. şişli memorial da 25-30 bin
Bunlar popüler olanlar.. burada ücretlendirme nasık oluyor..
~Yumurta takibi+opu+transfer… 12-16 bin arası buradaki parayı 3e bölüo alıyorlar. Tedavi başı, opu zamanı, ve transfer zamanı diye..
~ilaçlar amh ve pko durumuna göre değişiyor onlarda 3-7 bin arası.. Orda da tedavi başlangıcı alıyorsun bir de transfer zamanı
~embryo oluşursa dondurma ücreti ekstra alıyorlar 2.500-5000 arası değişiyor merkeze göre sonra yıllık bakım ücreti alıyorlar
~opu de Anstezi uygulanıyor onun için tahlil 400-1000 aras
~opu öncesi ve transfer öncesi covid negatif raporu alman gerekiyor
~Tahlilleri yeniletebiliyorlar.. genelde 3-6 ay içindekileri kabul ediyorlar ama sperm testini yeniletebiliyolar.. O da 300-500 arası
~Bazı doktorlar vitamin takviyesi öneriyor onlarda 200-500 arası değişiyor
Ben tedavi şuana kadar 12bin hastane+3000 ilaçlar tuttu.
-eşim kromozom analizi yaptı 1500, sperm testi verdi 300
Devletteki doktorlar tahlilleri yapmayız dedi.
Şimdi 1000 lira kadar tahlillere vereceğiz..
18 bin tutmuş yani.. Embryo oluşursa ve trasnfer iöin ilaç verilirse 5000 de onlar tutacak..

Ahahaha bız gibi zor olmadı cok sükür ama aslında stres yapıyoruz akışıma bıraksak olucak belkide.. hayırlısı olsun hakkınızda rabbim kimsenın emeklerini boş çevirmesin

İğnenin 13.günü

Ben çok yoruldum artık kızlar, bir süre uzaklaşmak en iyisi... Artık tezime yönlenip onu yazacağım ve biraz da kpss çalışması yapmayı düşünüyorum.
11.ayım da hüzünle sonuçlanmış oldu.
Hoşçakalın

Eklentiler

• 20211125_104216.jpg
    48,7 KB · Görüntüleme: 81
Hiç beklemediğin anda rabbim sana verecektir. Allahım tez vakitte nasip etsin

Bemde ayniyim.hic çikmiyp çok yoruldum streseyen adet bile olamıyorum artikkkk. Dün gunumdu olmadı bugün Bekliyorum.hic adet olcak gibi degilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…