KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kızlar bugün kan verdim sonucum şimdi çıktı. Ben şimdi hamile miyim? Anlamıyorum çok fazla ilk olduğu için şimdiden özür dilerim 🙏🏻
Niye özür diliyorsun canım olabilir bilmeyebilirsin ☺️gözünüz aydın olsun rabbim tamamını erdirsin tebrikler canım ❤️❤️❤️

13 kasımda yumurtlama 11 gün geçti üzerinden
Canım ovulosyon testi mi kulkandiniz aceba 13 Kasım pik mi oldu 🥰 yani çatlama ne zaman oldu bende ilk defa kullandım bubay 18 Kasım pik 20 de çatladı o yüzden soruyorum erken benim daha dime belirti yok gerçi ama sizin belirtileriniz nedir 🥰

Canım ovulosyon testi mi kulkandiniz aceba 13 Kasım pik mi oldu 🥰 yani çatlama ne zaman oldu bende ilk defa kullandım bubay 18 Kasım pik 20 de çatladı o yüzden soruyorum erken benim daha dime belirti yok gerçi ama sizin belirtileriniz nedir 🥰
Hayır canım ben takvim takip ettim. 13 kasım yumurtalam günü görünüyordu. Biz 9 10 11 12 ve 15 inde beraber olduk eşimle. Belirti olarak aşırı mife yanması hafif ince ince karın ağrısı ilk 2 gün aşırı kasık ağrısı gaz duygusallık ağız tat bozukluğu falan yaşadım hala da devam ediyor. Bakalım nasıl olacak. Bence çok erken sizin daha. Hayırlısı olur inşallah 😇🙏🏻

Hayır canım ben takvim takip ettim. 13 kasım yumurtalam günü görünüyordu. Biz 9 10 11 12 ve 15 inde beraber olduk eşimle. Belirti olarak aşırı mife yanması hafif ince ince karın ağrısı ilk 2 gün aşırı kasık ağrısı gaz duygusallık ağız tat bozukluğu falan yaşadım hala da devam ediyor. Bakalım nasıl olacak. Bence çok erken sizin daha. Hayırlısı olur inşal

Hayır canım ben takvim takip ettim. 13 kasım yumurtalam günü görünüyordu. Biz 9 10 11 12 ve 15 inde beraber olduk eşimle. Belirti olarak aşırı mife yanması hafif ince ince karın ağrısı ilk 2 gün aşırı kasık ağrısı gaz duygusallık ağız tat bozukluğu falan yaşadım hala da devam ediyor. Bakalım nasıl olacak. Bence çok erken sizin daha. Hayırlısı olur inşallah 😇🙏🏻
Analdim canım saol bakalım bekleyeyim göreceğiz bizde tekrardan hayırlı olsun 🤲🤲

Kızlar ben yumurta büyütülmesi için ilaç kullanmak istiyorum hangisini önerirsiniz kist yapmicak. Birde doktor takibiyle mi yapiliyo nasıl bı yol izlemem lazım çatlatma ignesini 1 kere mi yapıyoruz nasıl bı süreç

Zaten kendi doktorumun ve arkadasımın önerisiyle gidiyorum kuzu bakalım
İyi seyler olur umarım❤️
Amin inş ben tutarsa bu doktorda devam edip medikal park kendi sigortası varmış doğum paketi onun ile de doğum yapmayı planlıyorum. Doktorun muaynesi pahalı ama başından beri süreci bildiği için riske girmeden devam edeyim diyorum..

Eklentiler

• 20211124_145047.jpg
    20211124_145047.jpg
    55,2 KB · Görüntüleme: 77
X