KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Oyhh karşıdaymıssın sen kuzu
Bende gaziosmanpaşa medical park ile görüşmeye gidicem bu adet döneminde
Kim bilir fiyatlar ne oldu bakalım
Adet dönemini bekleme şimdi önden görüşmeye git. Eşin ile beraber gidiyorsun. İkinizle birden görüşüyor... Tahliller istiyorlar senden eşinden.. beğenmedikleri olursa tekrarlatıyor. Ön görüşme zaten ücretsiz. Doktoru beğenirsen regl günü 2. günü direk gidiyorsun doktor yumurtalarına bakarak ilaç veriyor. Böyle beklersen bir sonraki aya kalabilir... Özelden sana fiyat bilgisi paylaşayım istersen..

Yok be nerde bende o şans Dün bariz çizgi belliydi, bugün belli belirsiz
karaca3443 de öyleydi. Sıfırlandı ertesi gün yükseldi. Yanlışda hatırlıyor olabilirim. Sıfırlanmadan yükseklemeye devam etmiyor zaten... Yarın bi daha yap bakalım..

Bana da transfer öncesi çatlama iğnesi verebilirlermiş. Yumurtlama sonrası hormonlar dalgalanmasın diye galiba..

Ben Semra esenkaya gidiyorum. Siz kime gidiyorsunuz.. Semra hanımda buradan önerdikler..
Ben kartalda özel klınıkte bir yere gidiyordum doktor degıstırdım devlete gidiyoruz marmara pendik eğitim araştırmaya tüm tahlıllerımızı yaptırıp özele başlamak istiyorumm canım tekrardan.. uzun sürüyor devlette

Kuzu ben doktorla görüştüm
Hem ön görüşme olması amacıyla hemde reglimin 12. Günü yumurtamda büyümüş mü Kendiliğindsn kontrol amacıyla medical parktaki düşündüğüm doktora gittim
O gün 21.8 mm bi yumurtam olusmustu kendiliğinden
Çatlatma iğnesi yaptık hatta riske atmamak için
Bugüne kadar yaptırdığımız tüm testleri götürdük eşim ve bende
Aşılama düşündüğümüzü söyledik
Eğer bu aydan sonuç alamazsak reglin ikinci günü gel dedi doktor
Zaten kendiliğinden 12. Günde çok iyi gelişen bi yumurtan var çok ilaç kullanmaya gerek kalcağında düşünmüyorum dedi
Biz bu aydan ümitlenince fiyat vs hiç konusmdan çıktık =)
Ama bugün 12. Günüm ve testim negatif
Fiyatlar için bilgi verirsen sevinirim tabi

Bana devlette tek bir tahlil bile yapmadılar. Bugün eşimde bende gittik hakaret eder gibi kim verdi ise tahlilleri orası yapsın dediler.. Şimdi bin lira kadar da tahlillere vereceğiz..

Hayırlısı olsun inş.. İnş istediğiniz gibi sonuç alırsınız..

Kuzum ben test yapmamıştım. İlk testimi 13. Gün yaptım silik çizgiyle öğrendim.

Umarım güzel haberleriniz gelir en kısa sürede sen başladın mı sürece?

Bana devlette tek bir tahlil bile yapmadılar. Bugün eşimde bende gittik hakaret eder gibi kim verdi ise tahlilleri orası yapsın dediler.. Şimdi bin lira kadar da tahlillere vereceğiz..
Ben tedavıye baslıcam diye gittim zaten aklımda orda devam etmek vardı ama cok geçe kalıyor yaaa ürolojisen randevu aldım eşime geri yollamıslar eee randevu al gel diyor 10gün zaten muayneye tekrar gidebılır sonucta acil yani ama işte..

Kuzum ben test yapmamıştım. İlk testimi 13. Gün yaptım silik çizgiyle öğrendim.

Umarım güzel haberleriniz gelir en kısa sürede sen başladın mı sürece?
Maşallah gebelik imzası atmışsın
Başladım başladım. İğnede 2.gün… Bakalım son 10 gün sonra benimde yavrucaklarım olacak inş.. Dondurucuda bekliycekler beni

Yok devlette süreç çok yavaş.. Aşılama da da gün veriyorlardı. Bugün önümdekine 3 ay sonra gel aşılama yapalım demişler. Sırasa beklediğim kadına da 2.aşılama için 1 yıl sonra gün vermişler..
Devlet çok zor.. Allah muhtaç etmesin.. İnş elimizdekiler yeter de güzel haberler alırız..
Ben 3 ayda 1 aşılama parası kadar takviyelere verdim.. Birde aşılama falan uğraşsaydım daha neler verecektim..

Maşallah gebelik imzası atmışsın
Başladım başladım. İğnede 2.gün… Bakalım son 10 gün sonra benimde yavrucaklarım olacak inş.. Dondurucuda bekliycekler beni
İlk kan testinde atacak kadar korkusuz olsaydım keşke ama biliyorsun önceki durumu. Artık korkuları bir kenara bırakıp 9. Haftada olumlu enerjiyle atayım dedim

Çok güzel gecikmeden hemen başlamışsın sürece bol bol yumurtalar toplansın sağlıklı embriyolar olsunlar inşallah çok istiyorum sürecinin sorunsuzca devam etmesini

Doğru diyosun vallahı bızde zaten şuana kadar 7bını gecmiştir takvıye özel hastane bu ıkısıne..dogru doktor dogru tedavı bulmak önemlı.aşılamanıds suan gıttıgın doktorundamı oldun?

Evet iyi yapmışsın Maşallah inş sağlıkla sıhhatle eline almayı Allah nasip eder

Amin inş eşimin test sonuçlarını beklemeden başladık çok büyük kumar oynadım ama inş bolca embryolar olur

Doğru diyosun vallahı bızde zaten şuana kadar 7bını gecmiştir takvıye özel hastane bu ıkısıne..dogru doktor dogru tedavı bulmak önemlı.aşılamanıds suan gıttıgın doktorundamı oldun?
Ben hiç aşılama yapmadım.. Ben 6.ayda klomen aldım. Doktor eşimin sperm sonuçları kötü çıkınca çatlatma iğnesi yapmadı.. O gerilim ile bi daha hormon tedavisi almadım…Direk tüp bebeğe karar verdik.. Başka seçeneğimiz olmadığını söylediler.. Bizde debelenmedik hiç.. Sonumuz oysa zamlara da uğramadan teğet geçmeye çalıştık inş başarmışızdır..

Kac yaşındasınız? Ben yanıklar baharattan sperm arttırıcı karışım aldık ve banda bırseylet verdı adam kullandık. Ben kılo aldım kılo versem olur bencr diye düşünüyorum suan demiyorum ama nasip tabii hersey..umarım bebeğin senınle olur bu sefer

Ben 32 yaşındayım.. Bende eşime takviyeler aldım.. Ama biz onu tüp bebeğe sağlıklı sperm olsun diye kullandık Ben faydasını gördüğüme inanıyorum cuma test verecek sonucunu anlayacağız ama 2 aydır kullanıyoruz.. Bakalım erkeklere o ilaçları takviyeleri kullandırmakta zor.. Bu işkenceli süreç inş biter..
Eşim görev bilinci olan bi adam ama ona rağmen her gün çocuk gibi ilaçları içme seansı yapıyoruz

Bende eşime solgar vm 2000 bir de keçiboynuzu pekmezi kullandiriyorum havuç portakal elma suyu hergun bir bardak iciriyorum bizim testlerimizde sıkıntı yoktu ama bende ekstra takviye olsun dedik Solgar performans olarak gerçekten çok etkili geldi ekstra performans sağladı bizde şaşırdık valla

Solgar en iyi takviye markası.. Öylr bir ürünü mü varmış.. Bilsem suyu ile uğraşmazdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…