KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

bu söylediklerim belirti midir sizce inşallah öyledir hayal edemiyorum :) hayırlısı inşallah güzel haberlerimizi alırız
İnsAllah canım belirtiler farklılık gösterebiliyor ama sizin yazdıklarıniz gebelik belirtileri diye geçiyor bende şu anda yok yani sadece 2 3 gündür basık agriyor bide bel ağrım var dün bu gün bide adet olacak gibi hissediyorum sanki ya 7 gün var ama nedense vücut öyle hissettiriyor hayırlısı hakkımızda bakalım

Ay hadi hayırlısı olsun inşallah
ben tayin falan koşturuyorum onları halledince iyi bu doktora gidicem artık ne derse .benim 11.ay bitti=(
Hayırlısı olsun.. Tayin olanları İstanbul bekliyorum bizim keşmekesi sizde yaşayın
Aşılama ile en azından tüp bebek raporu alırsın.. benim hiç bi türlü rapor almayacağım belli olunca iğne çatlatma hiç bi aşamayı denemeden direk tüp bebek dedim..
Ama sizde aşılama tutabilecek bir durum..
Bi arkadaş anlatmıştı. Akademi de bir çift düzgün ilişki yaşayamadıkları için aşılama ile gebelik elde etmişti
İnş son umudumu ilk seçenek yapmam beni pişman ettirmez

Hayırlısı olsun kuzu
Güzel haberlerle gel inşallah
Amin inş senden de güzel haberler alırım
Bugün doktor rahim ağzında yapışıklık var dedi.. Bakıcaz yumurta toplama sonrası dedi..
Tüp bebek sayfalarında sordum ekstra ameliyat parası için bahane herkeste birşey çıkarıyorlar dediler Hadi bakalım yumurta toplansın yavrucaklarım olsun da sonra bakalım ne çıkaracaklar
Eşime söylemedim bile adamın yüreğine inecek

Günaydın
Yola başladın artık çok güzel şeylere vesile olsun
Küçük detaylar olur

Bugün 12.gündeyim, az önce test yaptım sanki çizgi göremedim gibi. Çok yoruldum artık

Kızlar bugün regl günüm ama olmadım bende test yaptım çok silik çıktı hemen telefonumda çok iyi değil çekimi iz çizgisi olabilirmi acaba diyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Benimki seninkinden daha koyuydu gebelik olmadi gebelik için kopkoyu olmasi gerek gebelik testi alıp sonucu ögrenmen daha iyi olur
Aslında ben gebelik testinden önce ovu testi yaptım, silik çıktı. ama su içmiştim. tam olarak nasıl yapmak gerekiyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…