KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Henuz yumurtlamama olmamistir kuzum hergun yapmaya devam et adet olana kadar..Buraya at soyleriz sana...Aksam uzeri 5 6 gibi yapmaya çalış 2 saat oncesi sivi alimini bırak, kendinide takip et akintilarini ağrilarini..iliski olarakta 2 gunde bir hatta gün aşırı olarak değerlendirmeniz daha güzel olur
Evet bugun biraz erken yaptim bundan sonra saat 1 de sivi alimini kesip 4 te testi yapmayi dusunuyorum

2 saat öncesi sıvı alımını kesmeniz gerekiyor
Evet öyleymiş, bu sefer öyle yaptım. Nerdeyse 2. Cizgi görünmedi. Gerçi hgc çok az idrarımda gebelik testinin kendisi cok silik. Atiyorum meraklısına. Üstteki hgc alttaki ovu testi.

Eklentiler

• IMG_20211124_110851.jpg
    IMG_20211124_110851.jpg
    55,5 KB · Görüntüleme: 69
Bende pcoluyum zaten dalgalanma oluyomus galiba ne zaman olucagini bilemedigim icin sıkıntı iste basladim bakalim bugun kacirmis olmaktan korktum cunku 28. Gun adet oldugum da oldu 90. gun oldumda oldu
Yok ben pco lu değilim zaten bu lh hormonu dalgalı oluyor o yüzden dümdüz artıp azalmior

Ayyy hadi kızz ❤️ ne zamana test yapıyorsun
Kuzu hoşgeldin tekrardan aramıza ❤️ iyi olmana sevindim. Yine yeniden umutla devam edicez.

Ben dün test yaptım, bayağı belirgindi. Bugün 12.günüm çok belli belirsiz bir çizgi çıktı.
Doktorum 15.gün yap demişti ama ben erken başladım biraz 😃

Bu ay olmazsa hsg ye çağırıcam dedi doktor. Bilmiyorum ya karma karışık duygular içerisindeyim. Bi çektirip kafanı rahatlat diyorum. Bir sorun varsa çözülür belki.
Bir yandan da sorun yoksa boşuna 1.500 verip sıkıntıya gireceksiniz diyorum.

Keşke işleme göre ücret alsalar 😃 sorun yoksa daha az, tüp açma işlemi uygularlarsa daha fazla 🤦🏻‍♀️ mantıklı değil mi sence de?

Insallah olur canım aman rapor ne istemiyorum tup derse de direk yaparız da sorun yok diyolar ne derlerse bi profa gidicem ama inşallah ocaktan sonra daha ilgencem
Kuzu ben şimdi tüp bebek hikayelerini okuyorum o topikleri takip ediyorum sebepsiz diyenlerin bile tüp bebekte sebepsiz olmadığı çıkıyor.. Birinin tüp bebek ile 3 düşük yaşamış vücut bebeği atıyor bunu araştırıyormuş.. Ben artık sebepsize inanmıyorum pek..
Ama stres yapmayıp bırakmak önemliymiş çoğunun 2. Ci gebeliği beklenmedik..
Vakti zamanı ne zamansa o zamana bırakmak en iyisi.. Ben ikizler burcu ikilem dünyasında bu kadar dayanabildim😁

Kuzu ben şimdi tüp bebek hikayelerini okuyorum o topikleri takip ediyorum sebepsiz diyenlerin bile tüp bebekte sebepsiz olmadığı çıkıyor.. Birinin tüp bebek ile 3 düşük yaşamış vücut bebeği atıyor bunu araştırıyormuş.. Ben artık sebepsize inanmıyorum pek..
Ama stres yapmayıp bırakmak önemliymiş çoğunun 2. Ci gebeliği beklenmedik..
Vakti zamanı ne zamansa o zamana bırakmak en iyisi.. Ben ikizler burcu ikilem dünyasında bu kadar dayanabildim😁
Canım senin sürecin nasıl ilerleyecek?

Teşekkür ederim canım 2 gunde en az 2 kat artış bekleniyor ya o yuzden tedirgin oldum

Kuzu hoşgeldin tekrardan aramıza ❤️ iyi olmana sevindim. Yine yeniden umutla devam edicez.

Ben dün test yaptım, bayağı belirgindi. Bugün 12.günüm çok belli belirsiz bir çizgi çıktı.
Doktorum 15.gün yap demişti ama ben erken başladım biraz 😃

Bu ay olmazsa hsg ye çağırıcam dedi doktor. Bilmiyorum ya karma karışık duygular içerisindeyim. Bi çektirip kafanı rahatlat diyorum. Bir sorun varsa çözülür belki.
Bir yandan da sorun yoksa boşuna 1.500 verip sıkıntıya gireceksiniz diyorum.

Keşke işleme göre ücret alsalar 😃 sorun yoksa daha az, tüp açma işlemi uygularlarsa daha fazla 🤦🏻‍♀️ mantıklı değil mi sence de?
Devlet hastanelerinde hiçbir ücret ödemeden hsg cektirebilirsiniz bizzat tecrübe ettim şehir Hastanesi'nde adet sancısından bir tık ağırdı fakat saniyelik ..

X