KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

İnsAllah canımda ya 7 gün var kasıklarım feci ağrıyor adet olacakmisim gibi rahim baskı yapiyor sanki belim de çok ağrıyor erken mi adet olcam ne zaten döngüm de bibacayip oldu korunmayı bırakalı analamdim hayır olsun
Öyle oluyo zaten korunmayı bırakınca hormonlar karisiyo. Gebeliktede adet sancısı oluyo ona takılma hiç çatlama üzerinden kaç gün geçti

Öyle oluyo zaten korunmayı bırakınca hormonlar karisiyo. Gebeliktede adet sancısı oluyo ona takılma hiç çatlama üzerinden kaç gün geçti
Ay ne bilim dengem kaydı yani 18 pik 20 çatladı canım işte belirti falan da yok yani onceden 28 günde bı oluyordum 3 aydır 24 25 oldu

Çok sevindim adına rabbim tamamına erdirsin. Sağlıkla alirsın kucağına inş..🥰
Yumurtlamadan kaç gün sonra öğrendin tahmini ?
Selam. Cok tesekkur ederim. Insallah siz de bebeğinize kavuşursunuz. 12 'şu ve 13'u pik görünüyordu. Sanirim asıl pik olan 13uydu, çünkü 14'undeki ovulasyon testi silik çıktı. 14unde beraber olduk. Piki mi dollenmeyi mi saymaliyim bilmiyorum. Netice itibariyla 10 gun olmus oluyor sanırım. Bu akşam yeni bir test yaptım teyit etmek adına. Bu kadar erken Bu kadar belirgin çıkması şaşırttı. Insallah saglikli bir gebeliktir.

Eklentiler

• IMG-20211123-WA0025.jpeg
    IMG-20211123-WA0025.jpeg
    77,8 KB · Görüntüleme: 58
İnsallah canım zaten en çok pko ve çikolata kisti olanlarda ise yariyomus
Bende oyle duydum ya bu ay benim adetim sadece kahverengi akinti seklinde oldu ve cok uzun surdu bu ay biraz karisik o yuzden acaba diger adetten sonra mi baslasam ilaca malum ucuz da degil bosa gitmesin bu ay 😀

Çok gördüm şu mfk yı 😅 pozitif sonuç alan var mı.? Ben ben son yardırarak denemiş pozitif almıştım. Yine aynı şeyi yapmayı düşüyorum 😂😂
Valla canım aynen deneyip pozitif gören çok. Hatta çoğu ilk aydan kalanlar. Bende tam teşkilatlı bu ay denedim bakalım sonuç ne olacak. Bu yöntemden çok umutluyum ben. Bu ay olmazsa diğer ay. 2 ay bu yöntemi denicem olmazsa aşılama yaptırcam. Ama sanki içimde bir his var bununla olacak gibi. Rabbim hayırlısını nasip etsin hepimiz için. Istersen dene bence. Birsey kaybetmiş olmayız.👍

Çok gördüm şu mfk yı 😅 pozitif sonuç alan var mı.? Ben ben son yardırarak denemiş pozitif almıştım. Yine aynı şeyi yapmayı düşüyorum 😂😂
Aynen canım deneyip ilk aydan hamile kalan çok. Hemde yıllarca olmayıp ilk seferde kalan. Bende bu ay tam teşkilatlı ilerliyorum mfk yöntemi için. Bu ay olmazsa diğer ay. 2 ay denicem bu yöntemi olmazsa aşılama düşünüyorum. Istersen dene bence birşey kaybetmeyiz. Belki de vesilemiz budur. Rabbim hayırlısını nasip etsin hepimiz için.🙏🏼

Aa bununla 10. Ayı mı devirmiş oldun..
Hayırlısı olsun kuzu.. Kendin en doğru olanı içine en çok sineni yaptığın sürece sorun yok..
inş bizde güzel haberler alıcaz..
bu ay aşılama yolu mu görünecek o zaman.. Zihnini rahatlatıp öyle aşılamaya geç.. İnş da güzel sonuçlar alırsın..
Ben bugün ilk iğnemi olarak tüp bebek sürecine adım attım.. Bende bir aksilik olmazsa ocakta transfer için başladım😁
Ay hadi hayırlısı olsun inşallah🤩😍
ben tayin falan koşturuyorum onları halledince iyi bu doktora gidicem artık ne derse .benim 11.ay bitti=(

Kızlar size bir sorum var ben iğneyi en son 2 3 ay önce 1 kez oldum onun dışında yumurtam hep gelişti ama iğne vurdurtmadi. Benim yumurtam kendi çatlıyor ondan mi acab? Sordum iğne mi iyi kendi çatlaması mi ikisi de aynı etkide dedi

Aa bununla 10. Ayı mı devirmiş oldun..
Hayırlısı olsun kuzu.. Kendin en doğru olanı içine en çok sineni yaptığın sürece sorun yok..
inş bizde güzel haberler alıcaz..
bu ay aşılama yolu mu görünecek o zaman.. Zihnini rahatlatıp öyle aşılamaya geç.. İnş da güzel sonuçlar alırsın..
Ben bugün ilk iğnemi olarak tüp bebek sürecine adım attım.. Bende bir aksilik olmazsa ocakta transfer için başladım😁
Hayırlısı olsun kuzu 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Güzel haberlerle gel inşallah 🌿🌿🌿

Kızlar size bir sorum var ben iğneyi en son 2 3 ay önce 1 kez oldum onun dışında yumurtam hep gelişti ama iğne vurdurtmadi. Benim yumurtam kendi çatlıyor ondan mi acab? Sordum iğne mi iyi kendi çatlaması mi ikisi de aynı etkide dedi
Selam canım 🥰
İkisinde aynı evet çatlatma iğnesi garanti oluyor sadece ☺️

Kızlar evde gebelik testim yoktu ovulasyon testi yaptım silik çizgi çıktı gebelik olabilirmi acaba regliye 4gun var

Eklentiler

• IMG_20211107_212845.jpg
    IMG_20211107_212845.jpg
    132,5 KB · Görüntüleme: 78
Merhaba arkadaşlar tahmini ovulasyon tarihimden sonra 3-4. günlerde adet olacakmış gibi ufak ufak kramplar oldu ama adetime daha en az 1 hafta vardı. Bir gün kadar sürüp geçti. Bir de normalde adete 1-2 gün kala göğüs hassasiyetim olurdu şu an 1 hafta kalmasına rağmen dokunamayacak kadar acıyor. Sizce bunlar belirti olabilir mi? 1 senedir evliyiz bu ilk denememiz, bu arada bebeğine kavuşanlara hayırlı olsun bekleyenler de kısa zamanda kavuşur inşallah :)

Merhaba arkadaşlar tahmini ovulasyon tarihimden sonra 3-4. günlerde adet olacakmış gibi ufak ufak kramplar oldu ama adetime daha en az 1 hafta vardı. Bir gün kadar sürüp geçti. Bir de normalde adete 1-2 gün kala göğüs hassasiyetim olurdu şu an 1 hafta kalmasına rağmen dokunamayacak kadar acıyor. Sizce bunlar belirti olabilir mi? 1 senedir evliyiz bu ilk denememiz, bu arada bebeğine kavuşanlara hayırlı olsun bekleyenler de kısa zamanda kavuşur inşallah :)
Güncelleme bat a 5 gün kaldı göğüslerimin üzerinde yeşil yeşil damarlar belirginleşmiş daha önceden hafif olmuştu ama bu kadar ilk defa oluyor dolgun ve hala acıyor bu arada ve adet belirtisi yok. Bi de sanki normale göre sık idrara çıkma başladı. Test yapmak için bekliyorum erken yapmak istemedim :)

Güncelleme bat a 5 gün kaldı göğüslerimin üzerinde yeşil yeşil damarlar belirginleşmiş daha önceden hafif olmuştu ama bu kadar ilk defa oluyor dolgun ve hala acıyor bu arada ve adet belirtisi yok. Bi de sanki normale göre sık idrara çıkma başladı. Test yapmak için bekliyorum erken yapmak istemedim :)
Merhaba bat ne zaman sizin

Yaaaa🤲🤲gebelik var gibi mi
Ne anladın bilmiyorum bu silik genelde Pik olunca yani kopkoyu olunca gebelik olabiliyor ama bu net bir şey de değil tabi test yapmanız lazim

Pik örneği

Eklentiler

• Screenshot_20211124-002230_Google.jpg
    Screenshot_20211124-002230_Google.jpg
    24,3 KB · Görüntüleme: 76
X