KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Bişey yapma Letu zaten çatlama aninda seni yamultucak tek başına yeten bi ilaç
Canım benim çatlasın rabbim dualarımızı kabul etsinde valla ağrısından yamulmaya razıyım desem yeri çok teşekkür ederim cok cok Sende mi kullandın canım

Kizlar kullandığınız yada önerebileceğiniz OMEGA varmı marka fark ederim yada bilemedim fikri olan
Ocean'ın 1200 mg sanırım o çok iyi ben yeniden almayı düşünüyorum trendyolda kampanyaya girdigi donemler oluyor 2 li satiliyor

Canım benim çatlasın rabbim dualarımızı kabul etsinde valla ağrısından yamulmaya razıyım desem yeri çok teşekkür ederim cok cok Sende mi kullandın canım
2 aydır kullanıyorum canım bende

ah canım benim inşallah bu ay güzel haberler alırız. Ben hissediyorum bu ay olacak inşallah :)
Hayırlısı canım eşimin değerleri düşük olduğu için ihtimal vermiyorum ben, birazda ondan rahat davranıyorum yoksa şimdiye 100 kere gidip test alıp yapmıştım

Hayırlısı canım eşimin değerleri düşük olduğu için ihtimal vermiyorum ben, birazda ondan rahat davranıyorum yoksa şimdiye 100 kere gidip test alıp yapmıştım
ahahaha süpersin valla ya kızzz rahatlık iyidir iiyiii ben bi ara cok takıp araştırdım eşinde ne problem olanalr hamile kalmış sen yine rahat davran tabide allahtan ümit kesilmiyor. çok şükür :) Benim eşimde sorun yoktu bende pcos var bakalım dua edicem bende senin için canım

Kızlar siz eşlerinize takviye olarak ne yediriyorsunuz? Farklı sebeplerle 2 düşük yaşayınca acaba diyorum yumurta sperm kalitesiz ondan mı olmuyor?

Doktorumuz şu aşamada sperm testine gerek duymadı ama bu sperm testleri kalite konusunda bir fikir veriyor mu yoksa sadece hız sayı olarak mı bakılıyor?

Ocean'ın 1200 mg sanırım o çok iyi ben yeniden almayı düşünüyorum trendyolda kampanyaya girdigi donemler oluyor 2 li satiliyor
Saol canim onada bakayım zaten şu anda indirimde var her yerde eczaneden de netden almak mantıklı şu anda 1200 mg yüksek olmuyor mu yani sakincasi olur mu canım

Ya sen düşük mü yaptın canım ben oraları kaçırmışım

Ben dün akşam yaptım kuzum 4 gün varken erkende çıktı ama kasette çıkmadı sende yaparsan çıkmayabilir eğer varsa bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…