KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Arkadaşlar çok şükür. 59 çıktı iğnenin 15. Günü elhamdülillah... İnşallah mucizem tutunur hayata benimle olur. Allah'ım tüm bekleyenlere güzel hayırlı haberleri verdirsin.... Geçen ay kimyasal olunca korkuyorum inşallah bukez güzel hayırlı olur...
Hayırlı olsun gözün aydın olsun canım Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🌼

Bayaaa var silik ama net görünüyor Rabbim gönlünüze göre versin inşallah hayırlı olsun 🌺
Amin inşallah isteyen herkese nasip olsun. Çok teşekkür ederim bakalım kan da ne çıkacak henüz karar veremedim kanda bastırmaya ama. Biraz daha bekleyeceğim. 🙏🏻😇🌼

Amin inşallah isteyen herkese nasip olsun. Çok teşekkür ederim bakalım kan da ne çıkacak henüz karar veremedim kanda bastırmaya ama. Biraz daha bekleyeceğim. 🙏🏻😇🌼
Erken öğrenmek de biyandan iyi oluyor Bi yandan kötü kan artışını merak ediyorsun sürekli kan veriyosun zaman hiiç geçiyo adet günü geçtikten snra kan değeri de daha yüksek çıkıyo daha rahat olur gibime geliyo Rabbim sağlıcakla bugünleri geçirmemizi nasip etsin inşallah 🌼🌼🌼

Erken öğrenmek de biyandan iyi oluyor Bi yandan kötü kan artışını merak ediyorsun sürekli kan veriyosun zaman hiiç geçiyo adet günü geçtikten snra kan değeri de daha yüksek çıkıyo daha rahat olur gibime geliyo Rabbim sağlıcakla bugünleri geçirmemizi nasip etsin inşallah 🌼🌼🌼
Aynen öyle. Daha çok strese girdim. Net çıkmadığı için. Eczane olsa koşa koşa yine test alacağım ama o da yok. Mecbur beklemek zorundayım. İnşallah vardır hayırlısı ile. Yoksa da moral bozmayıp aynen devam edeceğim. 😇

ahahaha süpersin valla ya kızzz rahatlık iyidir iiyiii ben bi ara cok takıp araştırdım eşinde ne problem olanalr hamile kalmış sen yine rahat davran tabide allahtan ümit kesilmiyor. çok şükür :) Benim eşimde sorun yoktu bende pcos var bakalım dua edicem bende senin için canım
Saol canım benim Allah razı olsun pcos olan arkadaşım 3.ncu ayında hamile kalmişti. Biraz egzersiz birazda yediklerine dikkat edersen olur..olabildigince kilo vermeye çalış

Saol canim onada bakayım zaten şu anda indirimde var her yerde eczaneden de netden almak mantıklı şu anda 1200 mg yüksek olmuyor mu yani sakincasi olur mu canım ❤️
Bana Doktorum İmom verdi onu kullaniyorum omega olanini içinde diger bütün vitaminler folik asit, d vitamini, b12, cinko, demir daha bi suru var yeterli oluyor..Ocean normalde yüksek değil sadece omega alacaksan iyi bi vitamin solgarda iyidir vitamin takviyesi konusunda

Bana Doktorum İmom verdi onu kullaniyorum omega olanini içinde diger bütün vitaminler folik asit, d vitamini, b12, cinko, demir daha bi suru var yeterli oluyor..Ocean normalde yüksek değil sadece omega alacaksan iyi bi vitamin solgarda iyidir vitamin takviyesi konusunda
Tamm saol canim 🤗

X