KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Arkadaşlar çok şükür. 59 çıktı iğnenin 15. Günü elhamdülillah... İnşallah mucizem tutunur hayata benimle olur. Allah'ım tüm bekleyenlere güzel hayırlı haberleri verdirsin.... Geçen ay kimyasal olunca korkuyorum inşallah bukez güzel hayırlı olur...
Ayy hadi gözün aydın Allah tamamina erdirsin çok sevindim sağlıkla alırsın kucagina inş.. 🥰🥰 korkma iyi düsün..

Kızlar biraz önce erken gebelik testi yaptım. Böyle ilk 5 dakika içinde böyle çıktı. Sanki 2. Çizgi var gibi. Yoksa ben mi uyduruyorum bakar mısınız?
Ya sanki var bayada görünüyor ama en iyisi kan testi inş.. vardır en kısa zamanda kan ver 🤩

İnsallah canım sabırla bekliyorum 14 ay oldu yıpranıyo insan hayırlısı Rabbimin bı bildiği vardır napalim
Gönlünüzce olur insAllah ❤️❤️ aceba ha oldu ha olacak sürekli stres falan etken olmaz mı yani kendimden örn vereyim mesela ilk defa bu ay ovu testi falan kullandim ya birde buraya sürekli yazıyorum yazılanları okuyorum insan stres olabiliyor acabe biraz uzaklaşmak gerekir mi yada ne bilim ister istemez beklenen günü sürekli yaziyoruz çiziyoruz paylaşıyoruz hepsi etken sanırım bana göre nacizhane fikrim sadece dedim ya vardır rabbimin bildiği canım vakit saat gelince hakkında hayırlısı olsun kafana takma düşünme boşver sağlık olmasaydı bunların hiç birini yazamazdik mesela o yüzden önce sağlık canım ❤️❤️❤️❤️

Gönlünüzce olur insAllah ❤️❤️ aceba ha oldu ha olacak sürekli stres falan etken olmaz mı yani kendimden örn vereyim mesela ilk defa bu ay ovu testi falan kullandim ya birde buraya sürekli yazıyorum yazılanları okuyorum insan stres olabiliyor acabe biraz uzaklaşmak gerekir mi yada ne bilim ister istemez beklenen günü sürekli yaziyoruz çiziyoruz paylaşıyoruz hepsi etken sanırım bana göre nacizhane fikrim sadece dedim ya vardır rabbimin bildiği canım vakit saat gelince hakkında hayırlısı olsun kafana takma düşünme boşver sağlık olmasaydı bunların hiç birini yazamazdik mesela o yüzden önce sağlık canım ❤️❤️❤️❤️
Öyle tabi canım çok şükür bı evladım var ilk başlarda kafama takmiyodum ama istemsiz artık aklimdan cikmiyo birde oğlum çok istiyo kardeşi olmasını hergun karnında bebek varmı diye soruyo üzülüyorum haliyle Rabbim neylerse güzel eyler bekliyorum hayırlı sağlıklı versin Rabbim

Öyle tabi canım çok şükür bı evladım var ilk başlarda kafama takmiyodum ama istemsiz artık aklimdan cikmiyo birde oğlum çok istiyo kardeşi olmasını hergun karnında bebek varmı diye soruyo üzülüyorum haliyle Rabbim neylerse güzel eyler bekliyorum hayırlı sağlıklı versin Rabbim
Allah bağışlasın canım aminnnn buradaki herkese hep dua ediyorum tez zamanda inşAllah sende oğluna kardeşi olacağını söylersin iyi bak kendine ❤️🌼🌼🌼

Olabilir benim de adet gününden baya önce göğüs ağrısı başladı adette olankinden daha başka oluyo. Anlattığınız gibi oldu bende belirtiler. Ama kesin herkeste olur dye bişe de yoktur diye tahmin ediyorum inşallah belirtidir Rabbim sağlıcakla bebeğinizi nasip etsin inşallah gönlünüze göre versin 🌺
Çok teşekkür ederim 🌸

İyi akşamlar kızlar kan testi verdim bugün ama ne yazık ki 1.20 geldi hamile değilim:110: neden böyle olduki anlayamadım idrar testinde silikte olsa çıkmıştı halbuki:KK43:
Bazen idrar testleri yanıltıyo bende yaşadım malesef. Öyle durumlarda çok heveslenmemk için bı daha test yapmak gerekiyo bence

İyi akşamlar kızlar kan testi verdim bugün ama ne yazık ki 1.20 geldi hamile değilim:110: neden böyle olduki anlayamadım idrar testinde silikte olsa çıkmıştı halbuki:KK43:
Testin markası neydi canım? Prodoctorsa eğer hiç güven olmaz adet günümde bile silik çizgi göstermişti o yüzden hayatta o testi bi daha kullanmam. Halkında hayırlısı olsun inşaAllah önümüzdeki aylarda güzel haberler alırsın🤲🏻

Testin markası neydi canım? Prodoctorsa eğer hiç güven olmaz adet günümde bile silik çizgi göstermişti o yüzden hayatta o testi bi daha kullanmam. Halkında hayırlısı olsun inşaAllah önümüzdeki aylarda güzel haberler alırsın🤲🏻
Evet prodoctordu bunu bilmiyordum daha önceden hiç böyle çıkmamıştı ama o markayı toplu almıştım bundan sonra bende kullanmam teşekkür ederim 🙏

Evet prodoctordu bunu bilmiyordum daha önceden hiç böyle çıkmamıştı ama o markayı toplu almıştım bundan sonra bende kullanmam teşekkür ederim 🙏
Hatta şöyle göstereyim silikleşerek devam etti ama ama adet oldum çetlatma iğnesi olmuştum onun etkiside olmuştur belki ama 5in altındaki sonuçları bile gösteriyo o yüzden bu testte hiç güvenmiyorum

Eklentiler

• 799A3802-2C6B-41B1-810A-AEF178F9885C.png
    799A3802-2C6B-41B1-810A-AEF178F9885C.png
    466,1 KB · Görüntüleme: 54
X