KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Doğum talviliniz duruyor bebeginiz küçük daha galiba o tedaviylemi oldu kendimi erkenden kabızlık belirtisi olur bu arada
Bebeğim 15,5 aylik, tedaviyle olmadı. Su anda da planlı gebelik istiyorum. Bu ay ilk denememiz. Aralarında 2 yas olacak kismetse.

Kizlar kullandığınız yada önerebileceğiniz OMEGA varmı marka fark ederim yada bilemedim fikri olan

Bu belirti bendede var. Hatta akıntım çoğaldı, ilk defadır adete yakın böyle akıntı gördüm

Bu belirti bendede var. Hatta akıntım çoğaldı, ilk defadır adete yakın böyle akıntı gördüm
Bende de var hatta iç çamaşırım ıslanıyor benim ki bem beyaz az akıntı oluyor affedersiniz hatta altıma ıslattım fln sanıyorum tuvalete gidip baktığın zaman az bir şey akıntı geliyor o da beyaz ama bildiğim bembeyaz sizinki de öleyim mi

Şöyle söyleyeyim beyazda oldu bugün ama genekde yarım şeffaf bir akıntı tam beyaz deyemem( anlamıyorum hiç bötle durum olmazdı bendee

Kizlar ya bende akşamdan beri üşüme ayaklarım buz gibi burnum aynı sekilde ellerim ama başım çok ağrıyor sanki vücudum yanıyor ama ateş falan yok neden oluyor böyle yumurtlama falan oldu ya ondan olabilir mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…