KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Ovulasyon varsa sende yap hadi bı tane
Ben cuma günü yapmıştım T kismi koyulaşmaya başlamıştı yeniden hatta sormustum normal mi diye normal dediler adete yakin olabiliyormus koyuluk testim kalmadi yarini beklicem 😁

Pik gördüğünde t çizgim daha koyuydu.bundada yarın pik olacak gibi duruyo. PCI falan değilim.canim. adetime 4gunum var daha
Kuzum şimdi tekrat bakdim da köyü gördüğüm c mis benim özür dilerim valla 🤦c yi t sandım ben o koyolugu gorunce.insallah vardır ama daha günün varmis dua edicem 🤲🤗

Kızlar iyi alkşamlar erkrn gebelik testi yaptım çok silik bi çizgi var gibianlayamadım buraya yüklemeye çalışıyorum ama beceremedim bi türlü yardımcı olabilir misiniz

Kizlar adetime 4gun varken ovu testim bu şekilde çıktı.oncekimi ters koymusda 🙂

Eklentiler

• IMG_20211121_185746.jpg
    IMG_20211121_185746.jpg
    64,5 KB · Görüntüleme: 56
Ben genelde kabizlik yaşamam kabız oldum. Kabizlik belirtilerden biri de olsa ilk haftadan da olmuyodur herhalde ya. Bir de bel ağrısı ve sol kasigimda batma oldu sabahtan. Bakalim psikolojik olabilir 😅
Doğum talviliniz duruyor bebeginiz küçük daha galiba o tedaviylemi oldu kendimi erkenden kabızlık belirtisi olur bu arada

Kızlar iyi alkşamlar erkrn gebelik testi yaptım çok silik bi çizgi var gibianlayamadım buraya yüklemeye çalışıyorum ama beceremedim bi türlü yardımcı olabilir misiniz
Canım kare olan görsele bas soldaki 3 noktanın yanındaki resmini ora yükle cevaplaya basınca gelir ayvhadi insAllah vardır gönlünce olsun 🌼🌼

X