KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Epey geçmiş seninde 13. Gün kuzu olur mu bu kadar ağrı bilmiyorumda o günlerde
Ben 12 kasımda vurulmustum, bi hafta oldu her zaman ağrım olan zamanlar
Döner insallah pozitife seninde
Benim normalde adet donemlerimdede olur bel agrim o yüzden acikcasi adet olacagima yoruyorm

Canım eşim eczaneye inofolic combi almaya gitmiş, tam parasını ödeyeceği zaman son kullanım tarihini sormuş. Eczacı da bakmış son 10 gün kalmış son kullanım tarihine, ozaman ben bunu sana ücretsiz vereyim zaten 10 gün sonra çöpe atacağım demiş. Eşim ücretini vereyim dese de kabul etmemiş. Eşiniz 10 tanesini kullanıp gerisini atabilir demiş. Sence sorun olur mu? Son kullanım tarihine kadar 10 tanesini kullansam mı ? Çok beklemiş diye kafamda soru işaretleri kaldı. Sen eczacı olduğu için ilaçların etki süresini kaybedip kaybetmediğini bilirsin. MaviSasa234

Enfeksiyon mu var sende? Ayaklarini asiri sicak tut mutlaka. Cok kotudur bilirim. Maydanoz limon kaynatip ic enfeksiyona iyi gelir .

Enfeksiyon mu var sende? Ayaklarini asiri sicak tut mutlaka. Cok kotudur bilirim. Maydanoz limon kaynatip ic enfeksiyona iyi gelir .
Aslında 10 gün önce tüm kan tahlillerimi yaptırmıştım, herşey normaldi. Ama ayaklarımı çok üşüttüm bu hafta, oyüzden oldu diye düşünüyorum

Aslında 10 gün önce tüm kan tahlillerimi yaptırmıştım, herşey normaldi. Ama ayaklarımı çok üşüttüm bu hafta, oyüzden oldu diye düşünüyorum
Tamam iste oyuzdendir, o sitma da yapiyor . Sicak su koy syaklarinin altina surekli ve sicak tut ayaklarini gecer canim gecmis olsun.

Zannetmiyorum. Hava değişimi vucudun bir süreye kadar henüz alışamadığı için adetleri etkiliyor. Sen 1 gece kalmışsın. Benimde bugun adet tarihim.
Bir sabret bakalım inşaallah hayırlı sonucu alırsın. Adetlerimiz bazen sağlığımızla alakalı da 1 daha 2 gun erken yada geç olabilir

İnşallah Türkiye de gideceğim doktora bugün gittim mesela bu doktor da çocuğun olur elbette dedi haftada 3 defa ilişki önerdi başkada bişey yok hayirlisi

Doktora sordum kullanmam gereken bi ilaç takviye varmı diye hayır yok dedi doktorumu degistircem. Kist zaten tek taraflı ve küçük bı kist rahim filminde tüplerim açık herşey normal çıktı yapışıklık görünmüyo dedi eşimin sperm testi çok iyi çıkmış. Ama 13 aydır olmuyo her ay ovu testinde 2 gün yumurtlama ardından çatlama görüyorum değerlendiriyorum ama olmadı hala. Burda okumuştum çikolata kisti olan yumurtlasada sağlıklı olmaz yumurtlamasi diye heralde ondan olmuyo anlamadım ki. Ama kist tek taraflı diğer taraftan gene sağlıklı yumurtlama oluşması lazım aslında anlamadım gerçekten engel olan ne
Bı oğlum var 5 yaşında 5 ayda hamile kalmıştım o zaman

Slm kizlar bu ovulasyon testlerinde pik gordugunuz zaman 2. Günde devam etmesi normal mi yani ne zaman silikleşiyor aceba kaç gün sürüyor bilgisi olan lütfen

İnşallah Türkiye de gideceğim doktora bugün gittim mesela bu doktor da çocuğun olur elbette dedi haftada 3 defa ilişki önerdi başkada bişey yok hayirlisi
Zaten bilinmedik birşey bir öneri değil bu olmayışı neden ne yapılmalı nasıl bir tedavi yolu izlenmeli vs..
Ben Türkiyede derdine derman bulacağına inanıyorum.
Hep kendimden yada çevremden örnek veriyorum ama bunlarda bir yaşanmışlık ve tecrübe.
Ilk zamanlar çocuk istediğinde 15 yıl önce burda dr bana şunu dedi.
Çoğu hastam kendi ülkesine tatile gittiğinde denemeleri orada yaptiğinda veya tedaviye gittiğinde kesinlikle hamile kalıyolar. Kendi topragında havasında suyunda. Biz anlamasakta alısamıyoruz buraya vucut bile reddediyo bu arada seni bilmiyorumda ben buraya gelin geldim burda dogup büyümedim.
2 çocuğumuda Türkiyede gebe kaldım.
Ve inanan var inanamayan var ama ben şifasına fazlasıyla inaniyorum hacamat yaptırdım 4 yıl önce adet düzensizliğim gecmiyordu hic bir tedavi ilaç işe yaramıyordu kadın hastalıkları için belden yapılıyor 2 kupa çektirdim 1 hafta sonra Türkiye tatilimde hamile kaldım şifa Allahtan tabi ama buda bi sebep.

Bazen 2-3 gün sürüyor, pco olanlarda 5 gün bile koyu olduğunu gördüm.
Şimdi dahada umutlandım bunu duyunca pko oldugumu yeni ögrendim pek bilgimde yok 3 gün yumurtlama kanamsı yasadim 3 gün sonra iliski oldu kacirdim diye üzülmüştüm belkide uzun sürdü bir şansım vafdır bu ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…