KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Valla kuzu kaç kez vuruldum
İlk bi iki gün bişey olmuyor
Böyle bi hafta falan gecince baslıyor
Belim ağrımaya, karnım sanki gaz varmıs gibi sancılanmaya
Yumurtlama zamanlarını aslında çok hissetmiyorum desem yeridir, çok minik sancılar ve biraz akıntı oluyodu
Ama ne zamam iğne vurulsam, bi hafta sonra falan böyle oluyo

Bu ay ilaç kullanmadım, eşim ve ben bitkisel bişeyler kullanıyoruz bi tavsiye üzerine kuzu
Onlarda bitmek üzere gerçi
Eşim ayrıca e vitamini, L arginin ve d vitamini alıyor
Bende folik asit alıyorum ekstra
Bu ay ilaç kullanmadanda yumurta gelişiyor mu diye 12. Gün doktora gitmiştim
21.8 mm bi yumurtam gelişmişti
Aslında aklımda çatlatma iğnesi yoktu ama doktorum 12. Güne göre epey iyi büyümüş hiç riske atmadan çatlama iğnesi yapalım dedi öyle yaptık iğneyi
Kendimize göre planladığımız ilişki günleri vardı
O düzeni bozmadan devam etmek istedim bu kez, eşime söylemedim çünkü iğne vurulduğumu stres oluyor
İğne günü yani 12 kasımı değerlendirdik
Ertesi günü 36. Saati pas geçmiş olduk
Sonraki günün sabahını değerlendirdik
Bu sekilde aralıklarla ilerledik
Yarından sonra bikaç günlüğüne evde yokum
İlişki olamaz malesef
Bundan sonra beklemece =)
Aslında pko yok ama doktor mfk nın dediği gibi 21. Günüde değerlendirme niyetindeydim, pazar oluyor sanırım
Ama değerlendiremices

Ben yazın istanbul dan antalya gittim sıcaklık farkından dolayı o ay 7 gün geciktim

Sizin inofolic combi kullanmanız yeterli ama sizin gibi durumlarda düşük dozda gonal f ile yumurta oluşumu sağlanıyor. Aşılamayı neden düşünmüyorsunuz..
Bilmiyorum ki aşılama sansida düşük olduğu için ilk önce kendim uğraşmak istiyorum daha hiç takviye vb. Kullanmadım sadece folik asit içiyorum inofololic combiyi duymuştum almayı düşünüyodum zaten deniyim teşekkür ederim

Promontil de bakın isterseniz bir de doktorunuA muhakak sorun doktorlae geri dönüşlere göre genelde ilaçları veriyorlar ..
Eşinizde sorun yoksa sizin yumurtlama takibiniz yapılabilecekse neden düşük ihtimal olsun ki..

Benimde aşırı bel ağrım var iğneden dolayi mı bu ?

Çok geçmiş olsun evliliğin ilk iki yılı birçok kez yatış alacak kadar iye geçirdim ve sarımsak tamponu ile atlattim ama gebelik düşünürken olur mu bilmiyorum yanlış yönlendirmek istemem ben kurtulmak için çok uğraştım ve hamdolsun artık olmuyor ..

Senin kaç gün gecikti
İlk kez bu kadar reglimin gelmesini bekliyorum
Tatlı mııııı en sevdiğim, sürekli yiyorum.
Ama asıl sebep üşüyor olmam, belki tatlı ve baharatlı da tetikleyici oluyordur. İkisini de çok seviyorum.
Aynen bende çok yerim sınır tanımam
O gün çok yemiştim akşam da acılı sote yedim sistit olarak geri döndü bana
Tabi kalori de cabası

Benimde bugün 5.günüm ama benim dün kan sonucum 2.46ydı
Kistlerden dolayı geciktiğini düşünüyorum
Nasıl getiricem bilmiyorum şu an
Sen kan vermedin mi
Bende adete iki gün kala baktirmistim 0,100 du şimdi pazar tekrar baktircam dün akşam test yaptım ovulasyon yine pik olmaya başlamış ama gebelik testi negatif

Günaydın Suan 13. Gün valla son 3 gündür mahvoldum bel ağrısından ya testte negatif zatn kuru kuru ağrı çekiyorum
Epey geçmiş seninde 13. Gün kuzu olur mu bu kadar ağrı bilmiyorumda o günlerde
Ben 12 kasımda vurulmustum, bi hafta oldu her zaman ağrım olan zamanlar
Döner insallah pozitife seninde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…