KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Benim beyaz akintim olduğunda hamile olduğumu öğrenmiştim. Bu 3. Gebeliğim. Hepsinde yaşadım. Şuan sağlıklı bir kizim var. Ama bu beyaz akıntı sürekli devam etmiyor birkaç gün oluyor sanırım hormon salgilandiginda ilk oluyor. Eğer hamile isen kan testinde hemen çıkar. Eğer negatifse başka bir şeyden dolayı öyle olmuştur. Kokulu yada kesik gibiyse enfeksiyondur. Dedikleri gibi en iyisi test yapmak ya da kan vermek. Herkesinvücudu, tepkileri farklı. Umarım isteyenherkesin sağlıklı yavruları olur en kisa zsmanda

Bu yerlesme kanamasi denilen sey bu kadar uzun surmez zaten degil mi kizlar

Bugün bu Beyaz akıntım 3 defa geldi çok da gelmiyor normal bir şekilde geliyor 15 gün var batıma inşallah gebelik vardır inşallah bir senedir deniyoruz dua edin ne olur Rabbim hiç birimizin kucağını boş bırakmasın İnşallah kokusuz kesik de değil inşallah gebelik vardır inşallah bu güzel mesajın için çok teşekkür ederim Allah razı olsun Rabbim hayırlı uzun ömürlü evlatlar versin hepimize inşallah

Canım çok isterim tabi ki senin de gebelik belirtin olmasını ama 15 gün varsa bata ya çok erken yumurtlamış olmangerekir ya da acaba yanlış mi yazdın. Adet gunume 5 günden fazla yoktu sanırım ben böyle olduğumda. Ama üzülme olmada bile denemeye devam et. Yumurtlama zamanini Iyi tespit edip degerlendir. Allahım isteyen herkese evlât versin. Burada aylarca yıllarca insanlar evlat için yazisiyor dertlesiyor. Bazı anneler de çocuklarını oraya buraya bırakıyor. Bazen cidden isyannedesim geliyor ama yine de dua ediyorum.burada şahsen tanımadığım insanlar cevremdeki tanıdım insanlardan 40 kat iyidir. Ne olursa paylaş canim gorursem cvp veririm zaten mutlaka herkes yardimci olur Inşallah sağlıkla alırız hepimiz kucagimiza

Tesekkurler o şekilde yapayım en iyisi

Geçen ay benimde öyle olmuştu enfeksiyon çıktı doktora görun derim fitil antibiyotik vermişti 1 ay onunla uğrastım

Aslında geçen ay abdest olduğum gün yumurtlama günum olmuştu bu ay akışına bıraktım ama birer gün ara ile ilişkiye giriyoruz inşallah vardır bu mutluluk bile çok güzel Allah'ım iyi ve hayırlı haberler almayı nasip etsin inşallah bu güzel mesajların için çok teşekkür ederim

Hayırlı olsun canım. Sogan suyu herkese yaramamış ostrıjen yükselirse miyom etkiliyormuş diye duydum.

Kizlar yumurtlama olmamış dime halen sizce de ama 2 gündür kirmizi çıkıyor oldu mu yada
Geçen ay benimde öyle olmuştu enfeksiyon çıktı doktora görun derim fitil antibiyotik vermişti 1 ay onunla uğrastım
Geçmez ise öyle yapim canım bende o zaman

Nasıl olacak böyle ya doktor 1 hafta önce catlamak üzere dedi hala çatlamadı duzenli de adet oluyorum
Valla bende ilk kullandigim için bilmiyorum canım senin görselin yokmu at istersen kizlar baksın banada onlar bakıyor sende at istersen resim yorum yaparlar

Valla bende ilk kullandigim için bilmiyorum canım senin görselin yokmu at istersen kizlar baksın banada onlar bakıyor sende at istersen resim yorum yaparlar
Valla cok iyi olur bende ilk defa kullaniyorum acaba yanlış mı yapıyorum diye korkuyorum

Eklentiler

• 16370124874863647317656746078675.jpg
    74 KB · Görüntüleme: 50
  • 16370125085571515100666922502999.jpg
    39,7 KB · Görüntüleme: 51
Valla cok iyi olur bende ilk defa kullaniyorum acaba yanlış mı yapıyorum diye korkuyorum
Sanirim yanlış değil ama 14 gün sanki çatlama olmuş mu yani diger günlere göre 2. Çizgi biraz daha net tam kırmızı olmamış evet ama dediğim gibi arkadaşlar yazarlar sana görünce ben şimdi yanlış bilgi verin canım normali iki çizgide kırmızı olması gerekiyormuş evet ama senin en belirgin 2. Çizgi 14. Günde sanki olmuş sonraki gün çünkü 2. Çizgide kaybolmuş en sondaki ona istinaden dedim bakalım ne diyecekler kizlar

Yok canım bu ay hsg olmustım hsgden 2 gun snra yumurtldm oda tuttu ama kimyasal oldu
Çok geçmiş olsun.. Hamile kalabildiğini anladın en azından.. İnş sağlıklı bir gebelik için vesile olmuş olacak.. Kan pıhtılaşması falan baktırdın mı
o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…