KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kızlar ben sürekli laboquick kaset test kullanıyorum hiç kuruma çizgisi de görmedim onda sabah test yaptım Cok bakınca ince çizgi var gibi geliyordu ama Cok bakmaktan kafamdan uyduruyorum dedim bıraktım yani bişey yoktu negatifti 2 saat sonra böyleydi sizce bu kuruma çizgisi mi oluyor
Bu bence kuruma değil canım ❤️

Kizlarr herkese hayırlı geceler şimdi ben bir şey soracağım ama bana kızmayın bu nasıl soru diye luftennnnn ☺️☺️ şimdi yumurtlama zamanı hep ilişki giriyoruz ya ya afedersiniz benim birazcık orası yanıyor ve açıyor ya yani hani ciltte çatlak olur elleyince acır ya hani her gün olunca ilk defa böle bir şey oldu yani ilişki sırasında yumurtlama zamanı diye sanirim tahriş oldu ya ben napim buna çok acıyor bu şekilde olan oldu mu olduysa ne yaptınız nasıl geçecek bu arakadslar ya ayyyy bı yumurtlama tutturdum böle oldum ya 😕😕

Yanma ph dengesinden oluyor vajinaya doğru sürerlerse okur.. Kaşınma da daha çok rahatsızlık hissi ve jilet kullanmaktan ötürü oluyor.. herkeste olmayabilir
Bu bilgi için teşekkür ederim peki bu süt gibi bembeyaz akıntı da vajina mantarı belirtisi mi krem kullanmadan önce de vardı netten baktığımda göre hamilelik belirtisi diyor biraz mutlu oldum ama kafam da çok karışık canım

12 13 günde belli olur teste canım inşallah emeklerin boşa gitmez bende 1 yıl önce aşılama denemiştim çatlama iğnesinin etkisi 11 günde sıfırlanmıştı negatifti inşallah hamilesindir
Geçen ay kimyasal yaşadım bu ayda böyle hissiyat olunca umitlenemiyorum eşim havada ucuyor geçen aydan bı umut kapısı açılınca bende üzülüyorum bişey hissetmiyorum ki diyorum 😓

Geçen ay kimyasal yaşadım bu ayda böyle hissiyat olunca umitlenemiyorum eşim havada ucuyor geçen aydan bı umut kapısı açılınca bende üzülüyorum bişey hissetmiyorum ki diyorum 😓
Kıyamam sana en iyisi çok umutlanmamak inşallah ki pozitif olur zaten o zaman çok sevinirsin ama negatif olunca birde umudun olunca daha çok üzülüyorsundur.ben 3 yıllık evliyim 2 buçuk yıldır hamile kalamadım hiç eşimin değerleri düşük şimdi tedavi görüyor ilaç kullanıyor çıkmadık candan ümit kesilmiyor ama her ay negatif görmekten yoruldum üzülemiyorum bile alışmışım sanki başlarda ağlardım negatif çıkınca adet olunca şimdi ise sadece biraz canım sıkılıyor..
İnşallah ben gibi bekleyen tüm kadınlar bu ay nasip olur hamile kalırlar.
İnşallah sana da nasip olur peki ilk defa anne olacaksın

Kıyamam sana en iyisi çok umutlanmamak inşallah ki pozitif olur zaten o zaman çok sevinirsin ama negatif olunca birde umudun olunca daha çok üzülüyorsundur.ben 3 yıllık evliyim 2 buçuk yıldır hamile kalamadım hiç eşimin değerleri düşük şimdi tedavi görüyor ilaç kullanıyor çıkmadık candan ümit kesilmiyor ama her ay negatif görmekten yoruldum üzülemiyorum bile alışmışım sanki başlarda ağlardım negatif çıkınca adet olunca şimdi ise sadece biraz canım sıkılıyor..
İnşallah ben gibi bekleyen tüm kadınlar bu ay nasip olur hamile kalırlar.
İnşallah sana da nasip olur peki ilk defa anne olacaksın
Amin inşallah bizde 1.5 yıldır evliyiz. Yazın perde ameliyat oldum yazdan beri umutla her ay heyecanla bekliyoruz ama bakalım inşallah bu ay güzel olur hepimiz icin

Amin inşallah bizde 1.5 yıldır evliyiz. Yazın perde ameliyat oldum yazdan beri umutla her ay heyecanla bekliyoruz ama bakalım inşallah bu ay güzel olur hepimiz ici
Rahim filmi çekildim mi ondan sonra denedin mi? Rahim filminden sonra hamile kalma şansın yüksek oluyor bazılarında

Kizlar benim 10 kasimdan beri reglim kirmiziya donmedi hala kahverengi yarin doktora gidicem bana dua edin kotu bisey yoktur insallah 😓

Kaçıncı gundesin ve düzenli adet oluyormusun ben bu ay başladım 15. Gün oldu hala yumurtlama görmedim korkuyorum açıkçası
Normalin 28 27 günde birimdir hep ama kaç aydır korunmayı bıraktık 25 24 düştü şu anda 10 günüm adetin günlük yapıyorum ama tam yumurtlama olmadı halen az kırmızı çizgi çıkıyor ama boş geçmiyorum ben değerlendiriyorum genede resim paylaşmıştım çünkü kizlar degerlndirn dediler bende ilk kulkandigim için bilmedigim için yardımcı oldular☺️

Normalin 28 27 günde birimdir hep ama kaç aydır korunmayı bıraktık 25 24 düştü şu anda 10 günüm adetin günlük yapıyorum ama tam yumurtlama olmadı halen az kırmızı çizgi çıkıyor ama boş geçmiyorum ben değerlendiriyorum genede resim paylaşmıştım çünkü kizlar degerlndirn dediler bende ilk kulkandigim için bilmedigim için yardımcı oldular☺️
Resim paylasirmisiniz bakalım bizde

X