KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Normal kuzum adet dönemine kadar ağrın artıcak, saç dökülmesi yapıcak, gebelik belirtisi gibi belirtilet yasayacaksın ilk ay ağır geliyorda ikinci ayda normal duzenini buluyor sadece yumurtlama donemi ağrilarin hat safhaya çıkıyor ozellikle çatlama günu muhakkak değerlendirin ağrım var deyip durmayın
Daha beni neler bekliyor neler desene ama olsun sonu güzel olsunda

Bu ay güzel yumurtlama gördüm canım, daha bugün çatlama oldu zaten. Güvenilirliği açısından soruyorsan doktor takibiyle paralel bi şekilde de takip etmiştim evet doğru gösteriyor. Ben laboquick kullanıyorum, en çok ondan memnunum

Bu ay güzel yumurtlama gördüm canım, daha bugün çatlama oldu zaten. Güvenilirliği açısından soruyorsan doktor takibiyle paralel bi şekilde de takip etmiştim evet doğru gösteriyor. Ben laboquick kullanıyorum, en çok ondan memnunum
Bende bu ay doktor 17 mm olmuş dedikten sonra kullandım. Doğru gösterdi. Markası certain.. Laboquick yan ürünü..

Bende bu ay doktor 17 mm olmuş dedikten sonra kullandım. Doğru gösterdi. Markası certain.. Laboquick yan ürünü..
Doğrudur canım, internette laboquick kolay bulunduğu ve uygun olduğu için onu alıyorum ben. Gebeliklerimde de hiç yanıltmadı beni kuruma çizgileriyle falan. Varsa var, yoksa tertemiz ☺️

Daha beni neler bekliyor neler desene ama olsun sonu güzel olsunda
Evet biraz zor geçicek bu ay senin için kanama felan korkutmasın hepsi normal şeyler sadece doğru zamanları ağrı sızı olsada muhakkak değerlendirin inşallah ay sonunda güzel haberlerini alırız 😊

Yaa naacaksın pek tekrardan çatlatma mı aşılamama mı?
Aşılama için bir yıl gerekiyor şu an sebepsiz olduğumuz için bekleyeceğim. Üniversite hastanesinden Aralık için randevu bulabildim belki bir Ümit orda başlatırım aşılamayı ama bizim sebepsiz görünüyor işimize yarar mı bilmem belki tüp bebek raporu için ön çalışma olur🌿

Genetik testlerimiz de çıksın bakacağız, bir iki ay daha çatlatma iğnesi ile devam edebilirim.

Kızlar catlatma ignesinin 9. Gününde testimi tekrarladim(7.gunde yapmıştım ve silik çizgi çıkmıştı) ve bugün yaptığım testte çizgi artık yok olmuştu buradan artık iğne etkisinin geçtiğini anlıyorum iki sonra tekrar test yapacagim sonuç paylaşırım 🤗 bu arada ilk defa bugun sağ kasığımda enteresan bir agri seyirme gibi çok canımı da yakmiyor ama adet sancısı gibi değil bişey hissediyorum

Burada senin gibi hergün belirtim bu ama değildir dimi, yada nolur belirti diyen çok fazla çıkmıyor. Sana verilecek net cevap yaşadıklarının hepsi ya gebeliktir ya da psikolojiktir. Ama bunları kimse söylemiyor çünkü mevzu bu kadar basite indirgemek istemiyorlar. Genelde bu şekilde belirti çılgınları da topic açıyor ve oradan bu sorularına cevap arıyorlar...
Burada soru sormanın amacı belirtilerine cevap aramak değil. Burada süreç ile ilgili, aşılama, yumurta geliştirici, yöntemsel süreçler gibi ilk defa denemelerde yaşanan olumsuzluklara ve ya farklılıklara cevap bulabilmek için.. Kaç gündür buradasın senin gibi yazan gördün mü? Her gebelik birbirinden farklı bile olsa biz burada birbirimize destek olmak için yer alıyoruz... 3. istersin, 5.cyi istersin kimseyi ilgilendirmez kimsede karışmaz.. Ama gün gün belirti çeteleni burada tutmanın anlamı var mı? Telefon aplikasyonları var. Yaz oraya günün geçince bak psikolojik mi, gebelik süren 1 sene olmamış vücut yapın mı değişiyor, gebelik mi anlarsın. Yok illaki yazacam diyorsan buradakilerin çoğunun ilk gebeliği anne gruplarına sor.. Zaten anne gruplarına kendinde dahilsin sorsan samimisinizde cevaplarlar. Ama burası bu belirtileri sıralamanın yeri değil.. Akışına bırak... Kafanı çocuğunla dağıt. Zaten regl düzenin bile oturmamış olabilir. 4 gün sonra regl düzenim bozulmuş demekki demek daha çook üzecektir...
Ama bunları yazdıkça evet bizi muneccin yerine koymaya, kendini de bu gebelik sürecine kaptırmak istiyorsun...
Güzel bir gebellik geçridin gene geçirmek istiyorsundur ama burası orası değil..
Katılıyorum.
Yanım ağrıdı, kasığım ağrıdı, çok sık idrara çıkıyorum, akıntım var hamile miyim gibi soru soranlara cevabım çok net. Test yapmadan nasıl anlayacaksın ki? Hiçbirimiz tıbbi bilgiye sahip değiliz, her gebeliğin belirtisi farklı... Burada yazanları görüyorum kimisinin hiçbir belirtisi bile yok. Ovulasyon yapılıyorsa 13-14 gün sonucu görüyorsun, ovulasyon yapmıyorsan regl günün geldiğinde test yaparsın.
Bazı şeyler bu kadar net...
Yormaya da yorulmaya da gerek yok

Kızlar kendimi dinlemiyorum sonuçta ağrıyi hissediyorum yumurtlamanın üstünden 1 hafta geçti rahmim zonkluyor neden olabilir enfeksiyon olabilir mi?

Bende onu kullanmıştım ama mantar daha cok sut kesiği gibi.oluyor.dedigini bilemedim..doktora gittin ve onu yazdıysa devam et. Gtmedinse ve rahatsız ediyorsa mutlaka git
Reçetesiz satıldığı için ben doktora gitmeden bunu almıştım kremi sürerken de bazılarında yanma ve kaşıntı çok olmuş ama dediğim gibi bende yanma ve kaşıntı yok süt gibi akıntım oluyor

Kızlar merhaba bugün tüp bebek raporu İçin gittim doktora muayene mi oldum 25 inde tekrar kontrole çağırdı evraklara başlamak İçin pek bişey demedi doktor 25 inde ayrıntılı konuşuruz dedi biraz canım sıkıldı devlet doktorları neden böyle hiç anlamıyorum sanki bedavaya çalışıyorlar ayrıca ücretli idi muayene ama yine de ilgilenmedi tuhaf
Biraz tuhaf bunlar valla hic bise demiyolar ilginç insan açıklama yapar:KK43: ben hala regl olmadım başlayamıyorum tedaviye :KK43:

Reçetesiz satıldığı için ben doktora gitmeden bunu almıştım kremi sürerken de bazılarında yanma ve kaşıntı çok olmuş ama dediğim gibi bende yanma ve kaşıntı yok süt gibi akıntım oluyor
Yanma ph dengesinden oluyor vajinaya doğru sürerlerse okur.. Kaşınma da daha çok rahatsızlık hissi ve jilet kullanmaktan ötürü oluyor.. herkeste olmayabilir

X